COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

bylem ostatnio w starej...20 zeta wjazd...i nie chcieli mnie wpuscic w czapce z daszkiem:/ brak miejsc siedzacych-.wiekszosc zajmuje ekipa dresiarzy i burakow z osiedla:/
Awatar użytkownika
Alien
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2005, 13:05
Lokalizacja: Ostrołęka

re:)

Post autor: Alien »

A wybiera się ktoś w ten piątek?? Ja tak planuję....zakończenie matur...można sobię odbić będzie:D:D Ostatnio jak byłem w starej chacie a To było 27kwietnia...było całkiem całkiem. Co prawda na trzeźwo, ale jakoś było...:)
Niemożliwe nie istnieje... dla mnie
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

na trzezwo?! uuuu bylem raz i nie polecam:)
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

a kto tam gra teraz? i co za bity lecą?? a śmieszne jest to ze jak kiedyś zajechałem to cały parking...bezmała WOS-ami był zawalony hehehe
Likwidacja..przykro mi...
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

22 czerwca 2007 Summer Energy Night !

Dj Omen, Dj Matys, Dj Casteam, Dj Grasova, Dj Carlos, Dj Dodziu.

Bedzie ciekawie :D
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

jedynie co na uwage zasługuje Dj Matys gra naprawde ciekawie ostatnia jego produkcja funk zrobiła na mnie duże wrażenie , mam nadzieje że Dj Carlos wkoncu zapoda cos nowego a nie od 2 lat gra to samo ... co do Omena i Casteama to nie lubie tych panów a Pana Grasova nie słyszałem a Dodziu jak sie postara to czasem zagra w miare dobrze ogolnie sie tam nie wybieram jade do Poznania na Dancetination Dream Space a tam line'up prezentuje sie następująco :

-Gabriel & Dresden (US)
-Cosmic Gate (DE)
-Joop (NL)
-Matthew Dekay (NL)
-Joy Kitikonti (I)
-Ronald van Gelderen (NL)
-Linus Loves (UK)
-Tiddey (PL)
-Nitrous Oxide (PL)
-Peter Pain (PL)
-Greg Access (PL)

To tak aby sie pochwalic 8)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

Grasova to Djka ze śląska.. spoko dziewczyna z wielkim talentem :) popularna w południowej polsce :) była juz raz w Ostrołęce :) na 1 Summer Energy
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

aaaa znam Casteam'a i Grassssssssovą :D

ale i tak tam nie pójde bo stara chata śmierdzi :D
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

Obrazek
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

mogli by ten plakat kolorowy zrobic a nie na łatwizne poszli i oszczednosc :/
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

hehe zawsze cos nie pasuje :D jak obsada jest wporządku to kolor plakatu.. kiedy wy sie nauczycie przestać narzekać :)
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

obsada wporzadku ?? :) <lol> :) chyba od 2 - 3 lat (nie pamietam od kiedy SEN mialo swoj poczatek) DJe sa tacysami :) no teraz Dj Omen bedzie gwiazda <szacunek> :D no ale Casteam i Grasova to sie juz przesluchali ... moze czas na cos bardziej ambitniejszego ?? :) no ale to tylko moje zdanie ... :) milej zabawy :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hmm wiesz Chemik jak kolega mi mówił jak wczoraj w X K&R poscili explozje i imagination to ludzie sikali z wrażenia to chyba o czyms swiadczy jak nasz region jest zacofany muzycznie itp wiec po imprezkach u nas nie ma co sie czegos ambitniejszego spodziewac ... Jak dla mnie to żadnego szału nie ma składzik taki se wolał bym nawet jak by zrobili wjazd po 30 zł dali fajne 3 laserki plus jakies fajne swiatelka i zaprosili Dj z Polskiej czołówki bo jak dla mnie to tylko Matys zasługuje na uwage ... Nie wiem czy się pojawie jestem splokany totalnie po Poznaniu ale zycze wszystkim choc w polowie tak dobrego baletu jaki tam był ;]
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

Chemik pisze:obsada wporzadku ?? :) <lol> :) chyba od 2 - 3 lat (nie pamietam od kiedy SEN mialo swoj poczatek) DJe sa tacysami :) no teraz Dj Omen bedzie gwiazda <szacunek> :D no ale Casteam i Grasova to sie juz przesluchali ... moze czas na cos bardziej ambitniejszego ?? :) no ale to tylko moje zdanie ... :) milej zabawy :)
casteam i grassova byli na pierwszej edycji SEN.. Matys i Omen ani razu nie brali ucziału w SEN.. btw. jezeli impreza jest od paru lat i ludziom sie jednak podoba.. to twoje komentarze są subiektywne..
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Jezeli sie ludziom podoba to spox :] w sumie chyba to najbardziej ***** impreza lata w oce <lol>:D przeciez najwazniejsza jest ka$a :) tylko juz nie piszcie ze jak mi sie nie podoba to zebym nie przychodzil bo i tak nie pzyjde :D

a co do k&m to no comment :/ wypromowali sie dzieki radio eska, przed setem zgrywaja kawalki na jedno tempo zeby sie w przejsciach nie pogubic :D i do tego maja sprawe w sadzie za prawa autorskie :D jeszcze zwroca to co zarobili :) chociaz zle im nie zycze :) pozdr
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

a co do k&m to no comment wypromowali sie dzieki radio eska, przed setem zgrywaja kawalki na jedno tempo zeby sie w przejsciach nie pogubic i do tego maja sprawe w sadzie
Bez przesady, nie mow ze nie potrafia grac... wystapili m. in. na sunrise festival 2006, a co do Dj to w Polsce numer 1 jest Dj W !!! :)
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

No i co z tego ze wystapili na sunrise ?? :D Na sunrise byl rowniez dj Qba i dj Maniana ktorych prawie nikt nie zna :) A co do Kur.wika i Remika to zdania nie zmienie :) dla mnie to leszcze :)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

no i jeszcze pare dni ;) i będzie ciekawie :D
Sulo
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:57

Post autor: Sulo »

E tam. Lipa, takie "gwiazdy". Co to ma być! Nie stać ich na kogoś naprawde znanego? Znowu przyjdzie zgraja ućpanych małolatów i same wosy będą stać. Ale to moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać. Wiocha i tyle. Pozdro.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

sama jestes lipa :D takiej imprezy w tym roku w ostrołęce nie było wiec nie narzekaj...

szkoda ze mnie nie bedzie.. :( no ale biznesz to biznes :P
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

raqus, chłopcze.. no szkoda że nie zaprosza naprawde jakiejś gwiazdy tylko ochłapy wixiarskiego światka... Casteam? on jeszcze zyje? grassowa?yyy ktoto? co ona gra? .. Matys.. ok jeszcze zrozumiem..ale tez ten człowiek przejadł sie i gra hooy wie co,.. Omen.. heh.. porazka.. krzykacz nr.1 w polsce, no ale czego mozna było sie spodziewać po SCH. No i chyba Śmietana Ostrołęcka -Carlos, Dodziu i Camel, ten ostatni budzi wemnie dziwne uczucie mdłości... nie było kogos innego wziąść panie włascicielu? przeciez w ostrołęce didżejów jak psów.. co drugi to didżej...

[ Dodano: 16:12, 22.06.2007 ]
Sulo pisze:E tam. Lipa, takie "gwiazdy". Co to ma być! Nie stać ich na kogoś naprawde znanego? Znowu przyjdzie zgraja ućpanych małolatów i same wosy będą stać. Ale to moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać. Wiocha i tyle. Pozdro.
i to jaka wioska.. SCH to taka czarna dziura ostrołeki, przyciąga wiochmenów.. ale wiecie? aż przejde sie tam bo nie byłem ze 2 lata, heh

[ Dodano: 16:19, 22.06.2007 ]
Krzychu pisze:
a co do k&m to no comment wypromowali sie dzieki radio eska, przed setem zgrywaja kawalki na jedno tempo zeby sie w przejsciach nie pogubic i do tego maja sprawe w sadzie
Bez przesady, nie mow ze nie potrafia grac... wystapili m. in. na sunrise festival 2006, a co do Dj to w Polsce numer 1 jest Dj W !!! :)
grać może i potrafia ale mają zryty gust, boże jedyny, dlaczego ludzie leca na to co proste, oklepane, znane..... dj.a W wszyscy znaja bo promuja go rżzne portale komercyjne, gra house, a czy ktos np. kojaży dj.a Glasse? też gra house lecz mało komercyjny jak W... szkoda słów...
lepiej jak by zaprosili własnie znanych didzei prawdziwej sceny klubowej w polsce , a nie kalwi i remi, hazel , matys, casteam,omen i inne z,*****
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nawazniejsze ze duzo ludzi bedzie i swietna impreza :D
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

RaQs pisze:
Chemik pisze:obsada wporzadku ?? :) <lol> :) chyba od 2 - 3 lat (nie pamietam od kiedy SEN mialo swoj poczatek) DJe sa tacysami :) no teraz Dj Omen bedzie gwiazda <szacunek> :D no ale Casteam i Grasova to sie juz przesluchali ... moze czas na cos bardziej ambitniejszego ?? :) no ale to tylko moje zdanie ... :) milej zabawy :)
casteam i grassova byli na pierwszej edycji SEN.. Matys i Omen ani razu nie brali ucziału w SEN.. btw. jezeli impreza jest od paru lat i ludziom sie jednak podoba.. to twoje komentarze są subiektywne..
ale jakim ludziom? WYKRĘCONYM od pix małolatom... popatrzec na nich to aż przykro że cos takiego sie dzieje w cywilizowanym MIEŚCIE!!!!
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

NJoy pisze:raqus, chłopcze.. no szkoda że nie zaprosza naprawde jakiejś gwiazdy tylko ochłapy wixiarskiego światka... Casteam? on jeszcze zyje? grassowa?yyy ktoto? co ona gra? .. Matys.. ok jeszcze zrozumiem..ale tez ten człowiek przejadł sie i gra hooy wie co,.. Omen.. heh.. porazka.. krzykacz nr.1 w polsce, no ale czego mozna było sie spodziewać po SCH. No i chyba Śmietana Ostrołęcka -Carlos, Dodziu i Camel, ten ostatni budzi wemnie dziwne uczucie mdłości... nie było kogos innego wziąść panie włascicielu? przeciez w ostrołęce didżejów jak psów.. co drugi to didżej...

[ Dodano: 16:12, 22.06.2007 ]
Sulo pisze:E tam. Lipa, takie "gwiazdy". Co to ma być! Nie stać ich na kogoś naprawde znanego? Znowu przyjdzie zgraja ućpanych małolatów i same wosy będą stać. Ale to moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać. Wiocha i tyle. Pozdro.
i to jaka wioska.. SCH to taka czarna dziura ostrołeki, przyciąga wiochmenów.. ale wiecie? aż przejde sie tam bo nie byłem ze 2 lata, heh

[ Dodano: 16:19, 22.06.2007 ]
Krzychu pisze:
a co do k&m to no comment wypromowali sie dzieki radio eska, przed setem zgrywaja kawalki na jedno tempo zeby sie w przejsciach nie pogubic i do tego maja sprawe w sadzie
Bez przesady, nie mow ze nie potrafia grac... wystapili m. in. na sunrise festival 2006, a co do Dj to w Polsce numer 1 jest Dj W !!! :)
grać może i potrafia ale mają zryty gust, boże jedyny, dlaczego ludzie leca na to co proste, oklepane, znane..... dj.a W wszyscy znaja bo promuja go rżzne portale komercyjne, gra house, a czy ktos np. kojaży dj.a Glasse? też gra house lecz mało komercyjny jak W... szkoda słów...
lepiej jak by zaprosili własnie znanych didzei prawdziwej sceny klubowej w polsce , a nie kalwi i remi, hazel , matys, casteam,omen i inne z,*****

masz chyba jakis problem z własnym JA ;] hmm przyjdz i popatrz jak sie bawi wieś.. bo największym wiesniakiem to jestes ty ;] pozdro
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

RaQs pisze:nawazniejsze ze duzo ludzi bedzie i swietna impreza :D
najważniejsze że bedzie dużo hajsu w kieszeni włascicieli mój drogi raqus'ie.

[ Dodano: 16:30, 22.06.2007 ]
a wiesz? byłem rok temu i zatkało mnie ze tyle ludzi bawi sie....na pixach. powykręcani małolaci, śmiech na sali, 16/18 lat, taki przedział wiekowy.

[ Dodano: 16:39, 22.06.2007 ]
no dobra raqus niech ci bedzie, jak już tak bronisz tych wixiarzy, to moze znasz ich strony w necie? chodzi mi o te grassovą, co gra konkretnie, i omen też...
ODPOWIEDZ