Gdzie kupić nowy kask do motocykla ?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Gdzie kupić nowy kask do motocykla ?

Post autor: Bercik »

Witam

Mam pytanie... Gdzie mozna kupić nowy kask do motocykla w Ostrołęce ??? chodzi mi o lepszej jakosci kask (np. Caberg, Nolan...itp).

z góry dzięki

pozdrawiam,
no fear
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Panie niech Pan jedzie do Inter Carsu, tam Pan dostaniesz katalog powiesz co chcesz jesli nie bedzie tego na magazynie to na nastepny dzien przywiozą z sąsiedniego, zmacasz se pan przymierzysz jesli nie bedzie odpowiadal to zamowisz inny. Wybor maja naprawde spory :)
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Post autor: leon8107 »

na piłsudzkiego (koło foto wiktor ) jest sklep v-max tam mają duży wybór kasków i nie tylko a i ceny są spoko można się z gościem dogadać :) :D
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Post autor: Bercik »

dzięki za info... ;)
no fear
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: krzyziel »

w Ostrołęce faktycznie chyba tylko ten sklep na Piłsudskiego, ale tam firmowego Caberga czy Nolana nie kupisz. Można na Allegro, ale trzeba konkretnie wiedzieć jaki kask i najważniejsze jaki rozmiar. Trzeba pomierzyć. Polecam odwiedzić Mototarg w Warszawie, najbliższy niestety chyba we wrześniu. Przeogromny wybór wszystkiego, kasków też i ceny dużo niższe niż w sklepach.
krzyziel
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Post autor: Bercik »

A więc byłem w Inter Cars i usłyszałem, że oni handlują tylko kaskami firmy AVG czy jakos tak, w V-MAX byłem i widziałem kaski ale daleko im naprawde do kasków które chronią przed urazami. Chyba bede musial przejechac sie do W-wy i tam cos upolować.

pozdrawiam
no fear
ODPOWIEDZ