Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

GlowA pisze:hallerak zgodzam sie z tobo w 100%
Dominika_Misia pisze:hallerak ma rację...

Miło to słyszeć że sie ze mna zgadzacie :)
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Dominika_Misia pisze:ma nieczyste sumienie i zwiał jest winny pobicia ze skutkiem śmiertelnym
dla Sądu takie sformułowanie nie jest wiarygodne
Dominika_Misia pisze:nie udzielenie pomocy mojemu bratu
to też bedzie potraktowane jako nieumyślne działanie.

Obaj byli w stanie po spożyciu alkoholu...... powyzej 0,5 promila brak logicznego myślenia, jeden marudził a drugiego roznosiła energia
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ukajali
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2007, 15:02

Post autor: ukajali »

z tego co mi wiadomo to podejrzany PAN W. byl bokserem to mial pare w rekach nad czym nie umial zapanowac... i musi poniesc tego konekwencje...
kondolencje dla rodziny :( spoczywaj w pokoju Szopen [*]
ukajali
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

do oes:
Powiedz mi człowieku po co Ty tu wogóle zaglądasz ??Jesteś jakimś prawnikiem???? Ciągle dajesz jakieś rady ,a czy ktos ich potrzebuje?? Po co takie stwierdzenia dla sądu takie sformułowania są niewiarygodne?? To już prokuratora w tym głowa by stały się wiarygodne Ty się o to nie martw... Co z tego ,że był po spożyciu alkoholu ,jemu jako boskerowi ani na trzeźwo ani po pijaku nie wolno używać siły na ulicy!!! Był na tyle trzeźwy by uderzyć Łukasza z całej swojej siły więc niech teraz poniesie tego konsekwencje!! Gdyby się nie ukrywał to było by to dla niego lepsze niż ucieczka ,bo to oznacza że jest winny i że wiedział co robił!! Takie jest moje zdanie na ten temat i mam prośbę do Ciebie jak możesz to pewne uwagi i swoje mądrości zachowaj dla siebie. A tak wogóle to Łukasz miał 0,33 promila a nie 0,5!!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Dominika_Misia pisze: A tak wogóle to Łukasz miał 0,33 promila a nie 0,5!!
zabrzmialo to tak, jakby to ze mial 0,33 jest powodem do dumy, ale szczerze to jakie to ma teraz znaczenie ?

i proponuje wam wszystkim nawet tobie Dominiko abyscie zaprzestali tych klotni bo to do niczego nie prowadzi, co sie stalo to sie nie odstanie... [*]
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Dominika_Misia pisze:A tak wogóle to Łukasz miał 0,33 promila a nie 0,5!!
alkohol ma to do siebie, że bywa wydalany z organizmu..... w momencie zdarzenia napewno miał 0,5 promila
0,30 - 0,5 (promili) :arrow: Upośledzenie koordynacji ruchowo - wzrokowej, zaburzenia równowagi, euforia i obniżenie krytycyzmu.
0,50 - 0,7 (promili) :arrow: Zaburzenia sprawności ruchowej, nadmierna pobudliwość i gadatliwość, obniżenie samokontroli oraz błędna ocena własnych możliwości, które często prowadzą do fałszywej oceny sytuacji.
0,7 - 2,0 (promili)
:arrow: Zaburzenia równowagi, sprawności, koordynacji ruchowej, błędy w logicznym myśleniu, wadliwe wyciąganie wniosków, opóźnienie czasu reakcji, wyraźna drażliwość, zachowanie agresywne, wzrost ciśnienia krwi, przyspieszona akcja serca.
czyli w momencie zdarzenia Łukasz miał więcej niż 0,5 promila - wypił co najmniej 4 piwa
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

do oes:
a co Ci do tego ile wypił! Do czego ty dążysz?? Próbujesz z Łukasza zrobić winnego czy jak?? zastanów sie nad tymi swoimi durnymi wypowiedziami!! większość ich mogłbys zostawić dla siebie, przede wszystkim te swoje "niby" mądrości!!



Śpij w Spokoju Łukaszku [*]KC
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

A ja popieram opis oes'a co ma w miejscu sygnaturki.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
paziu8
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2006, 19:32

Post autor: paziu8 »

Jak uciekał z miejsca zdarzenia mógł robić to pod wpływem alkoholu i takie może być jego ewentualne tłumaczenie, jednakże wiedział co zrobił następnego dnia więc powinien sie zgłosić na policje, a on tego nie zrobił, więc....
Chciałbym jeszcze dodać, że nasza wspaniała policja miała informacje o sprawcy zdarzenia, a pofatygowali się po niego dopiero po śmierci Łukasza, co wykorzystał i uciekł, także ja na miejscu rodziny zgłosiłbym to gdzieś dalej by naszą wspaniałą prokuraturą też się ktoś zajął. Ostatnio działanie ich są dośc dziwne przecież jeszcze kilka tygodni temu zginął chłopak w Myszyńcu czym też nasza prokuratura się zajmowała i tam również było wiele nieścisłości.
Proponuje przestać bronić tego Wysia bo skoro jest bokserem i nie potrafi kontrolować swojej siły po spożyciu alkoholu to nie powinien pić.
[*]
kolezanka20
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 11:54

Post autor: kolezanka20 »

do oes:


mysle, ze te twoje modrosci sa czyms spowodowane...
moze twoimi kompleksami, pewnie chciales byc kims, ale nie wyszlo i teraz nic ci nie pozostalo tylko mądrzenie na forum, bo wiesz ze wszyscy zmuszenie sa do czytania, bo na zywo to by pouciekali!

I zasanow sie czlowieku, ze ranisz najblizszych Lukasza !!! (*)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:shock:
to nie jest obrona...... boksera

tylko niech młodzi ludzie, zanim staną do bójek - deczko pomyslą o konsekwencjach swoich czynów :!: :!: :!:

Wiem, ze w myśl bibilijnej zasady "oko za oko, ząb za ząb" potrzebny jest drugi trup......... boksera, wtedy wszystko byłoby ok.

Czy to rozwiąże problem ..............
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Obserwator-ka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:47

Post autor: Obserwator-ka »

Od jakiegoś czasu czytam to forum i zastanawia mnie to, jak dużo macie tutaj do powiedzenia. Pewnie większość incognito. Poziom niektórych wypowiedzi sięga czasów kodeksu hammurabiego i jego zasady wspomnianej przez oes-a ... ale nie tędy droga. Jak łatwo być egoistą i mysleć o zaspokojeniu własnej próżności, podczas gdy Siostra, Dziewczyna i cała Rodzina Łukasza przeżywają tragedię. Tworzycie tutaj plotki, snujecie domysły i zabawiacie sie w detektywów, po niektórych kometarzach można ocenić kto trzyma ze wspomnianym bokserem... Jedno jednak jest pewne, przez głupotę i kompletny brak odpowiedzialności Łukasz stracił życie, więc jeśli wtedy tamten człowiek miał odwagę mu przyłożyć, niech ma ją teraz i poniesie karę. To forum poświęcone jest pamięci Łukasza a nie stwarzaniu niektórym pola do popisu. Zatem może zamiast sie targować, trzeba zrobić wszystko, żeby sprawiedliwości stało się zadość. Może czas obudzić niektóre sumienia?!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

a moze wkoncu zamknac ten topic? bylo pisane juz o tym jakis czas temu ...
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Obserwator-ka pisze: Jak łatwo być egoistą i mysleć o zaspokojeniu własnej próżności, podczas gdy Siostra, Dziewczyna i cała Rodzina Łukasza przeżywają tragedię.
To jest tragedia dwóch rodzin.....
Jedna straciła to co najcenniejsze.... Łukasza a druga musi żyć z świadomością, że Paweł to ...... morderca :!:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Obserwator-ka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:47

Post autor: Obserwator-ka »

To prawda... Nie należy jednak zapominać, że pewne wartości wynosi się z domu a morale dzisiejszej młodzieży upadło dość nisko (nie generalizuję). Prawo pięści wyklucza słabszego... jak pisałam - nie tędy droga!
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dobrze powiedziane Obserwator-ka tylko szkoda że nie wszyscy uważają tak jak Ty! :((



Śpij w Spokoju Łukaszku[*]KC
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

do oes:
prosiłam Cię żebyś nie ujawniał tych swoich mądrości nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co tu wypisujesz?? nie wiem też czy ty masz jakieś uczucia np. współczucia i taktu?? człowieku myśl jak coś tu piszesz!! bardzo Cię proszę zachowaj się jak człowiek i nie wypisuj tu swoich jak dla mnie mało interesujących wypowiedzi weź poprawkę na to że ranisz mnie, moją rodzinę i dziewczynę Łukasza a przy tym też szargasz pamięć o moim bracie!!! jak chcesz bronić boksera to zgłoś się na jego obrońcę w sądzie... a tak wogóle to skąd Ty możesz wiedzieć ile Łukasz miał promili i ile wypił co Ty jesteś pośmiertny alkomat?? a tak wogóle to nikt to żadnej bójki nie stawał, Łukasz do niego mówił a on go uderzył!!! Śmierć boksera niczego by nie rozwiązała ,nie chcę by umarł chcę by poniósł sprawiedliwą karę za to co zrobił Łukaszowi.

do hAeS:
jak Ci sie nie podoba że ludzie się tu wypowiadają to po co tu zaglądasz i zabierasz głos?? daj sobie na luz i się tu nie wypowiadaj...

do mArCiNq:
ja się nie kłócę... bronię tylko pamięci o moim bracie... napewno to że mial 0,33 promila to nie jest powód do dumy ale nie pisałam tego w tym sensie tylko po to by zaznaczyć że on nie był pijany!!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Dominika, czy mi sie podoba czy nie nic to nie zmienia, mam cos do powiedzenia to sie wypowiadam.

co do tych promili to możliwe, ze oes ma racje bo minelo sporo czasu zanim byl odwieziony do szpitala i zanim zbadali ile mial promili ... % spadły ale to niczego nie zmienia, ze zle sie nim zajeli w szpitalu ;/

Dominika, mysle ze jak chcesz uniknac 'glupich' wypowiedzi tutaj to po prostu je ignoruj i nie odpisuj na nie, odpisujac jest powod do dalszej konwersacji i tym bardziej sie denerwujesz... to dziala w 100%.

Skoro Twoim zdaniem oes szarga tutaj pamięc o Szopenie to to olej, bo wkoncu sama wiesz najlepiej jaki Był i nie musisz sie tu nikomu tlumaczyc.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

post wyżej jest doskonałym argumentem żeby zamknąć temat!szkoda nerwów rodziny i dziewczyny Łukasza!zamiast współczuć to niektórzy obrali sobie za cel żeby tylko dopiec!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Spokój Jego duszy [*]. Kończymy temat.
Zablokowany