Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: mariusz88 »

Witam serdecznie.zwracam się do was z pytaniem, gdzie najlepiej zorganizować wesele w Ostrołęce chodzi mi o jąkąś dobrą sale na ok 120-150 osób, oraz dobry zespół muzyczny specjalizujący się głównie w polskiej muzyce tanecznej (disco polo,dance,pop) czekam na informacje
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
silk
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: silk »

Temat już poruszany na forum. Wystarczy poszukać.
W Ostrołęce jest wiele sal oferujących organizowanie wesel m.in. ABC, nowa sala jest na końcu al. Jana Pawła II, nowa sala wraz z pokojami hotelowymi jest na ul. Warszawskiej ( w maju miało być pierwsze wesele), do tego wchodzą szkoły itp.

Co do zespołów, to zależne co kto lubi. Ja już polecałem tutaj zespół Bayer Music z Myszyńca, moim zdaniem rewelacja.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Dzięki serdeczne za informacje
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

ja gorąco plecam sale ABC i zespół MEDIUM!!!!!
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

nom Medium jest całkiem fajny grali u mnie na stodniówce choc nie lubie klimatów Disco polo itp ;]
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Zespół Medium właśnie w takich klimatach gra? Tylko czy ktoś wie jak prowadzą zabawę weselną? :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

Nie wiem, jak teraz z Kasią, ale Medium wcześniej z Natalią grali różne kawałki. Było disco w polu, Abba, troszkę popu, ale nie za wiele. Nie wiem, czy lubisz też muzykę tzw. na żywo z playbacku :?: Bo oni raczej na żywca nic nie grają. Wszystko z mini dysków leci. W Ostrołęce raczej nie ma dobrych zespołów. Typowi chałturnicy.
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Myśle że zdecydowanie lepszy efekt jest gdy gra się na żywo a nie z playbeku chodź demo do odsłuchania napewno by jakieś mieli
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

mediumy z Kasią i Natalią graja dobrze i................ grają na żywo!!!Wiem co mówie bo grali u mnie na weselu 8 miesiecy temu, sa na seri dobrzy w tym co robia, a oczepiny i inne fajne atrakcje goście wspominają do dziś, dlatego polecam.
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

A możesz mi powiedzieć ile się ceni zespół od wesela ?
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kathia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:03

Post autor: kathia »

Witam! mi osobiście bardzo podoba sie zespół TEXONIC jest on z ostrołęki, składa sie z 2 mężczyzn i 1 kobiety. Byłam na 3 weselach gdzie grali i wziełam ich na swoje wesele :D , naprawde są godni polecenia. Zespół kosztuje 1300zł jeśli ktoś jest zainteresowany podam numer telefonu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Jaki typ muzyki głównie grają?
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

a ja polecam salę Niezapominajak w Wojciechowicach, w budynku gdzie kiedyś było kino. Piękna sala, byłam tam na weselu, jesdzenie też ok. A zespół - Chłopcy z Placu Bema
asiaasienka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2007, 19:12

Post autor: asiaasienka »

Jeśli nie chcesz aby Twoje wesele przypominało kolejne wesele w "stodole" to gorąco polecam Niezapominajkę.Miesiąc temu sama robiłam tam wesele i naprawdę było super. Nigdzie nie ma takiego klimatu jak tam. A jeśli zalezy Ci na dobrym zespole, który bardzo dobrze gra i w stosunku do tego mało bierze to wez zespół Skarabeusz. Gra tam dwóch chłopaków i dziewczyna. Jeśli chcesz więcej informacji , chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

witam wszystkich zainteresowanych tematem,mysle ze trudno bedzie znalesc bardziej doswiadczony zespół niz MEDIUM na wesel..chyba ze ktos lubi kapele w"całym składzie" to faktycznie CHŁOPCY Z PLACU BEMA..co do sali polecam"AUGUSTYNIAKA"..pełen profesjonalizm.. 8)
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

kama to, że grali u Ciebie na weselu wcale nie oznacza, że grają na żywo. Ja ten zespół znam od podszewki, nieważne skąd, od 9 lat, kiedy jeszcze nie byli tak znani w Ostrołęce. Wcale nie musiałaś wiedzieć, co jadą z playbacku, a czego nie. Oczepin przecież Ci z playbacku nie zrobią, zapowiedzi do kawałków też nie. Ale uwierz, na żywo to oni już bardzo długo nie grają.
patyk83
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2007, 20:40

Post autor: patyk83 »

Zgadzam się z kamczatka - Medium nie gra na żywo!!! Ktoś mi bliski śpiewał z nimi w zespole.
WERONIKA
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2007, 23:49

Post autor: WERONIKA »

Cześć wszystkim!ja zgadzam się z Dodziem.Medium bardzo fajnie gra.też jest kilka fajnych zespołów z białegostoku. również uważam, ze sala Augustyniak jest na bardzo wysokim poziomie.maja klimatyzacje a to jest mega wazne w te upały :lol:
near
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 15 lis 2005, 10:20

Post autor: near »

Na temat zespołow to nic nie wiem ale jesli chodzi o sale to polecam OLIMPIE .
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Post autor: kambal »

Sala to Augustyniak, a zespół to ja polecam zespół ATEST. Grają na żywo, bardzo życzliwy zespół, można z nimi wszystko ustalić. Ostatnio nagrali swoją płyte DEMO. Można się z nimi skontaktować, dostać do posłuchania. Grają w pięcio osobowym składzie, czterech facetów i dziewczyna(perkusja, bas, gitara, klawisze i wokal:)) Byłem na kilku imperach (wesele i studniówka) prowadzonych przez tych gości i naprawde polecam. Kontakt 698-924-302 pytać o JARKA
Awatar użytkownika
silk
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: silk »

Potrzebuję kontaktu do zespołu weselnego Chłopcy z placu Bema.
Z góry dzięki za informację.
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Już dawno nie brałam udziału w takich przedsięwzięciach hehe ale miło wspominam zabawę w domu przy ul. Kaczyńskiej. O ile się orientuję - to na miejscu można umówić jakiś zespół :)
It's jungle out there...
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

silk pisze:Potrzebuję kontaktu do zespołu weselnego Chłopcy z placu Bema.
Z góry dzięki za informację.



605 224 650

chzpb@autograf.pl
Obrazek
Peła
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2006, 18:49

Post autor: Peła »

Witam..:)
z tego co sie orientuje kapel na żywca w Ostrołęce jest tak:
1. Atest
2. Chłopcy z Palcu Bema
3. Live
4. Horyzont

To są prawdziwe kapele weselne!! a reszta to operatorzy sprzętu grającego.. <śmiech>

Również polecam zaspół Atest..:) z szefem idzie sie dogadać, co jest szalenie istotne, i oni zrobią to co chcecie. Mają ładną wokalistkę.. :oops: szłyszałem, że grają też na Warszawie. Z tym demem to prawda... mam takie :)
pozdr..!!
Strzelisty Dąb!!
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Madziunia »

a w jakiej cenie od osoby jest ta sala niezapominajka w wojciechowicach?? A może macie ich stronę internetową??
O i jesli ktos by mi jeszcze powiedział jak sie nazywa ta sala weselna przy zakładach mięsnych?:)
Madziunia
ODPOWIEDZ