bOOOm!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

wow a może masz nową teorię?? po co pisać 20 razy to samo skoro ktoś już to napisał??
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Post autor: marbac »

Dawniej (za tzw. komuny) słychać to było kilka razy w tygodniu. Obecnie Siły Zbrojne RP oszczędzają na paliwie, loty odbywają się rzadko, więc przekroczenie bariery dźwięku przez wojskowy myśliwiec wzbudza taką sensację.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2007, 19:46 przez marbac, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gregry1
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: a skąd jak nie stąd

Post autor: gregry1 »

BOOOM to słyszałem napewno dokładnie o 10.05 bylem w ZSZ nr1 (btw najlepszej szkole) na polaku ;P na górze to szyby razem ze scianami sie zatrzęsly a słychy mnie doszly ze to jakaś bombka w Ołdakach, podobno w tamtejszej szkole popękaly ściany :/ natomiast mój brat czekają na egzamin w WORD'dzie widzial samalocik podobny cos do F16 choć na F16ki w polsce nie ma pilotów <lol2> który naprawde krecił beczki raz w prawo drugi raz w lewo czy na odwrót nieważne ale kręcił :D pzdr
Sony
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2007, 17:22

Post autor: Sony »

MOgie tez potwierdzic ze to nie elektrownia, z pewnych srodel wiem ze sa 2 mozliwosci

1. to ja juz kilkanascie razy pisaliscie to samolot przekroczyl bariere ale to sie zdaza prawie zazse tylko ze tym razem lecial dosyc nisko i dlatego taki huk. A po za tym pilot sie bawil ( beczki)
2. to ze w trakcjie lotu pilot wylaczyl i walczyl silnik i czesto jest wtedy taki huk a lecac tak nisko zrobil duzo halasu. :P :D

I ktores z tych 2 wersji jest raczej rozwiazaniem naszej zagatki :D oczywisce to nie sa oficialne informacjie. pozdro
sasiade
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:47

Post autor: sasiade »

ja tez słyszalem o tej bombie koło ołdak,jutro pojade i sprawdze,ale mowia ze to na bank bomba wybuchla i ten samolot latał i jej szukał..
Awatar użytkownika
gregry1
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: a skąd jak nie stąd

Post autor: gregry1 »

Sam samolot na mądry rozum takiego hałasu by nie zrobił... myśle (nie znam się) , no chyba że on sam zrzucił tą bombke co jest najbardziej prawdopodobne najpierw huk potem samolot, hm... poczekajmy do juterka :) a moze coś w tvn24??? ogladał ktos z Was TV???

[ Dodano: 19:16, 24.09.2007 ]
szkoda ze nie zadzwoniłem do RMFki moze coś by się więcej dowiedzieli ;]
Sweter
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2005, 11:34

Post autor: Sweter »

Ja słyszałem, że to jumbo jet sie rozbił o kaczy dołek...wkońcu to jeden z wyższych punktów w OSTROŁĘCE
SAGAL
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2007, 20:35
Lokalizacja: ostrołęka

WIELKIE BOOM

Post autor: SAGAL »

Ludzie co wy piszecie co do bariery dzwieku tylko wybarne samoloty moga ja pobic napewno nie zrobil tego Mig 29 tylko mig 19 a my takich nie mamy w stanie wojsk powietrznych tylko mamy mig 29

F-16 Falcon
Oddany uroczyście do użytku w 1976 roku F-16 Falcon ma zasięg 1400 mil (około 2240 km) i maksymalną prędkość 1345 mil/godz. (około 2150 km/godz.). Silny, pojedynczy silnik odrzutowy - rzadkość wśród amerykańskich myśliwców, daje większą siłę przyśpieszenia niż wszystkie bolidy startujące w wyścigu Grand Prix Formuły 1.

i wątpie aby to był f16 pozdrawiam
Mrozu
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:34

Post autor: Mrozu »

to nie samolot, po prostu sztanga mi upadła, przepraszam wszystkich za zamieszanie
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

to dylan powiedzial ! xero;p
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

The X Files ;o
Obudzili mnie...
be.with.me
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja słyszałem ze Bombe saperzy detonowali gdzies koło przytuł...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: WIELKIE BOOM

Post autor: marbac »

SAGAL pisze:Ludzie co wy piszecie co do bariery dzwieku tylko wybarne samoloty moga ja pobic napewno nie zrobil tego Mig 29 tylko mig 19 a my takich nie mamy w stanie wojsk powietrznych tylko mamy mig 29

F-16 Falcon
Oddany uroczyście do użytku w 1976 roku F-16 Falcon ma zasięg 1400 mil (około 2240 km) i maksymalną prędkość 1345 mil/godz. (około 2150 km/godz.). Silny, pojedynczy silnik odrzutowy - rzadkość wśród amerykańskich myśliwców, daje większą siłę przyśpieszenia niż wszystkie bolidy startujące w wyścigu Grand Prix Formuły 1.

i wątpie aby to był f16 pozdrawiam
Prędkość maksymalna Mig-29 wynosi 2445 km/h
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

co do huku to nie wiem co to było :)

ale co do samolotu i robienia beczek to wiem, to mój dziadek wsiadł do swojej stuningowanej awionetki i sztuczki na zlot cwiczyl
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

Jak na moje to tylko i wyłącznie detonacja ew. ale to w małym stopniu samolot...

Liczę na to, że jakieś kompetentne władze się wypowiedzą na ten temat...

PozdrO!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Beczka prochu

Post autor: ZiBi »

Tak sobie myślę, że zostalo trochę prochu z bitwy pod ostrołęką i Kotowski chciał sie zabawić to odpalił wszystko na raz.
Awatar użytkownika
priorytet
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2007, 14:50
Lokalizacja: O-ka

Post autor: priorytet »

Czytając niektóre posty mozna sie ulać ze smiechu :D Dobra lektura na sen :lol: Swoją drogo sprawdzcie czy jeszcze stoi ta wieża koło poczty :) BAY :mrgreen:
Mordy wy moje :D
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Gdy byłem młody, często nad miastem samoloty przekraczały barierę dźwięku. Ten sam odgłos i ja usłyszałem wczoraj. Często widać jak migi 29 ganiają się nad ostrołęką. Pilot pewnie będzie ukarany, bo nie wolno tego robić nad terenami zamieszkałymi.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

Post autor: luzak_92 »

ja bylem w szkole gim 2 a wybuch slyzsalem :>
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

No i co wiadomo juz cos co to bylo?
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Mnie wczoraj wieczorem doszly sluchy, ze jakis budynek burzyli czy cos takiego heheh :lol: nie upieram sie bo nie wiem, byc moze jakas plota ;)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Z tym wielkim booom to prawdopodobnie "samolocik" przeleciał dość nisko nad ziemią i włączył dopalacze :lol:
fsebekf
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2007, 17:31

Post autor: fsebekf »

sKaLpeL pisze:co do huku to nie wiem co to było :)

ale co do samolotu i robienia beczek to wiem, to mój dziadek wsiadł do swojej stuningowanej awionetki i sztuczki na zlot cwiczyl
i pewnie tak kręcił beczki ze dziobem samolotu dotykał ogona :)


dźwięk słyszałem jak by od strony Narwi początkowo myślałem ze to te petardy z bitwy pod Ostrołęką :D a po czasie słyszałem samolot jak przelatywał gdzieś nad moim blokiem

a może i dzisiaj coś buchnie.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:21 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hahaahhahahaha paul fajna bajka :D a byl w niej gargamel i pikachu ?:D
ODPOWIEDZ