FILMIK NA ROWERZE

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

pozwij ich do sądu, dostaniesz odszkodowanie :mrgreen:
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Bardzo chętnie bym to zrobił... no ale AŻ taki wredny nie jestem... kuźwa zajefajnie to wyszło... no poprostu ZAjefajnie...
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

pozwij ich do sądu :p może się nauczą czegoś ;)

[ Dodano: 14:45, 21.06.2007 ]
wygrasz kase na nowy lepszy rower hehehe ;)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Nie wiem czy bym wygrał, nie znam na pamięć regulaminu youtube - film nie bł oznaczony jako prywatny (bo po kiego... skąd się miałem spodziewać czegoś TAKIEGO) więc dostępny publicznie... więc możliwe że umieszczenie go na prywatnej stronie jest dozwolone... tylko miło by było jak by ktoś się zapytał o zgodę...
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

no to następnym razem dopisuj że nie wyrażasz zgody na używanie Twoich filmików bez Twojej zgody ;] i będzie po problemie ;d
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

mądry Polak po szkodzie... ;/
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brumchlambrum »

miszczu mozesz skorzystac z tego i zaproponowac zeby ci za sponsora robili ;] a co tam !! ja bym na twoim miejscu chyba zazadal np roweru w ramach rekompensaty . jakis fajniutki a gang by ci sie chyba przydal czyz nie ??;> bo fox to sie syyypie ;]
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja mysle ze bez twojej zgody nie mogli uzyc tego materialu na stronie gdzie codziennie jest iles tam tysiecy wejsc... skonsultuj sie z prawnikiem :D:D:D:D:D jak by wyszlo na twoje to mozesz niezla sumke wyciagnac :D Powodzenia :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

:) no własnie - szukam sponsora :) moge być jeżdżącą(skaczącą) reklamą :D dużo czasu spędzam na rowerze w mieście i zwracam uwagę ludzi, więc niezłą by to była inwestycja :)
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Ale mendy za przeproszeniem z nich. Bez twojej zgody takie coś opublikowali. Ja bym się kłócił z nimi. Zobacz może w kontakcie na MO jest nr do tych ziomów ja bym zbeształ ich na twoim miejscu. I jeszcze żałosne jest to jak piszą, że nic nie umiesz albo że się podniecasz.... Boże... Współczuję ci, dla mnie jestes SPOko :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

dzieki. Jezdze bo lubie i nie mam zamiaru sie lansować... ogołnie to (chyba) mieli prawo wrzucić na MO, bo nie zastrzegłem na jutjubie że prywatne albo nie publikować... no ale... miło by było pytanie na maila czy można ;/
Awatar użytkownika
Obi^Kc
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2007, 22:39
Lokalizacja: OsTroŁękA <-----> Trójka

Post autor: Obi^Kc »

to czy mozesz pozwac czy nie to z prawnikem sie skontaktuj ;)) Moze sie uda ;)) Najwazniejsza w zyciu pasja ;-) i dlatego wielki szacunek ;]] Połamania ramy życże ;)) Ema ;))



P.S

a z tą reklama to dobry pomysl ;] ktos by sie znalazl ;p tylko poszukaj ;D
Nie jeden z bólu płacze
A ja walcze, by osiągnąć coś w nierównej walce
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Echhh tak to jest z "na pozór" miłymi ludźmi... "Słowa w języku jedwabne, ale w piersiach serce zdradne "... :D

P.S. Filmik był spoko.... wery najs, aj lajk :wink:
It's jungle out there...
ODPOWIEDZ