Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
dorcia4567
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2007, 21:27

Post autor: dorcia4567 »

Odszedł tak młodo cóż im zawinił?

BYŁ MOJĄ RODZINĄ!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: KTO TO ZROBIŁ NIECH ZOSTANIE UKARANY
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

załóżmy w piatek na jego ostatnią drogę BIAłE KOSZULE BąDź PODKOSZULKI I DO TEGO BIAłE RóżE...[']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ewelina sz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007, 22:33

Post autor: ewelina sz »

niewiem czy to dobry pomysl ubrac sie na bialo trzeba zapytac rodzine lukasza czy by chcieli wiec Dominiko Bartku pani Basiu i panie Andrzeju co wy otym sadzicie [*]
olga
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2007, 23:48

:(:( Łukaszu niech Bóg trzyma Cię w opiece.

Post autor: olga »

Jest mi bardzo przykro, że tak młody człowiek musiał odejść z tego świata... Nie rozumiem ludzi ktorzy zrobili mu taką krzywdę...:( Osobiście nie znałam Łukasza, ale słyszałam od Jego znajomych, że był cudownym człowiekiem, bardzo kulturalnym... Nie wiem skąd jest na tym świecie tyle nienawiści, zła.. Nie rozumiem tego..:( Przez takie zachowania giną niewinni ludzie... Łukasz był bardzo dobrym człowiekiem.. i może dlatego Pan Bóg zabrał Go do siebie.. Tu na naszym swiecie jest za duzo zła... Przeraża mnie to... Ja tej nocy również byłam w Kissie... Dlatego tym bardziej mnie to przeraziło...
Panie Boże, opiekuj się Łukaszem. Niech Bóg trzyma Cię w opiece!
A rodzinie składam najszczersze kondolencje... Trzymajcie się.. Wiem, że jest Wam teraz bardzo trudno... Ale trzeba zawierzyc Bogu... On wie co robi... Módlmy sie za Łukasza.
Mam nadzieje, że sprawcę, jak najszybciej, dosięgnie sprawiedliwość.
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »


według mnie to bardzo dobry pomysł żeby wszyscy młodzi ludzie którzy przyjdą pożegnać mojego braciszka ubrali sie na biało i mieli białą różę on zawsze był uśmiechnięty a biały kolor to radość. Więc proszę kto może to niech się tak ubierze dla niego by było mu jutro wesoło iść po chmurkowych schodkach do nieba.
Za wszystkie miłe słowa wypowiadane o moim bracie serdecznie dziękuję on był dobrym człowiekiem i takim Go pamiętajcie.
Zapalmy mu świeczuchnę
[*][*][*]
Choć serce mi pęka i ból mi je rozrywa Spoczywaj w pokoju ukochany braciszku [*][*][*][/size]



do kaczusia2206:
jak nie wiesz jak było to nie wypowiadaj sie o moim zmarłym bracie. a jak wiesz jak było to idź na policję a nie piszesz bzdury!!!!!
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

Także jutro ubieramy sie na biało.znaczy góra biała i biała róża

['][']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ania
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2007, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ania »

Oki tak sie ubieramy ja tez uwazam ze to bardzo dobry pomysl :)
Łukasz to wszyttko dla Ciebie:* spoczywaj w pokoju
Elu
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:55
Lokalizacja: Ostroleka

R.I.P.

Post autor: Elu »

Z calego serca dziekuje Bogu ze moglem poznac taka osobe jaka Byl''Szopen''Lukasz znalismy sie bardzo dobrze razem trenowalismy uczesczalismy do tej samej szkoly...te zawody,dzikie druzyny itp.
byl kims kto wiedzial czego chce trzeba przyznac ze coraz mniej jest takich osob jak on i to ze wszyscy ktorych znal ktorzy znali go wiedza jaki byl i jakie swiadectwo wystawial swoja osoba glebokie i pelne wspolczycia kondolencje dla rodzicow brata i siodtry a takze dla wszystkich ktorzy mieli zaszczyt go poznac ja mialem i w mojej pamieci i wspomnieniach zostanie jako ''Przyjaciel z Boiska''
3maj sie niech Bog ma Cie w swojej opiece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rest In Peace
ELU
Keep Ya Head UP
Lilka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:15

Post autor: Lilka »

[*][*]
ale ten swiat jest nie sprawiedliwy!!!Taki dobry czlowiek!
wyrazy współczucia dla rodziny Lukasza.
): ): ): ):
[*][*][*] :cry:
ewelina sz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007, 22:33

Post autor: ewelina sz »

TO UBIERAMY SIE NA BIALO WSZYSCY WIEC PRZEKAZUJMY DALEJ TO INFORMACJE BO NIE WSZYSCY TU ZAGLADAJA



Jesli to ma pomuc Łukaszowi stac sie aniolkiem to poinformuje wszystkich tych co sie wybieraja na pogrzeb ubrali sie na bialo.______________________________@_________________________
[*][*][*][*][*][*] zapalmy swieczkie i roze <l zluzmy i pamietajmy o ŁUKASZU
aniulek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2007, 17:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aniulek »

Najszczersze kondolencje dla rodziny i dziewczyny Łukasza ... :(
Aż serce się kraja na myśl, że już go nie spotkamy, że już go nie ma :( że nikt nie będzie miał okazji z nim porozmawiać :(
Chodziłam z nim do jednej klasy szkoły średniej przez jakiś czas. :cry: :cry: : :cry:
Szopen był zawsze pogodnym chłopakiem i takim go zapamiętamy, zawsze uśmiechnięty radosny,nie zasłużył sobie na taką śmierć !!!
Cały czas mamy w pamięci ten jego uśmiech :)
Łukasz spoczywaj w pokoju i pamiętaj że co by nie było zawsze możesz liczyć na naszą modlitwę i pamięć !!!
Spieszmy sie kochać ludzi... tak szybko odchodzą...
ewcia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2007, 17:13

Post autor: ewcia »

Witam, Łukasza osobiscie nie znałam, ale bardzo wiele o nim słyszałam mam nadzję,ze w chwili obecnej obserwuje nasz góry i czuwa nad swoimi najbliższymi.Trzymajcie się kochani on zawsze pozostanie w naszych sercach.Mam nadzieje ,ze winni zostaną ukarani .

Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie....
Prowadz go Panie do swoich światłości....... nie znałam, albo bardzo dużo dobrego o nim słyszałam.
aniulek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2007, 17:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aniulek »

My też będziemy z białymi różami i w białych bluzkach Łuki był bardzo lubianą osobą w naszej klasie i nie było osoby która by mu źle życzyła. Każdym na pewno jego śmierć wstrząsnęła. :cry:
A ten koleś który odebrał tak cenne życie, tak cenną i wspaniałą osobowość jak Łukasz niech się smaży !!!
Jemu będzie to oddane z nawiązką.

Łukasz trzymaj się !!! Pamiętamy cały czas o TOBIE i mamy CIĘ przed swoimi oczami uśmiechniętego cały czas !!!

[*] [*] [*] [*]

[ Dodano: 16:46, 23.08.2007 ]
Słuchajcie czy ktoś zna stronę internetową Łukasza??
Jeśli tak to proszę podajcie adres.

[*] [*]
Spieszmy sie kochać ludzi... tak szybko odchodzą...
hallera:)
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: hallera

Post autor: hallera:) »

Najszczersze kondolencje dla Łukasza rodziców, Bartka i Jego siostry..... jest mi bardzo przykro wiem co czujecie i przez co przechodzicie.... Bóg ma teraz Go w swojej opiece .... w niebie jest Mu na pewno bardzo dobrze..... Łukasz był osoba lubiana .... miał bardzo dobre serce...

ci Ludzie co sie przyczynili do tej tragedii niech dostana najsurowsza kare ...chociaż ona i tak nie przywróci życia tak wspaniałemu człowiekowi jakim był Łukasz.....;(

Spoczywaj w pokoju....[*]
eweiusia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2007, 9:13

Post autor: eweiusia »

[*] :(
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Śpij W Spokoju Kochanie [*]

Post autor: Gosiak »

po prostu brakuje słów jakie życie potrafi być okrutne

Śpij w spokoju kochany Łukaszku [*]
Nigdy o Tobie nie zapomnę ... KC
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

no to sie widzimy wszyscy na pogrzebie...[']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Post autor: zetel »

[*]
Ky
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:59

Post autor: Ky »

Lukasz "Szopen" Lenkiewicz zmarl... do tej pory nie moge do tego dojsc, nie moze do mnie to dotrzec. Znalem go i to dosc dobrze.. Od mlodego zawsze gralismy na dzikich druzynach.. pozniej wspolna gra w druzynie oboz... i pare lat znajomosci :/.. mimo ze dawno go nie widzialem zawsze bede pamietal...
Ktos napisal trafil na lepszy.. - pomysl i zastanow sie 3x zanim cos napiszesz/powiesz, a jesli masz mowic takie glupoty niemóow nic !! To ze mieszkal na osiedlu jakim mieszkal nie czynilo go takim samym jak reszta!!
Powiem tak jak wszyscy dobry chlopak, pilkarz, wsanialy kolega a przedewszystkim ukochany Syn i brat oraz Chlopak swojej Dziewczyny... napewno sotanie w naszej pamieci! [*][*][*][*][*][*] Pamietajmy o Nim!
Lukasz nie mowie ci Zegnaj ale Do Zobaczenia!
Lilka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:15

);

Post autor: Lilka »

spij w spokju łukasz!!
[*][*][*] :<
ktos nieznany
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2007, 16:55

Post autor: ktos nieznany »

Ja osobiscie nie znałem tego chłopaka, nawet nie znałem go z widzenia, ale słyszałem od znajomych, któży go znali ze był bardzo dobrym człowiekiem i tym bardziej jest mi przykro z tego powodu.
Przeczytałem wszystkie posty, aby choć trochę dowiedzieć się jakim był człowiekiem Łukasz, i na jednym z pierwszych postów przeczytałem słowa "bedzie znowu dym". Nie rozumiem takiego podejścia do takiej sytuacji, jak można mścić się na niewinnych ludziach za tą sytuację???? Jeśli się stanie, to być moze zobaczymy forum ale tym razem kogoś niewinnie pobitego z wojciechowic, i tylko dlatego że tamten łajdak z tamtąt pochodzi.
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, któży zostali pogrążeni w smutku po stracie Łukasza.
kabat
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2007, 11:42

Post autor: kabat »

szok kosciol pekal w szwach tyle ludzi... kumpa ludzi znajomych ktorzy na jego ostatniej drodze chcieli byc przy nim widac ile ludzi szanowalo go za to jakim byl... trzymajcie sie wszyscy
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

kupa ludzi.jeden wielki placz:( Juz LUKASZ jest zakopany gleboko pod ziemia:( Teraz zostaje nam tylko modlic sie za niego

na cmentarzu tez pelno ludzi...i jeszcze ta piiosenka jak go opuszczali pod ziemie.sam osobicie plakalem na male dziecko:(
Ostatnio zmieniony 25 sie 2007, 9:39 przez hallerak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

dzisiaj dotarła do mnie dopiero wiadomość,że to właśnie Łukasz jest tą osobą, że to On zmarł. cholera, to był naprawdę dobry chłopak. trzymaj się Łukaszku, zawsze będę pamiętać jaką odwagą się wykazałeś wtedy pomagając tym dwóm dziewczynom, po prostu byłeś prawdziwy facet. trzymaj się!!!
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

i moze za te dwie dziewczyny go zabili;/[']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Zablokowany