Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

hallerak pisze:OD czego jest policja.
policja jest od jedzenia paczkow, wlepiania mandatow za zle parkowanie, i spisywanie za cichy chod po ulicy a tam gdzie sa naprawde potrzebni o zawsze ich nie ma !

[']
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

Święta prawda Chemik.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

smieszy mnie ze wszyscy wiedza kto to zrobil no albo wszyscy...a policja jeszcze do tego nie doszla ...
gosi.
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:05

Post autor: gosi. »

[*] ... :(
' Zatrzymać nieskończoność w garści i wieczność w chwili...'
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

Wiec jak ktos bedzie cos wiedzial to niech sie podzieli tą informacją
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

no właśnie jak ktoś coś wie to niech idzie na policje i to powie, a nie wszyscy widzieli i wiedza kto go uderzył i każdy milczy. ten kto wie i nic nie mówi to poprostu świnia!!!!!!!!!!!!!! Każdy znał mojego brata a jak on nawet po smierci potrzebuje pomocy to nie ma odważnego!! tacy z was koledzy i znajomi!!??? chamstwo w biały dzień!! WSTYD!!! A SKORO TO NIE BOKSER TO DLACZEGO UCIEKł ZA GRANICE???? czemu się nie ujawni tylko sie ukrywa??? jak jest niewinny to czego się boi??? nikt za niewinność go nie posadzi!!!!
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dokładnie tyle osób wie co i jak a niema odważnego żeby iść z tym na policje! tam nie gryzą i nie zamykają za złożenie zeznań! wystarczy tylko trochę chęci żeby pomóc Łukaszkowi chociaż tyle dla niego zróbcie! Tyle wersji chodzi wiec na pewno ktoś od kogoś usłyszał i tak powtarza i dokłada niewiadomo co! a wystarczy iść na policje i powiedzieć tyle ile sie wie jak nie dużo wiecie to od kogo słyszeliście i wtedy już będzie sie działo cokolwiek w tej sprawie! chociaż tyle możecie dla Niego zrobić!
ania modzelewska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2007, 19:10
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: ania modzelewska »

Jejku niewiem co mam powiedzieć,jestem wstrząśnięta śmiercią Łukasza.
Znaliśmy się wiele lat ,razem chodziliśmy do jednej szkoły i dojednej klasy w Gim nr 1,pózniej razem do ZSZ nr 4 tylko do różnych klas.
Zawsze był dla mnie miły, był wspaniałym kolegą i wspaniałym człowiekiem i takiego go zapamiętam.

Niech dobry Pan ma go w swojej opiece,

Żegnaj na zawsze


[ Dodano: 18:39, 29.08.2007 ]
Niewiem jak to się stało ale winni powinni ponieść karę,jeszcze rok temu z ręki " Ogóra" Piotrka Szymańskiego z Dzieci Polskich zginą niewinny człowiek bliski rodzinie mojego męża,to straszne bo bardzo znałam owego piotrka, teraz Łukasz mój kolega ginie w podobny sposob to straszne co sie wyprawia na tym świecie, tylko czekać aż coś sie stanie złego...lepiej wogóle nie wychodzić z domu wieczorami
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hmm poprostu takie jest nasze społeczenstwo zawsze w takich przypadkach tak sie zachowuje , poporstu z jednej strony ludzka znieczulica , a z drugiej poprostu myśli w ten sposób że jeżeli ta sprawa go nie dotyczy to woli milczec i nie ma ochoty ciągac sie po sądach itp bo same zeznania na policji nie wystarczą napewno jak dojdzie do sprawy ta osoba bedzie musiała sie wstawic i to jest główny problem który jest spowodowany albo strachem przed zemsto tego koleszki lub poprostu niektórzy co to widzieli ignorują to i nie chce im sie przychodzic na komende do sadu itp Ja osobiscie składam wyrazy spółczucia dla rodziny i zapale symboliczno świeczke w intencji Łukasza którego znałem tak na czesc [*]
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dobrze powiedziane "znieczulice" bo inaczej ich nie można nazwać ;(( jakby zeznali to już jest bardzo duzo dla policji! a na rozprawie sądowej chyba mogą chciec żeby ie było oskarżonego na sali podczas jego zeznań wiec czego miał by sie obawiać! po prostu tak jak wspomniano to znieczulice które maja gdzieś to wszystko ;(( ale nie możemy darować tego tak po prostu! chociaż tyle możemy zrobic dla Łukaszka!!


>Śpij w spokoju Kochanie [*][*] KC :*
queen_M
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2007, 0:52

Post autor: queen_M »

ludzie, moze troche wyrozumiałości! ostrołęka to małe miasto, więc nie dziwię się, że ludzie boją się zemsty "ziomów" oskarżonego. potrafił zabić bez powodu, to teraz tym bardziej sie nie zawaha i poprosi kolegow o "przysluge". nie wierze, ze nikt by sie nie dowiedzial kto zlozyl obciazajace zeznania - jakis policjant powie swojemu znajomemu, ten komus jeszcze itd, i w koncu informacje dojda do ludzi, którzy beda chcieli zrobic takiej osobie krzywde. i co z tego, ze swiadka nie bedzie na sali sadowej podczas procesu? dane swiadka incognito sa znane adwokatowi oskarzonego, a stad to juz niedaleka droga. zamiast sie rzucac moglibyscie zrozumiec taka osobe. to prawda, ze przestepca musi poniesc kare, ale ja osobiscie rozumiem strach swiadków. mysla, ze łukaszowi zycia to nie zwróci, a moze byc dla nich niebezpieczne. spróbujcie postawic sie w takiej sytuacji. łątwo być mądrym, kiedy sprawa was nie dotyczy.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

queen_M myśle podobnie ja ty niestety nasze polskie prawo nie daje dobrej ochrony dla świadków a zdobyc statu s świadka inkognito jest bardzo trunde takich świadków na cało polske pewnie by można było policzyc na palcach jednej ręki ...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

takie zeznania z plotek na policji sie nie przydadzą. bo juz tu raz ktos napisal ze podobno bokser sie powiesil itp a to nie prawda, jedyna prawdą bylo to ze uciekł.
ale NIKT nie wie z ktorej ręki to było wiadome więc na policji to by sie nie przydalo skoro i tak to juz wiedza.
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

kurczę ludzie jacy wy dziwni jesteście!!! przecież policja ma juz kilku świadków i ci koledzy całego boksera nie zrobia wszystkim krzywdy!!! mówicie że ludzie sie boją może i racja ,ale niech sie postawią w takiej sytuacji jakby ich ktos zabił a nikt nie chcial by nic powiedzieć bo by się bał mimo że widział kto to zrobił!!! ciekawe jaky się ten ktos czuł wiedząc ze wszyscy milczą a jego zabójca chodzi po świecie i morduje dalej??? umie mi ktoś odopiedzieć na to pytanie??? a ta sprawa tak naprawdę dotyczy każdego kto bywa na takich imprezach bo następnym razem taką ofiara jak mój brat może być każdy z was!!!
PAMIETAJCIE ZE MILCZAC WYRAZACIE ZGODE NA TAKIE POSTEPOWANIE!!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Ja tu nie wyrażam zgody, ale nikt z nas tutaj zgromadzonych nie wie więcej niż policja, bo tu na forum są tylko plotki ktore przelecialy pół miasta.
I sie nie boje tylko wiem ze nie ma sensu isc na policje z plotkami o ktorych oni juz sami wiedzą od dawna.
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

ja nie mówię o plotkach ale są tu napewno i tacy którzy widzieli całe zdarzenie i znaja czyste fakty!!!
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

ludzie są śmieszni, jak dalej wszyscy będą się bali cokolwiek zrobić to nic się na tym świecie nie zmieni.ja rozumiem że można się ich bać bo byłam w podobnej sytuacji ale chodzi o to żeby w końcu ktoś przerwał to milczenie.wszyscy mają tyle rzeczy na sumieniu że dawno by siedzieli gdyby ludzie zgłaszali się na policję i może wtedy żyłby Łukasz i wiele innych ludzi.ja go praktycznie nie znałam, był kolegą mojego chłopaka ale nie zasłużył na to. nie rozumiem jak można wiedzieć co się stało i tego nie powiedzieć.LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ.oni wiedzą że są bezkarni bo wszyscy się ich boją a to nie o to chodzi[*]
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Dlaczego piszesz, że " WSZYSCY " się ich boją ?
_linka_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 15:25
Lokalizacja: oka

Post autor: _linka_ »

czy już coś sie wyjaśniło? złapali tych skretyniałych bandytów?
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

a ilu znasz ludzi którzy zdecydowali się pujść na policję po tym jak jacyś debile zrobili im krzywde?bo ja praktycznie żednego
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

według mnie agusia ma rację jest tak że wszyscy się boją i dlatego milczą!!!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

albo wolą zalatwić takie sprawy sami, bo policja i tak to oleje .. wolą spisywac na klatkach i wlepiać mandaty za rzuconą zapałke
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dokładnie jedni sie boją drudzy myślą że i tak nic nie pomogą, a nasza policja jest kiepska w takich sprawach! bo żeby to było np. warszawska policja to już dawno sprawa byłaby rozstrzygnięta! Moment by znaleźli i świadków i winnych! Ale tak to bywa u nas, nie dość że służba zdrowia lipna to i policja kiepska ;((


Śpij w spokoju Łukaszku [*][*][*]KC
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

heh taka policja jest w calym kraju, nie tylko u nas w oce ...
czasem jest tak ze policja sama sie boi brac za takie sprawy bo moga miec nie miło po cywilu...

bokser odrazu powinien dostac sanki a nie dozór, to logiczne ze uciekł.
co ma siedzieć w puszcze 10 lat to poczeka na przedawnienie sprawy zarabiając hajsiwo.
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

wiecie co może i policja jest kiepska ale tak naprawde to jeżeli chodzi o poważne sprawy i jeżeli są świadkowie albo poszkodowani się decydują na złożenie doniesienia to wtedy mogą coś zrobić.ale u nas ludzie wolą milczeć żeby jeszcze gorzej nie dostać i dlatego niegdy nie da się wsadzić winnych a to paranoja.co innego że nawet jeżeli jest sprawa to śmieszne wyroki dostają ale to już nasze głupie prawo
Zablokowany