Ostrołęccy Dj'e... czy oby napewno...??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Ostrołęccy Dj'e... czy oby napewno...??

Post autor: amsterdam »

czemu w Ostrołęckich "lokalach" grana jest tak beznadziejna muzyka?? w kissie to już przegięcie koles puszcza non stop te same kawałki!! viva czy jak?? jego wzór muzyczny?? plastikowa muzyka która jest non stop tak samo grana! Nawet kolejność piosenek jest identyczna , trochę inwencji panowie :) bo to jest żałosne :) :D :lol:
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

kiedys pisałem gdzies o tym w innym temacie wiesz tego niestety nie zmienisz poprostu panowie co graja w pobliskich klubach o bardziej ambitnych brzmieniach niestety nie maja pojecia , poprostu ich moto to ESKA hity na czasie hehehe :D
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

No niestety masz racje :)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

od tego zacznijmy ze w Ostrolece jest niewielu DOBRYCH dj
nie liczmy tych co w traktorze powrzucaja kawalki i wypala gotowa plyte prez przerw miedzy trackami :twisted: hahah bo to nie dj

a ci co maja sluch i potrafia grac poprostu nie graja u nas bo dadza im za nocke 20-30 zl
pamietam czasy jak grywal Fuks ewentualnie Vampire po imprezce czlowiek w niedziele myslal o nastepnej sobocie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[ Dodano: 09:25, 31.10.2007 ]
bez przerw miedzy trackami*
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Wiesz.. nawet na traktorze można zrobić seta.. wiec bez przesady :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

proszę was nie mylcie pojęcia dj a koleś co to puszcza po prostu muzykę.
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Glebaa
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:45
Lokalizacja: że znowu

Post autor: Glebaa »

dadza im za nocke 20-30 zl
To jest odpowiedź, zeby zaprezentować coś dobrego trzeba poświęcic mniej lub więcej czasu ,dla przyjemnosci mozna grac w domu a 20-30zł/noc DOBREGO grania? - pfff...zarty
Obrazek
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

20/30 pln?

gramofon-1800pln x2
mikser-3000pln
system-220pln x2
płyty winylowe....gruuuube tysiące

a wy mówicie o graniu za 20/30pln za noc?!?

pierwszy wasz błąd to to że dj'ami nazywacie ludzi którzy po prostu puszczają muzykę (jak jest w większości naszych klubów). a dwa,że wogóle temat nie powienien być poruszany bo sam tytuł wątku jest...niedokładny. nawet nie zdaje sobie (większość) sprawy ilu dobrych chłopaków jest w naszym mieście i okolicach, grających z wosków albo na cd-kach ( nie mam tu na myśli wieży itp.). dlatego zostawcie temat..bo od gadania to jeszcze nic się nie zmieniło. a jak macie ochotę coś zmienić to zainwestujcie w sprzęt, poćwiczcie ze 2 lata i dalej do klubu.

pozdrówki
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

fachOOOwiec :shock:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

fleczer wiesz teraz juz mało kto gra z vinyli :) teraz juz nadeszła era CD wiec koszt vinylów odpada na ale Cdplaery tez nie tanie bo za taki najwyszej klasy trzeba dac ponad 4 tys za jeden :) wiesz tu też nie tylko chodzi o miksowanie muzyki robieniu przejsc itp ale o same utwory jakie są puszczane , jak ja słyszałem w SCH na słynym Sumer cos tam i leciał tam c-boll to wybacz ...
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Post autor: madafaka »

JE...AC WIXE!!!!!! :ble: Pozdro dla ludzi o innych klimatach jak SCHRANZ,MINIMAL,PUMPING ITD. :D
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

schranz mi jakos nie podchodzi wogule juz wole hardcore od tego :) ogolnie preferuje klimaty GoA\Tech\Dark\Hard\PSY Trance oraz Electro\Hard House :)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

dokładnie w moim toku myślenia to dj to osoba taka która staje za konsole bierze 2 winyle i jazda nie nie odpala winampa na kompie
fleczer ten fleczer? ty grywasz e Elbie?

[ Dodano: 19:54, 31.10.2007 ]
a co do 2-30 zł za nockę to znam typa co grał właśnie za taka kasę (A***) a teraz grywa w 100licy za duuuzzzzoo większa kasę
kamilas1984
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2007, 21:19

Post autor: kamilas1984 »

nie mogie juz tego czytac po co wogóle amsterdam albo po prostu Vampir zaczynasz takie tematy na forum jeszcze nie doszłes do wniosku ze jestes jesli chodzi o branże dj przereklamowany i nikt nigdzie nie chce zebys grał jedyne co Tobie wychodzi to podbieranie innym imprez i negocjowanie ceny. Myślisz ze ludzie czytajacy te forum nie wiedza ze kazdy półmetek czy jakas impreza to sa pieniadze a ludzie ktorzy sie tym zajmuja tez chca zarobic a dlaczego ?? Dlatego ze wszystko kosztuje wypozyczenie sprzętu, głośników, oświetlenie no i trzeba z czegos grać !! A skoro tak ubustwiasz Vampira wiec jestes tez fajenm tzw. dj adeem śmiesznym małym człowieczkiem ktory tez z kolei nie moze pogodzic sie ze nie jest zadnym wartosciowym dj. DJ wogole po co uzywam tego słowa bo nie ma DJ. W Ostrołęce sa tylko prezenterzy muzyki dyskotekowej i wodzireje i kazdy szanujacy chłopak ktory sie tym zajmuje nie pisze o sobie DJ dlatego ze nie uwaza siebie za DJ. Słowa DJ używaja tylko ludzie przychodzacy na dystkoteki bo jak maja mowic idziemy tak bo tak gra ten Prezenter Muzyki Dyskotekowe prościej jest powiedziec DJ. W Ostrołęce jest duzo pseudo tzw dj: Vampir i jego spółka podbieraczy. Z tego co wiem to nawet i ten koles ktory gra w Elbie pojawił sie z nikąd nikt nie wie dlaczego tak z nienacka. Mysle ze wykorzytał chwile pustki ale tamta pustka nie powstała z wyniku złej muzyki ale z mody na dyskoteki w Ostrołęce i był moment ciszy a muzyka Elba nigdy nie odbiegała od innych lokali bo wszędzie jest grane to samo i ta sama muzyka tylko moze w innej kolejnosci bo nie kazdy chłopak gra z pamięci !!!! Obecnie taką mode na dyskotkie przezywa X-Club i co to jest wina dj nie bo technicznie własnie osoby zajmujace sie tam muzyka sa bardzo dobrzy np. DJ ZIBI grał dyskoteki jak pewnie taki Vampier grał w CS-a w kawiarence, i DJ Dodziu tez technika i wiedza ogromna. Jest wielu chłopaków ktorzy poprstu cenia sie i nie robia świn innym i nie chodza do włascicieli i błagaja o to zeby grac a ich tekst to "Szefie ja zagram lepiej nawet za 30 zł " porażka wtedy taki ktos ma brak szacunku dla siebie.
Dj Fuks - pierwszy dj grajacy rasowe techno Pakololo legenda jest dobry ale dlaczego on zawsze gra na koncu imprez hausowych a nie na poczatku albo w środku ?? Odpowiedz Mi Vampir albo Adee wielu wolałoby posłuchaj jego !! Śmiesza mnie wypowiedzi Fleczera. Jedyna udana impreza to pierwsza pozatym sami znajomi wodka pod stolikami trawka w kiblu same dzieci i nic pozatym lokal juz dzięki wam zszedł na psy.
A odnosnie mixów puszczanych podczas dyskoteki to własnie imprezy Vampirowe tylko on potrafi z Adeem nakrecic imprezkie z mików robionych w domu. Uwierzcie Mi !!! Mam dobre żródło mieszkam niedaleko jego i zreszta słusze opinie innych !!!
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

te amsterdam...nie znamy się więc ogarnij swoje zwroty do mojej osoby

wiem co mówię, wiem o cenach, bo sam tyle wydałem na swój sprzęt. nie lubię ludzi-spotkałem wielu- housowych maniaków typu dj tonka ble ale olav basoski git, komera, underground, bo ja to byłem w takich klubach i takie tam bzdety... człowieku,koleżko,friend,chłopcze,facet,kobieto,koleżanko itp itd-ja gram czarną muzykę, co też może usprawiedliwić fakt że nie podpadła Tobie do gustu, a jeśli gram coś w szybszych rytmach, to właśnie komerę typu tonka, ogólnie vocal house itp, d'n'b, 2step. i tyle. jaram się scratch'em nie stricte turntablismem, więc o housowych spigulonych lokalach nie będę prawić. zgodzę się w jednym brak kultury w naszych klubach to fakt, nad czym ubolewam ale tak to jest w małym mieście.

odnośnie kursów dla dj'ów-śmieszniejszych inicjatyw nie słyszałem-nie komentuję. mówisz że Vampire kokosów nie zgarnia-ostatnio słyszałem ile bierze za półmetki i takie tam, duuużo. ale ja to jak najbardziej popieram, igły się dezelują, woski ścierają, lasery w cd-kach się zużywają, a trzeba jeszcze coś dla siebie wziąć. aaa i nieudaję fachowca, bo ja to po prostu wiem,bo się w tym obracam.proste. ogólnie poruszanie tematu o ostrołęckich klubach, a później wplatanie w to klubów z augustowa,wawy,krakowa,wrocławia itp itd nie ma grubszego sensu..nie uważasz? pozdrawiam peace

[ Dodano: 21:54, 31.10.2007 ]
kamilas nie mam wpływu na to kto przychodzi do klubu..ale dobrze piszesz

[ Dodano: 22:05, 31.10.2007 ]
zresztą po co te kłótnie. pozdrawiam wszystkich
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

kamilas1984 pisze:nie mogie juz tego czytac po co wogóle amsterdam albo po prostu Vampir zaczynasz takie tematy na forum jeszcze nie doszłes do wniosku ze jestes jesli chodzi o branże dj przereklamowany i nikt nigdzie nie chce zebys grał jedyne co Tobie wychodzi to podbieranie innym imprez i negocjowanie ceny. Myślisz ze ludzie czytajacy te forum nie wiedza ze kazdy półmetek czy jakas impreza to sa pieniadze a ludzie ktorzy sie tym zajmuja tez chca zarobic a dlaczego ?? Dlatego ze wszystko kosztuje wypozyczenie sprzętu, głośników, oświetlenie no i trzeba z czegos grać !! A skoro tak ubustwiasz Vampira wiec jestes tez fajenm tzw. dj adeem śmiesznym małym człowieczkiem ktory tez z kolei nie moze pogodzic sie ze nie jest zadnym wartosciowym dj. DJ wogole po co uzywam tego słowa bo nie ma DJ. W Ostrołęce sa tylko prezenterzy muzyki dyskotekowej i wodzireje i kazdy szanujacy chłopak ktory sie tym zajmuje nie pisze o sobie DJ dlatego ze nie uwaza siebie za DJ. Słowa DJ używaja tylko ludzie przychodzacy na dystkoteki bo jak maja mowic idziemy tak bo tak gra ten Prezenter Muzyki Dyskotekowe prościej jest powiedziec DJ. W Ostrołęce jest duzo pseudo tzw dj: Vampir i jego spółka podbieraczy. Z tego co wiem to nawet i ten koles ktory gra w Elbie pojawił sie z nikąd nikt nie wie dlaczego tak z nienacka. Mysle ze wykorzytał chwile pustki ale tamta pustka nie powstała z wyniku złej muzyki ale z mody na dyskoteki w Ostrołęce i był moment ciszy a muzyka Elba nigdy nie odbiegała od innych lokali bo wszędzie jest grane to samo i ta sama muzyka tylko moze w innej kolejnosci bo nie kazdy chłopak gra z pamięci !!!! Obecnie taką mode na dyskotkie przezywa X-Club i co to jest wina dj nie bo technicznie własnie osoby zajmujace sie tam muzyka sa bardzo dobrzy np. DJ ZIBI grał dyskoteki jak pewnie taki Vampier grał w CS-a w kawiarence, i DJ Dodziu tez technika i wiedza ogromna. Jest wielu chłopaków ktorzy poprstu cenia sie i nie robia świn innym i nie chodza do włascicieli i błagaja o to zeby grac a ich tekst to "Szefie ja zagram lepiej nawet za 30 zł " porażka wtedy taki ktos ma brak szacunku dla siebie.
Dj Fuks - pierwszy dj grajacy rasowe techno Pakololo legenda jest dobry ale dlaczego on zawsze gra na koncu imprez hausowych a nie na poczatku albo w środku ?? Odpowiedz Mi Vampir albo Adee wielu wolałoby posłuchaj jego !! Śmiesza mnie wypowiedzi Fleczera. Jedyna udana impreza to pierwsza pozatym sami znajomi wodka pod stolikami trawka w kiblu same dzieci i nic pozatym lokal juz dzięki wam zszedł na psy.
A odnosnie mixów puszczanych podczas dyskoteki to własnie imprezy Vampirowe tylko on potrafi z Adeem nakrecic imprezkie z mików robionych w domu. Uwierzcie Mi !!! Mam dobre żródło mieszkam niedaleko jego i zreszta słusze opinie innych !!!


do twojej wiadomości "śmieszny mały człowieczku" z zaścianka Ostrołęki, co ty wiesz o imprezach clubowych?? gdzie sie bawiłeś ?? w Myszyńcu?? tej stodole nie rób z siebie pośmiewiska bo to WIXIARSKA " dyska" wiec to nie jest dla mnie jakim kol wiek argumentem , po drugie wymieniłeś kilku Dj'ów a jak to sam powiedziales żaden szanujący sie chłopak nie nazwie sie Dj'em :) a oni sa wiec coś jest nie tak, po trzecie czemu żaden z tych twoich "mających wielką wiedze" pseudo grajków nie wypłynął na szerokie wody?? po czwarte , musisz byc jednym z tych którzy maja żal do vampira o jak to ty mówisz" podbieranie" imprezy skoro podbiera to musi być tego jakiś powód !! nic z niczego sie nie bierze!! to o czymś świadczy po piąte śmieszny człowieczku nie jestem "V" tylko znam go i słyszałem jak gra :) i to mi wystarczy gra dobrze wiec to musi ciebie bolec:) usiądź sobie i pomysl zanim cokolwiek wypocisz bo twoje argumenty wykluczaja sie nawzajem :) jesteś porostu dzieckiem neostrady który wie wszystko i wszystkim czytają :INTERNAT" :lol: hehh powiedz mi gdzie sie bawiłeś że tak oceniasz co?? myszyniec?? stara chata?? Atom...??:) a aaa zapomniaęłm jestes wszech mogącym dzieckiem NEOSTRADY.... :shock: :D :lol:

[ Dodano: 23:34, 31.10.2007 ]
A propos... tylko WIXIARSKIE towarzystwo krzyczące "JAAZDA!!!!!" używa słowa dyskoteka :D mówi sie dziecko CLUB :D

[ Dodano: 23:39, 31.10.2007 ]
fleczer pisze:te amsterdam...nie znamy się więc ogarnij swoje zwroty do mojej osoby

wiem co mówię, wiem o cenach, bo sam tyle wydałem na swój sprzęt. nie lubię ludzi-spotkałem wielu- housowych maniaków typu dj tonka ble ale olav basoski git, komera, underground, bo ja to byłem w takich klubach i takie tam bzdety... człowieku,koleżko,friend,chłopcze,facet,kobieto,koleżanko itp itd-ja gram czarną muzykę, co też może usprawiedliwić fakt że nie podpadła Tobie do gustu, a jeśli gram coś w szybszych rytmach, to właśnie komerę typu tonka, ogólnie vocal house itp, d'n'b, 2step. i tyle. jaram się scratch'em nie stricte turntablismem, więc o housowych spigulonych lokalach nie będę prawić. zgodzę się w jednym brak kultury w naszych klubach to fakt, nad czym ubolewam ale tak to jest w małym mieście.

odnośnie kursów dla dj'ów-śmieszniejszych inicjatyw nie słyszałem-nie komentuję. mówisz że Vampire kokosów nie zgarnia-ostatnio słyszałem ile bierze za półmetki i takie tam, duuużo. ale ja to jak najbardziej popieram, igły się dezelują, woski ścierają, lasery w cd-kach się zużywają, a trzeba jeszcze coś dla siebie wziąć. aaa i nieudaję fachowca, bo ja to po prostu wiem,bo się w tym obracam.proste. ogólnie poruszanie tematu o ostrołęckich klubach, a później wplatanie w to klubów z augustowa,wawy,krakowa,wrocławia itp itd nie ma grubszego sensu..nie uważasz? pozdrawiam peace

[ Dodano: 21:54, 31.10.2007 ]
kamilas nie mam wpływu na to kto przychodzi do klubu..ale dobrze piszesz

[ Dodano: 22:05, 31.10.2007 ]
zresztą po co te kłótnie. pozdrawiam wszystkich


"PRZYJACIELU" że użyje tego słowa :) przeczytaj dokładnie to co napisałem :) ni estwierdziłemże sie spotkałem i takie tam... wyraziłem swoja opinie na konkretny temat :) Twoja wiedza na temat muzyki House zawęża sie do muzyki której słucha sie na Vivie.. wiec to mnie troche bawi :) zadaj sobie troche trudu i "zagłęb sie " w to co mam na mysli bo wczytając to co napisałes mam wrażenie ze chcesz dac do zrozumienia jaki to boski nie jestes... troche samo krytyki :)

[ Dodano: 23:40, 31.10.2007 ]
A propos Augustowa.. juz mówie skąd ten przykład ... miasto mniejsze od ostrołęki a jakoś sa osoby które umieja nawet w tak małym miassteczku zrobic cos z niczego .. lokal jest w starych podziemiac pojedx , zobacz , pobaw sie.. a wiele zrozumiesz że muzyka to nie tylko twoje "komercyjne" brzmienia...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

o rany..no dobrze, tak więc najprościej jak potrafię-->house to nie to co głównie gram (to gram w sumie bardziej dla siebie,dla szlifu), nie uważam się za alfę i omegę, po prostu piszę co sam wiem. ja preferuję CZARNĄ muzykę, więc po jaką cholerę mi się zagłębiać w muzykę techniczną?!? bez obrazy,ale sam zagrywasz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, no ale ok. i tak nie widzę sensu całej tej sprzeczki. co do augustowa-jest jedna mała różnica..to w lato jest miasteczko wypoczynkowe-więc jest powód by tam inwestować,w kluby i ogólnie infrastrukturę. ok pozdrawiam ALFA i OMEGA miłej i SPOKOJNEJ nocy
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

I jeszcze jedno.... poruszyles temat PACALOLO... chłopcze jak otworzono ten klub to miałes 16 lat :) i osoba kojarzona z tym lokalem był Dj OJCIEC więc nie truj farmazonów :) bo akurat ja sie na imprezach w "PACALOLO" bawiłem w przeciwieństwie do ciebie :) osoby związane z PCALOLO to Frank , Ojciec, Daria, i Fazi znasz ich?? jesli nie to nie wypowiadaj sie chłopcze...

[ Dodano: 23:54, 31.10.2007 ]

[ Dodano: 23:55, 31.10.2007 ]
Jesli moja wypowiedz w jakikolwiek sposó Cie dotkneła to wybacz .. pisze szczerze...:) a jesli chodzi o czarna muzyke ... tez ja lubie i nie ograniczam sie do jedego gatunku mam "oczy i uszy otwarte" :) pozdrawiam Cebie i szacunek :) mam nadzieje że dane mi bedzie posłuchac Ciebie jak grasz i postawic Ci piwko jesli mi sie spodoba :) pozdro "fleczer" :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hmm osobiscie nie słyszałem żadnego z tych panów których wymieniliscie , sorry jedynie dodzia pare razy czasem jak sie postara zagra całkiem fajnie , a co do Ostrołęckich Dj którzy sie wybili najbardziej znanym w Polsce i nie tylko jest napewno Sebastian Sand nie wiem czy ktos z was wie że jest członkiem agencji Euphonic Records , gdzie członkami są takie gwiazdy jak Kayu & Albert , Stoneface & Terminal , chyba też jeszcze Aly & Fila i Ronski Speed miedzy innymi kto sie interesuje troche poważniej taką muzyką to wie o co cho :) i jeszcze napewno na uwage zasługuje Quest Grand też gra całkiem fajnie , a reszta jest daleko w tyle niestety... Bo szczerze powiedzcie ja bedac Dj nie mógł bym grac na półmetkach , weselach itp ponieważ tam ludzie wymuszają styl grania od Ciebie wiadomo że na weselu lub innej podobnej imprezie , nie bedziesz zapodawał trancu czy chocby electro ? Jeżeli staram sie do sprawy dj'ingu podchodzic poważnie obieram swój styl i sie jego trzymam a nie przystosowuje sie pod impreze i gram zupełnie co innego niz mi sie podoba no sorry wybaczcie ale ja bym tak nie mógł ...
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

dzięki trzymaj się pozdrówki
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

dj vampir czy dj winamp? ;] amsterdam skoncz juz swoje wywody, mozesz siedziec na chacie i puszczac sobie samemu muze jesli cos C nie pasuje w ostroleckich dyskotekach... dla ciebie 'clubach', haha
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Nie zwazajcie na niego...To jakis miejscowy głupek który wlasnie załozył sobie neta i swiruje forum...załozył konto 30.X a napierdzielił ze 30 postów...On chyba tylko na chacie siedzi i pisze...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

To co grają w ostrołęce to nie muzyka ;o
brakuje klubu z soulem, r&b, trochę chilloutu, ewentualnie dobry rap..

zaściankowo.
be.with.me
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

kamilas1984 pisze:Słowa DJ używaja tylko ludzie przychodzacy na dystkoteki!!!
tak masz rację...

[ Dodano: 22:15, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: W Ostrołęce jest duzo pseudo tzw dj: Vampir i jego spółka podbieraczy. !!!
czyli?
prosze o liste psełdo didżeji..?

[ Dodano: 22:28, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: Z tego co wiem to nawet i ten koles ktory gra w Elbie pojawił sie z nikąd nikt nie wie dlaczego tak z nienacka. Mysle ze wykorzytał chwile pustki ale tamta pustka nie powstała z wyniku złej muzyki ale z mody na dyskoteki w Ostrołęce i był moment ciszy a muzyka Elba nigdy nie odbiegała od innych lokali bo wszędzie jest grane to samo i ta sama muzyka tylko moze w innej kolejnosci bo nie kazdy chłopak gra z pamięci !!!! !!!
a ty jestes jakis(aś) niedorozwinięty(a)
jak zył św. pamięci SEBA, robił os w stylu przesłuchu dj'i.... gralem wtedy trance typu LANGE, ABOVE & BEYOND, BLANK & JONES,TILLMANN UHRMACHER to było jakies 6 lat temu... żaden siur nie myslał wtedy o takiej muzyce. Pamietam jak klijenci z.***** z parkietu bo lecialo "techno"... Ostrołecka młodzież jest tak hu.jo.wo wychowana... h.uj wie na czym sie wychowali... Fleczer robi imprezy hip-hopowe.. i chwała mu zato, chłopak COŚ robi. wiadomo ze więcej jest ludzi w oce od tego klimatu, nieda sie ukryć....ale nie ma w OCE granego RNB i RAPU takiego jaki ON gra.. cwała... szanuje luddzi co coś robia... oby nie dla K.A.S.Y !!!!!! tylko wiadomo PASJA sie liczy!!!!

[ Dodano: 22:36, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze: poprstu cenia sie i nie robia świn innym i nie chodza do włascicieli i błagaja o to zeby grac a ich tekst to "Szefie ja zagram lepiej nawet za 30 zł " porażka wtedy taki ktos ma brak szacunku dla siebie.
!!!
a kto tak robił? proszę o szczegóły??? niewiedzialem że takie chamstwo jest w Ostrołeęce-mieście Dj'i"!!!?

[ Dodano: 22:43, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze:Dj Fuks - pierwszy dj grajacy rasowe techno Pakololo legenda jest dobry ale dlaczego on zawsze gra na koncu imprez hausowych a nie na poczatku albo w środku ?? !!!
ja CI odpowiem.. Fuks nigdy nie grał "rasowego" techno...tylko odłamy hałsowe i był "pierwszy"(grający) co "SŁUCHAŁ" niekomercyjnej muzyki... a nie grał... "puszczał" sobie muzyczke w Bazie mysląc że mixuje.. ale szacunek bo lubie fuxika.. pzdr

[ Dodano: 22:52, 01.11.2007 ]
kamilas1984 pisze:lokal juz dzięki wam zszedł na psy.
!!!
lokal zszedł na psy przez środowisko... różni ludzie tam chcieli coś zrobić... nigdy nikomu nic nie pasowało.. h...uj wie o co ludziom chodzi.. czego wy k..u..rwa słuchacie..???
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

r0dzyn3k pisze:To co grają w ostrołęce to nie muzyka ;o
brakuje klubu z soulem, r&b, trochę chilloutu, ewentualnie dobry rap..

zaściankowo.
co rozumiesz przez dobry rap? bo wiesz ja ostatnio zagrałem lata 90 z polskiego rapu i "hip hopowcy" (śmieszne słowo) nieznając tego chcieli hg-nienawiść do ...-bo każdy chce być hardcore (jeszcze śmieszniejsze słowo). a może chodzi Tobie o N.W.A? talib kweli? a może wręcz przeciwnie jakieś klaskacze, syntetyki itp.? wszystko to pojęcie względne, są gusta i guściki. soul, r'n'b-gram-chociażby TLC, bądź Erykah Badu, czy Amp Fiddler.
chillout? dobry,ale chyba bardziej do klimatycznego pubu (coś jak Szlafrok w Wawie-polecam). ale wezmę to pod uwagę, bo sam też jaram się chilloutem-ale to już nie w elbie, a właśnie w pubie, który niedługo powstanie,a który mam nadzieję-uda mi się zrobić stricte klimatyczny.

a tak na marginesie-może ktoś potrzebować będzie jakiegoś sprzętu w najbliższych miesiącach?cdki?gramofony?miksery?bitmaszyny?itp.itd. jak coś to na mail fle@o2.pl

pozdrawiam...i wielkie dzięki YAROSH pozdrówki
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
ODPOWIEDZ