Nowy trener w Narwii

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
beton
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2005, 23:16

Nowy trener w Narwii

Post autor: beton »

Jak wiecie z Narwii został zwolniony trener Etmanowicz a na jego miejesce przyszedł Bogusław Oblewski. Jakie jest wasze zdanie na temat nowego trenera.. i czy wogóle o nim kiedyś słyszeliście :?: bo ja nie :!:
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Dla mnie może być nawet zatrudniony coach z Tajwanu - nie jest ważne to, czy ktoś o nim słyszał, tylko wyniki. Poczekamy, zobaczymy. I Oblewski to całkiem znana persona w światku trenerskim, tak więc może być ciekawie.
CiENKi_
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:47
Lokalizacja: OSTRO(L)EKA

Re: Nowy trener w Narwii

Post autor: CiENKi_ »

beton pisze:i czy wogóle o nim kiedyś słyszeliście :?: bo ja nie :!:
widocznie za mlody jestes :wink: ja go glownie pamietam jako trenera Stomilu w I-lidze. Nawet mial niezle wyniki (tzn. utrzymywal ich bez problemu w lidze). W Hutniku Warszawa tez pracowal i na BIE(L)ANACH pozostawil po sobie bardzo dobre wrazenie, tzn. mial dobre wyniki i awansowal by do II ligi, ale dzialacze HKSu tego nie chcieli.
Kornik
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kornik »

Może by tak nowy trener zorganizował casting dla młodych piłkarzy? Tak jak to zrobili w Ząbkach. Przecież w 56-tysięcznym mieście musi być ktoś, kto dobrze gra w piłkę? Wystarczy zobaczyć, co potrafią niektórzy uczestnicy tzw. turniejów dzikich drużyn, czy rozgrywek międzyszkolnych. Tylko precz z ograniczeniami wiekowymi, czasami przez jedną głupią cyferkę na trening nie trafia naprawdę zodolny chłopak...

(ps. Napisałem długiego posta o tym, ale odświeżyło się i zniknął, ech...)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

w chwili obecnej nie ma co debatować czy to dobry trener czy nie, na koniec sezonu o tym podyskutujemy
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Kornik pisze:Może by tak nowy trener zorganizował casting dla młodych piłkarzy?
Młodymi pilkarzami zajmuje sie MKS Narew Ostrołęka, a nie ASPN War-Pol Narew tak wiec zapomnij o jakimkolwiek "castingu". Jesli chlopak naprawde jest utalentowany predzej czy pozniej trafi do klubu, a chlopaczki ktorzy maja po 16 lat w MZKSie nie sa potrzebni.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

Joł

Mam takie pytanie są już znane nazwiska piłkarzy którzy wzmocnili :D (lub osłabili :( ) naszą drużyne, albo kto odszedł z naszej druzyny (z tego co wiem to Słowik powrót do Hidu). Ostatnio jak byłem na meczu z Żbikiem Nasielsk, za mną siedziło dwóch czarno skurych chłopaków, czy to nie są przypatkiem nowi piłkarze Narwii, jak tak to powiedzcie kto to jest:)

Pozdro
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

a moze siedziałeś obok jasia czy sudiego :?: i niepotrzebne plotki wzniecasz :?

PS naucz się ortografi :] \/
Lisek
Redaktor
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:48

Post autor: Lisek »

Oficjalnie odszedł T. Słowik i M. Stepczyński do Hidu O-ka. Jak dotąd oficjalnie nikt nie przyszedł do Narwi, wczoraj nie było nikogo nowego na treningu. Co do tych 2 murzynków, trenowali z Narwią, lecz się im nie powiodło.
gonzalez
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2005, 19:27

Post autor: gonzalez »

A ten sparing jutrzejszy z GLKS Nadarzyn to gdzie się odbywa i jeśli u nas to o której godzinie?Z góry dzięki za info.
Lisek
Redaktor
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:48

Post autor: Lisek »

W Sypniewie o godz. 17.00. Co do trenera to z opinni samych zawodników jest to człowiek, który dobrze zna się na piłce.
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

jedzie ktos tam?? na ten sparing ja jestem chetny?
(L)egia Warszawa!
twiti^
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2005, 12:49

Post autor: twiti^ »

A tak wogule to dlaczego zostal zwolniony Etmanowicz , nawet niezle mu szło :?:
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

widzę że zmienił się trener ????? hmmmm moze chłopaki wkońcu przestaną onanizować się pod prysznicami :o fujj wstyd !!!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

moranii pisze:.............. moze chłopaki wkońcu przestaną onanizować się pod prysznicami
widziałeś czy słyszałeś :?:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

Jutro gramy o 17.30 na witosa z grajewem, i mam takie pytanie czy wstep na stadion bedzie za Friko?
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

nie 15zł bilety :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
ODPOWIEDZ