ELBA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

rybka pisze:dla mnie jedzonko w elbie jest w porzadku, ale nie bombowe, czy swietne. po prostu wporzadku. Wink

chyba nie musisz zawsze komentować tego co piszę. Poza tym znajdź lepszą w ostrołęce - przynajmniej dobrze smakuje w porównaniu do sajgonu.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Qrzysio spróbuj kurczaczka, naprawdę warto - porcje solidne i co najważniejsze - naprawdę smaczne. Suróweczka pierwsza klasa...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Lojal Express
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:12

Post autor: Lojal Express »

Chyba najwyższy czas napisac cos na temat Elby. Co do lokalu i obsługi to SUPER wystrój jest Okej lepiej niz w Kisie albo inych lokalach. Ochrona tez jest extra kultura a nie jak gdzie indziej. Ale to niewszystko co do Dj to czesciej go mozna spotkac na stacji paliw niz w Elbie troche niestara sie fakt ze mozna a nawet trzeba miec dwie prace ale nie w tym przypadku wogóle zenada porazka nie to co kiedys. Jakis czas było okej az do otwarcia kissu potem troche biedy ale znowu było fajnie wtedy przychodzilismy tam z całą paczka ale tez w tedy niegrał ten co teraz tylko ten drugi z tego co pamiętam to Młody albo Mały mieli podobne kswywy fajny rapik wtedy leciał zreszta wtedy dla kazdego leciała muzyka fajna i dla tego wybrał piosenkie i dla tego a teraz to jakies z radia leca piosenki z lat 80'. Ale od jakiegos czasu on sam jest na konsoli ciekawe gdzie ten drugi Szkoda ze go nie ma teraz lepiej posiedziec w domu ze znajomyli albo ostatecznie Kiss . Szkoda
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

to ten młody odwala lipe w Elbie....
Likwidacja..przykro mi...
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Rozpusta, syf i tragedia

To własnie w takich klubach "wylęgają się" takie puste co niektore dziewczyny. Czesc
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Likwidator R20 pisze:to ten młody odwala lipe w Elbie....
mlody nie gra w elbie juz....
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

alvityl pisze:Rozpusta, syf i tragedia

To własnie w takich klubach "wylęgają się" takie puste co niektore dziewczyny. Czesc

sprecyzuj bo czuję szkołę Dyrektora heh
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Niestety albo "stety" ELBA umarła...
Nie oszukujmy sie muzyka jest .... :) i te same co zwykle "Elbiary" szkoda gadać kiedyś było nie powiem "nawet" fajnie ale teraz.. zgon totalny.. wprowadźcie jakieś zmiany bo reanimujecie umierającego pacjenta już od dwóch lat ale bez skutku... Wieczory Hip Hopowe?? hmmm porażka :) nie w oce stadko małolatów którzy "gibaja" sie w rytm hip hopu wątpliwej jakości... pozdro all:)
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 22:58 przez amsterdam, łącznie zmieniany 1 raz.
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

piszesz o chamstwie w klubach w innych postach--a co z forum..? pozdrawiam amsterdam tyle w tym temacie
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

a o teraz sie w Łajbie dzieje??:-), sie chodziło za czasów Pilota...., kto tam teraz gra???
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Czekoladka »

Ja pierdziele, nie wiem, co to było wczoraj w Elbie, ale to masakra.... ehh i on zowie się dj, po pierwsze puszczał kawałki do bani, przy ktorych nie można było tańczyć, po drugie co chwila je powtarzał, zero twórczości! i na takich ludziach traci renoma Elby.


P.S. Do "dj" koleś weź zmień to co robisz, bo masz zakichany repertuar, a takiej muzy to ja mogę u siebie na chacie puścić:]
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
Gosia_Buziaczek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2007, 13:56

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Gosia_Buziaczek »

Straszne to co napisala czekolada i ja sie z tym nie zgodze. Bardzo czesto przychodzimy do Elby z kolezankami w zasadzie to regularnie i bardzo jest tam fajnie. Jest bardzo duzo ludzi w sobote ze nie ma gdzie tanczyc szkoda ze w piatki jest mniej.
Ale muzyka jest swietna dla nas najlepsza sa same nowosci co weekend i jest r'n'b co lubimy. I ten dj nie powtarza piosenek. Chociarz fajnie jest jak jest jakas nowa piosenka to fajnie byloby kilka razy.To wlasnie gdzie indziej np. w kisie w czwartki od kilku miesiecy te same piosenki. Elbie jest wszystko fajne i jest mila atmosfera.
Glupoty piszesz czekolada.
Chyba poprostu nie lubisz tego dj i tak piszesz na niego, ale jestes w wielki bledzie. A ten lokal jak widac coraz wiecej zyskuje bo jest duzo ludzi co sobota i to widac.



Pozdrowienia dla dj-i ;-)
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

Gosia Buziaczek to dj z elby, hahahah, na to wychodzi po tych textach . w elbie jest bieda przez takich partaczy jak tamtejsi didzeje... ŻENADA. Właścicielu ELBY wywal tych patałaszków
jak grał Fleczer było lux
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Czekoladka »

Gosia nie mów ze pisze głupoty, bo to samo ja mogłabym napisać o Tobie, dla mnie jest to klapa co tam jest puszczone i zdania nie zmienię... tam tańczyć nie można, bo ehh tzw "dj" sam niczego nie zapuści tylko ma gotowe i tyle miksuje, wiec ja też mogę podać się za "dj'a" ale u siebie na chacie. Moze kiedyś elba to było coś, ale teraz to jest dno.
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

ELBA

Post autor: Master »

Witam

Mam gorącą prośbę szukam jednej piosenki która często jest puszczana w Elbie. Mógłby ktoś napisać listę utworów które często są puszczane w Elbie. Odrazu mówię, że ten kawałek nie jest nowy bo słyszałem go juz 1.5 roku temu w Elbie jak tam byłem więc wszystkie nowe odpadają:).

Liczę na Waszą pomoc :roll:
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: ELBA

Post autor: Oss »

do didzeja idz bo nikt ci nie powie po takim opisie
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Re: ELBA

Post autor: Master »

No pojdę ok, i co mu powiem ? Zaspiewam mu ten kawałek ? ...raczej nie. Dlatego tez jak ktoś zna kawalki czesto tam puszczane to niech zrobi liste i moze wśród nich będzie TO czego szukam. DJ z Elby odzywać się ;)
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
oka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2008, 12:31

Re: ELBA

Post autor: oka »

to wpisz na necie slowa tej piosenki i bedziesz miala tytul
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Mordziaty »

ja ci powiem co to za kawałek, nowość - " Mr.President - Kocie Szambo". nie zadawaj głupich pytań Master, kto pamięta piosenki z przed 1,5 roku??? ale jeżeli piszesz że ona leci cały czas hmmmm
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Master »

Jakbym znał słowa piosenki to dawno już bym ją znalazł. Niestety jest po angielsku ten kawałek i wokalista jest facet. Czekam na jakąś listę. Może ktoś się trafi...
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
Krasnosielc
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2014, 12:21

Re: ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Krasnosielc »

jedzonko to palce lizac ale w sumie cos maly ten lokalik
ODPOWIEDZ