Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

tyska pisze:wiecie co powinniscie sie wstydzic wypisujecie jakies brednie obrazacie i policje
tyska pisze:wg mnie powinno byc wiecej patroli wtedy kiedy sa dyskoteki a nie policja jezdzi i se kebaby kupuje zamiast ratowac zycie niewinnym
Sama sobie dziewczyno zaprzeczasz.

tyska pisze:a co do zabojcy to policja napewno znajdzie osobe ktora odpowie za to i przypominam ze to nie bylo zabojstwo
to wkoncu jak? zdecyduj sie wkoncu.


tyska pisze:czy twoj chlopak zawsze sam chodzi bez ciebie???
A czy 'dziewczyna' musi chodzic 24/7 za chlopakiem jak psi ogon?
jak robi siusiu to stoisz za nim i pilnujesz zeby sie nie poslizgnął czy mu trzymasz?
jak ty za swoim tak chodzisz to mu szczerze wspolczuje.


Najpierw bronisz policji pozniej na nią najezdzasz... pozniej najezdzasz na rodzine/znajomych Szopena, a teraz ich bronisz

ile Ty dziewczyno masz lat? 13?
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

przeczytaj dokładnie to co napisałaś!!! zaprzeczasz samej sobie i szukasz afery...kompletnie nie rozumiem takich ludzi
:((...aż przykro czytać:(((

a jeśli chodzi o mnie to....wydaje mi się, że to sprawa indywidualna między dwojgiem ludzi czyli tobie nic do tego !!...a szczerze...przeczytaj uważnie komentarz odnośnie twojego..(hAeS...bardziej chyba nie da się tego opisać!!)
Niema Cię przy mnie ciałem ale duszą będziesz zawsze...KC Łukaszku :*
ania
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2007, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ania »

Wiecie co ja mysle ze to juz nie ma sensu bo teraz to te forum sie zaminilo na jakies kłótnie takze ja tez jestem zdania zeby plotek nie roznosic bo teraz to juz takie glupoty sie rodza ze szok i rania nikórej osoby nie potrzebnie .I nie powinny niektóre osoby sie interesowac tym co ich ich nie dotyczyczy i sie ciekawic chodzi mi tu o Łukasza i Gosie takze moze juz przestanmy to i tak mu nie pomoze
3mcie sie Gosiu wszycy znjomi, bliscy,rodzina moze nie wtej kolejnosci ale tam wiece o co mi chodzi
<*><*><*> Spoczywaj w spokoju :):*
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

hAeS normalnie brawo brawo brawo!
naprawde niektórzy by mogli pomyśleć zanim coś napiszą bo robią z siebie pośmiewisko!Ja mam tylko nadzieje że rodzina Łukasza i Gosia nie biorą tych postów zbyt poważnie!
I ta "plota" że ciągnięto Łukasza po schodach naprawde nie wnosi nic wartościowego do rozmowy!Jest bardziej szukaniem kolejnych sensacji które sa zbyteczne i nietaktowne!
zenek123451
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2007, 17:29

Post autor: zenek123451 »

Ten list to do Anglii.. :wink: Wisiu z pewnoscia wyjechal na wakacje :D
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

to nie prawda że Łukasza ciągnieto po schodach za nogi!!! i moge powiedzieć że z całą pewnością mojego brta pobił Paweł W. są na to dowody i zeznania świadków ja to wiem bo jestem najbliżej całej tej sprawy!! a cały ten gnojek jeszcze nie siedzi!! proszę o troche taktu w tym co tu wypisujecie miejcie ludzie troche uwagi na nasze uczucia przeciez my te forum czytamy do cholery. jest nam i tak ciężko zarówno moim rodzicom, mi ,mojemu bratu jak i Gosi bo wszyscy go bardzo kochaliśmy i kochamy nadal!!!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

oes pisze:Będzie list gończy za Pawłem W.
podajcie nazwisko i ksywke :)
incognito
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2007, 22:16

Post autor: incognito »

wszystko widzialam na wlasne oczy Lukasz zostal raz uderzony przez Pawla W. pseudo wysiu , pawlak ale nie zostal uderzony bez powdou najpierw wysiu go ostrzegal ale on nie reagowal tylko dalej swoje i wtedu zostal uderzony
napastnikow nie bylo kilku tylko jeden wysiu
i nikt nikogo nie ciagna po schodach
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

a co za "koledzy" byli z szopenem ze mu nie pomogli???

[ Dodano: 07:07, 04.09.2007 ]
dlaczego nie podadza calego nawziska? Niech wszyscy wiedza kto to zrobil!!!zdjecie powinni umiescic na necie bo i tak bedzie scigany i tak.duzo ludzi przegadala internet wiec powinni w neta puscic.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

eeeee...... to Paweł W. może dostać tylko 3 lata w zawiasach, góra 3 lata odsiadki.

Dlaczego go nie ma w Ostrołęce...... mozliwie, że nie wie że jest list gończy za nim a wyjechał gdyż moze znalazł zatrudnienie w jakimś miejscu.
Prokuratura musi wnioskować do Sądu o Europejski Nakaz Aresztowania + list gończy na terenie IVRP.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

Paweł W....hehe..jego starszy brat(jak mu tam na imie-Arek?) rozwalil sie motorem w tamtym tygodniu na ul.Westerplatte :) Jeden nie lepszy od drugiego!!!
"...bandyci, złodzieje telefonów..."

oes pisze:Prokuratura musi wnioskować do Sądu o Europejski Nakaz Aresztowania + list gończy na terenie IVRP.
Nie na terenie IV RP tylko na terenie ogólnoświatowym.

oes pisze:Dlaczego go nie ma w Ostrołęce...... mozliwie, że nie wie że jest list gończy za nim a wyjechał gdyż moze znalazł zatrudnienie w jakimś miejscu.
buahaha...zatrudnienie..hahhha


Jeśli wypuszcza z nim list gończy w PL i dalej to szybko go złapią...
Niech gnije w pierdlu..tam juz Psaraki sie nim zajmą;]
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

do incognito:
to niby za co Łukasz został pobity?? co zrobił temu gnojowi?? i dostał dwa razy a nie raz!! jak widziałeś jak to było to czemu nie zeznasz tego na policji??? zomek który był z bokserem zeznał że Łukasz coś do niego mówił a on z nienacka dwa razy go uderzył.... nawet gdyby niewiadomo co Łukasz do niego mówil to nie byl napewno powód by go tak uderzyć!!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Dominika, skąd wiesz ze to nie był powód? Rozumiem Cie w jakiej jestes sytuacji.

Sory moze to bedzie glupi przyklad ale inny mi nie przyszedl do glowy ... pamietasz MŚ jak Zidane ze łba pociagnal Materazziemu? tez rzekomo nie mial powodu, bo tylko mu coś powiedzial.

Tylko oni we dwóch wiedzą co sie tak na prawde stało.
Nie mozesz oceniac sytuacji co tam sie NA PRAWDE stało dlatego ze to Twoj brat. Tez go znałem i wiem, że byl spokojny.

Piszesz to co chcesz zeby było napisane. Jak ktos napisze cos innego nie po Twojej mysli to stoisz fochy.
Ale sama nie wiesz co tam sie wydarzylo, a piszesz tak jakbys wszystko wiedziala.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hallerak pisze: Jeśli wypuszcza z nim list gończy w PL i dalej to szybko go złapią...
Niech gnije w pierdlu..tam juz Psaraki sie nim zajmą;]
tiaaaa..... tylko okres przedawnienia biegnie od dnia wystawienia listu gończego i trwa 10 lat. Po 10-ciu latach prokurator nie moze wnieś aktu oskarzenia........
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
domin
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2007, 21:44

Post autor: domin »

hAeS pisze:Dominika, skąd wiesz ze to nie był powód? Rozumiem Cie w jakiej jestes sytuacji.

Sory moze to bedzie glupi przyklad ale inny mi nie przyszedl do glowy ... pamietasz MŚ jak Zidane ze łba pociagnal Materazziemu? tez rzekomo nie mial powodu, bo tylko mu coś powiedzial.

Tylko oni we dwóch wiedzą co sie tak na prawde stało.
Nie mozesz oceniac sytuacji co tam sie NA PRAWDE stało dlatego ze to Twoj brat. Tez go znałem i wiem, że byl spokojny.

Piszesz to co chcesz zeby było napisane. Jak ktos napisze cos innego nie po Twojej mysli to stoisz fochy.
Ale sama nie wiesz co tam sie wydarzylo, a piszesz tak jakbys wszystko wiedziala.


[*]

CZŁOWIEKU, co ty wypisujesz??? ZABIĆ za to , ze niby coś powiedział. Przykład Zidana idotyczny tak jak wszystkie twoje wpisy. Zgrywasz wielkiego mądrale a piszesz bzdury i szukasz taniej sensacji. Nie po to powstał ten temat zebys pisał brednie( z błedami ortograficznymi) i okazywał brak szacunku dla najblizszych tragicznie zmarłego.
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

do hAeS:
normalnie brak mi słów na twój komentarz! zanim coś napiszesz powinienes może 2 razy pomyśleć! nie zwracasz uwagi na to ze Dominisia jest jego siostrą i inaczej przezywa to wszystko niż zwykły znajomy! wiec nawet jesli jak to napisałeś "stroi fochy jak jej sie coś nie spodoba" to ma do tego prawo... i nie wydaje mi sie żebyś wiedział więcej prawdy niż ona wiec niektóre kwestie zachowaj dla siebie a wtedy będzie dużo lepiej!
Niema Cię przy mnie ciałem ale duszą będziesz zawsze...KC Łukaszku :*
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

wiesz ... zwracam uwage ze jest jego siostra, ale na chwile o tym zapomnialem o postawilem sie na miejscu tego kolesia co uderzyl Szopena... czy on mial zamiar go 'zabić' ? nie... my patrzymy na to z boku i widzimy pewne roznice. ja widze taka, ze ... TO TYLKO PRZYKLAD (zeby nie wszedl tu znowu jakis pajac) ... jakby np Gosia Twój brat kogoś uderzyl i przez przypadek zabił bo uderzyl w kraweznik czy cos... co bys wtedy tutaj pisala? za wszelka cene bys bronila brata, nawet jakby byl winny ... ze go uderzyl.
odpowiedz szczerze...
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Ludzie opanujcie sie!Wyzywacie sie w takim temacie!
RADZIŁ BYM PRZECZYTAĆ TREŚĆ TEMATU I GO PRZEMYŚLEĆ!
Szczególnie ostatnią część tematu!
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

nie broniłabym jesli bym wiedziała ze jest winny! każdy powinien ponieść konsekwencje...a bijąc kogoś jest sie raczej świadomym tego , że to nie plac zabaw!!

H__G...masz rację...z tym, że to, że Jego już nie ma wśród nas nie oznacza, że wszystko co złe można dopisać właśnie JEMU......także nie zapominajmy kto w tym wszystkim został ofiarą!!



Śpij W Spokoju Łukaszku [*]KC
Niema Cię przy mnie ciałem ale duszą będziesz zawsze...KC Łukaszku :*
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

hAeS pisze:ale na chwile o tym zapomnialem o postawilem sie na miejscu tego kolesia co uderzyl Szopena... czy on mial zamiar go 'zabić' ?
Nie wiem do czego dążysz tym pytaniem!
Każdy kto uderza kogoś musi sie liczyć że może wyrządzić komuś krzywdę tak samo jak pijany kierowca wsiada za kierownice też nie jedzie z zamiarem zabicia kogoś ale często bywa że jednak zabija!
Jak tak dobrze stawiasz sie w miejscu kogoś to teraz sie postaw w miejscu rodziny i dziewczyny Łukasza co czują jak czytają niektóre posty i radze innym żeby sie również postawili!
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

Dzięki H__G ale niestety nie wszyscy potrafią sie postawić na naszym miejscu! i piszą co im ślina na język przyniesie!
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

ja osobiscie nie znam okolicznosci zdarzenia tyle co z słuchu ale nie wyjdaje mi sie ze kto kolwiek normlany bijac kogos ma na celu go zabic ? Poprostu z tego co ja wiem to jest nieumyślne spowodowanie śmierci, takie jest moje zdanie choc moge sie mylic bo nie znam sprawy napewno tak szczegółowo jak rodzina Łukasza
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

moze pozostawmy takie uwagi typu: Materazzi i Zidane i czekajmy na wiecej informacji od Dominiki która jest najbliższa tej sprawy.
I dajmy Łukaszowi troche spokoju a nie dochodzicie jak bylo.My mozemy tylko gdybac.Wlasnie tacy sa ludzie ze nie wiedza ocb a zgaduja ze bylo tak albo tak.Jesli Dominika bedzie cos wiedziala to napewno nas o tym poinformuje tylko trzeba troche cierpliwosci.
[']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hallerak zgodzam sie z tobo w 100% , bo przez takie akcje tworzą sie plotki ktoś tam coś od siebie doda czego wogule nie było itp ja osobiscie słyszałem tyle wersji tego zdarzenie że już sobie pomyslałem Boże ale Ci ludzie akcje wymyślają ...
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

hallerak ma rację jak coś będę wiedziała to dam wam znać.

A tak wogóle to wysiu trenuje boks i jemu nie wolno używać siły na ulicy wolno mu się bić tylko na ringu z równym sobie przeciwnikiem. on dobrze wiedzial jak silny ma cios i wiedział gdzie konkretnie uderzyc by zrobić krzywdę. nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że on jako bokser używając ręki do bicia to tak jakby zwykły człowiek wziął pistolet do ręki i kogoś zastrzelił. a skoro nie chcial tak pobić Łukasza to dlaczego się ukrywa?? powinien się bronić skoro tego nie chciał?? ma nieczyste sumienie i zwiał jest winny pobicia ze skutkiem śmiertelnym i o nie udzielenie pomocy mojemu bratu.
Zablokowany