COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

hehe ;D żal :D się grubasa boisz :D ? przestań xD te wszystkie koxy to tak naprawde cieniasy ;p
a co do starej xD tak jak Stiwi xD coooraz gorzej :D ale ogólnie nie ma fajnej dyski w Oce xD
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

RaQs pisze:byłem na duzej ilosci imprez w całej polsce i moim zdaniem tu i tu bylo spoko Wink

glowa.. człowieku pomysl co ty porwnujesz poznan do ostrołęki.. pomysl troche..
wiesz jestem Ciekaw gdzie byłes skoro w starej chacie Ci sie podoba ??? trzeba dozyc zeby imprezy byly na coraz lepszym poziomie a nie staczac sie ponizej dna... Wes prosze wymien mi chociaz 3 plusy SEN w starej ??
procek1984
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2007, 23:10

Post autor: procek1984 »

Ale porazka na maxa co do całokształku prawda z kazdym rokiem coraz gorzej wzrost imprezowiczóe 160 cm zenada zeby sie niewyroznic mosiałbym tanczyc na kolanach. A dj jedynie Ci z poza Oki wyroznili sie bo grali cos innego z Oki trzymali poziom ale tylko według mnie niektorzy dodziu i fiki a ten z tego Trendy kamel jakis sramel kto to ku........ jest co on tam robił chyba to pomylka przecierz on nie ma pojecia o graniu juz lepiej wogole moglo by go niebyc i ta impreza by sie skonczyła wczesniej chyba wyroznia sie jako jeden z tego towarzystwa ze ma poobklejany samochod jak jakias ciot..... bo nik normalny by tego niezrobił Żenada !!

Ale troche fajnie sie pobawilismy na poczatku Pozdrwaim
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

RaQs pisze:
GlowA pisze:heheh wybrałem sie po namowach znajomych i powiem tylko tyle żenada , Omen DNO , Casteam to samo wogule co oni grali ... Wsrodku to juz wogule weszlem to chyba cos z klimatow cbola leciało tam rowniez chlopaki zatrzymali sie na czasach wixy mikrofon wrekach i okrzyki jazda itp ... Matys pierwszy raz zagrał tak w miare ale ten drugi raz troszke poleciał komercyjnym housem jakos nie wiem chyba przystosował sie poziomem do reszty DJ , ogolnie lipa kiedy u nas wkoncu zorganizujo cos pożądnego ...
RaQs powiem Ci tak z tego co widze nigdy nie byłes na pożadnej imprezie i uwierz mi to z porownaniu np z Dancetination które odbyło sie 9 czerwca w Hali Arena w Poznaniu róznica jest niewyobrazalna co było w oce mozna nazwac 100 lat za "murzynami"
byłem na duzej ilosci imprez w całej polsce i moim zdaniem tu i tu bylo spoko ;)

glowa.. człowieku pomysl co ty porwnujesz poznan do ostrołęki.. pomysl troche..
byłeś chyba w pi ździe na manewrach, w.. głowa nie porównuje miast tylko poziom imprez, to ludzie z miasta robia chlew, tacy własciciele jak ze SCH.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nie zrozumiałeś tego co napisałem..
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

chodziło mu o imprezy typu"Amsterdam Dance Mission" w Mabieczkach , hehe, albo "Wixa Party" w Omenie, heh, to nie imprezy tylko spendy głupków nie znających sie nic a nic na muzyce. szkoda słów wogóle, można by było pisać i pisać.. ale i tak nieektórym ostrołęczanom sie nie przetłumaczy, poprostu ograniczenie umysłowe
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

GlowA pisze:RaQs nie pisz na siłe że w SCH jest fajnie bo wcale nie jest w dalszym ciągu nie napiasałes na jakich to extra imprezach byłes w PL , wiesz co stoi na przeszkodzie żeby imprezy u nas choc od strony muzycznej były na lepszym poziomie?? , trzeba ***** tych patałachow wixiarzy co myslo ze jak krzykno jazda to so trendy ;] Tak samo irytuje mnie to że co tydzien grajo to samo np w twojej ukochanej SCH , wiesz ja osobiscie jak bym miał grac 1,5h seta to co tydzien mozna zmieniac repertuar tyle muzy wychodzi :) a nie odkurzajo stare wałki przed nie wiem ilu lat naprawde szkoda pisac nie chce sie juz denerwowac przejedz sie np 7 lipca na Creamfields zobaczysz różnice ;]
to jakis słaby słuch masz bo ja słysze bardzo duzo nowych kawałków :) i nie pisze na siłe :) mi sie podoba tobie nie musi :)
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

RaQs pisze:to jakis słaby słuch masz bo ja słysze bardzo duzo nowych kawałków :) i nie pisze na siłe :) mi sie podoba tobie nie musi :)
napisz wreszcie na jakich imprezach w polsce bywałeś i jakiego dja najbardziej cenisz i jakiego producenta.. pozrozmawiamy i wyciagniemy wnioski na jakim poziomie stoisz.... i zarazem stara chata bo przeciez menagerujesz im... :roll: :!: :arrow:
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

RaQs czemu nie odpowiadasz na zadane Ci pytania ps : nowe kawałki jakie ?? Ostanio Dj w SCH puszczał Kane - Rain Down On Me ( tiesto Remix ) mówił że to nowosc a ja ten kawałek miałem juz w wakacje ubiegłego roku wiec wcale nowosc to nie jest ... podpisuje sie pod pytaniem NJoy z niecierpliwoscio czekam na odp ;]
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

moze chodzilo mu ze dopiero ten utwor jest promowany w mediach a nie o to ze dopiero zostal wydany :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

Coexistence cytuje miej wiecej "specjalnie dla was nowosc od Dj Tiesto ";] pewnie nutki z Elements of Life poleco gdzies za 2 lata i bedzie wkrecał takim ludziom jak RaQs że to nowosc a tak wogule to nie lubie Tiesto ;]
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

GlowA pisze:RaQs czemu nie odpowiadasz na zadane Ci pytania ps : nowe kawałki jakie ?? Ostanio Dj w SCH puszczał Kane - Rain Down On Me ( tiesto Remix ) mówił że to nowosc a ja ten kawałek miałem juz w wakacje ubiegłego roku wiec wcale nowosc to nie jest ... podpisuje sie pod pytaniem NJoy z niecierpliwoscio czekam na odp ;]
hehe.. a ja go mialem..2 lata temu :lol: hehe
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

GlowA pisze:Coexistence cytuje miej wiecej "specjalnie dla was nowosc od Dj Tiesto ";] pewnie nutki z Elements of Life poleco gdzies za 2 lata i bedzie wkrecał takim ludziom jak RaQs że to nowosc a tak wogule to nie lubie Tiesto ;]
HAHAHAHAHAHA... GlowA.. który "krzykacz" tak krzyknął? ale frajerzy..ahahaha, 1000 lat przed murzynami!!!! :roll: :!: :lol2:

[ Dodano: 09:20, 28.06.2007 ]
Raqusie napisz wreszcie na jakich imprezach w polsce bywałeś i jakiego dja najbardziej cenisz i jakiego producenta.. pozrozmawiamy i wyciagniemy wnioski na jakim poziomie stoisz.... i zarazem stara chata bo przeciez menagerujesz im...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

Y@rosh pisze:hehe.. a ja go mialem..2 lata temu Laughing hehe

ja go usłyszałem po raz pierwszy słuchajac seta Tiesto z Sensation White NL
NJoy pisze:HAHAHAHAHAHA... GlowA.. który "krzykacz" tak krzyknął?
nie znam ksywki jego ale z tego co mi sie wydaje gra tam na stałe czyli rezydent , RaQs powinien znac ksywke to pewnie jego jako Dj najlepiej cenni :lol:
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nie bede komentował waszych wypowiedzi :) nie zejde do waszego poziomu :) tak was boli stara chata? ehehehe :D whatever
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

RaQs pisze:nie zejde do waszego poziomu Smile
wiesz żeby zejsc to trzeba byc na wyszym poziome... na to wychodzi że byłes na imprezach SCH moze x a szczytem twoich marzen była wixa party w omenie , wiesz nie rozumiem wogule twojej wypowiedzi zadalismy Ci proste pytanie na które nawet nie potrafisz odpowiedziec :? A co do tego boli stara chata mnie je-bie mozesz tam chodzic do konca swych dni , ale mnie irytuje jak ktos mowi że w SCH jest super extra gites fajowsko a nigdy nie był na żadnej pożadnej imprezie i nawet nigdy nie słyszał na żywo DJ światowej klasy a sie podnieca staro chato jakby to było nie wiadomo co ....
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

"podnieca staro chato" haha :D n/c
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

RaQ, a co w tej starej chacie jest takiego fajnego super extra?
Zapewne cały czas te same zakazane gęby, gorące 15tki ... czy to Twój żywioł?

Placąc tam 10-20zł za wjazd to jest głupota i naiwność takich osób jak Ty ...
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hahaha jam bym nawet 5złotych nie zapłaciła:P a comowa o 20:P haha Raqu jakby cokolwiek wiedział o większych imprezach to może by i napisał ,ale o to chodzi że on nic o nich nie wie więc pisze że nie będzie się zniżał do poziomu hahaha nie no nie mogę:)
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Ciebie to by tam nie wpuścili :D
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Post autor: NJoy »

z Raqusem to jest tak jak w tym opowiadaniu Mickiewicza : "GOLONO, STRZYŻONO", tak samo jak pluć świni w twarz a ona gada że deszcz pada....wrrr
odpowiedz proszę na zadane pytanie a nie owijasz w bawełne!!! :roll:
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nie musze odpowiadac na twoje pytanie :) i w ogole sie podniecacie ze ho ho :D ja tam sie bawie gdzie mi pasuje i h.uj wam w tego :) haha
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Aris skończ już bo żałosny jesteś:)
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

RaQs pisze:ja tam sie bawie gdzie mi pasuje i h.uj wam w tego
przecież napisałem że mnie to je-bie gdzie sie bawisz ... Skoro słuchasz muzyki elektronicznej to chyba masz swojego ulubionego dj , producenta , ulubiony singiel moze set jakis. Chwaliles sie rowniez ze byłes na duzo imprezach w polsce wiec chyba nie jest problemem napisaniem na jakich bibkach bywałes ;] ?? Naprawde twoje wypowiedzi odzwierciedlaja poziom Ostrołeckiego klubu który tak przechwalasz :]
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

ehhe nie znam zadnych dj, producentów, itp :D hehehe w ogole to nic nie wiem :D<lol>
ODPOWIEDZ