Wątpliwe ogłoszenia

Zmiany, propozycje, problemy
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Wątpliwe ogłoszenia

Post autor: malykazio »

Witam.

Mam pytanie. Czy ktokolwiek z administratorów przegląda zamieszczane ogłoszenia? Wystarczy zerknąć w dział nauka... przecież niektóre z nich, pomijając wątpliwości moralne, są też co najmniej usiłowaniem przestępstwa/tudzież podżeganiem do przestępstwa. Mam tu na myśli oferowanie napisania pracy licencjackiej czy sprzedaży pracy maturalnej.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Hahaha :D Co Ty kurde :D :P Nie poważny jakiś jesteś :D ? Przestępstwo :D ? Ogarnij się :P Poza tym co do tego ma administracja i naucz się czytać bo za zamieszczone ogłoszenia adm. nie odpowiada :]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

AriS zanim coś napiszesz - pomyśl.

malykazio problem z tego typu ogłoszeniami istnieje w każdym serwisie. Kiedyś osoby reklamowały się w sposób "pomoc w pisaniu prac, wypracowań...", teraz widać, że czasy się zmieniają, reklama dźwignią handlu jest nadal, więc i nowa forma reklamy się pewnie sprawdza. Mimo wszystko wyjaśnianie takich ogłoszeń zawsze sprowadza się do tłumaczeń typu "oferuję tylko pomoc w pisaniu prac".
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Napisałem to co myślę na dany temat . A czy taka nie jest prawda ? Jeżeli administracja odpowiada to dlaczego nic nie robi ?
Poza tym co do prac magisterskich to 60% w Polsce nie jest pisana przez osoby , które powinny je napisać ; )
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Aris, a wiesz co to jest wyłudzenie poświadczenia nieprawdy? Nie? To poczytaj. To że 60 czy 90% prac magisterskich jest kupionych to tylko świadczy o naszych magistrach i bałbym się spotkać kogoś takiego przy wykonywaniu przez niego zawodu.
A fakt tłumaczenia się przez osoby zamieszczające ogłoszenia to już inna sprawa. Nie mam czasu sprawdzać co mówi każda z tych osób, wolałbym jednak, żeby serwis poświęcony naszemu miastu nie służył za skrzynkę kontaktową takim osobom (przynajmniej w tak jawny sposób).
Do Aris: Co ma do tego administracja? Ano może takie wątpliwe ogłoszenia usuwać.
rupert
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2007, 19:15

Post autor: rupert »

A ja coś czuje Panie szanowny "małykazio" że te ogłoszenia Ci nie bardzo pasują bo konkurencja ma większy obrót niż Ty.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

To w takim razie muszę być również taksówkarzem, bo i tam napisałem, że popieram dziewczynę która zgłosiła oszustwo... tam też pewnie zwalczam konkurencję. A nie przyszło Ci do głowy, że po prostu lubię normalność i przyzwoitość oraz że zależy mi na tym, żeby ostrołęcki portal popierał etyczne postawy?
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

A co Ci do ego człowieku? tak Ci to przeszkadza??:) ogarnij sie chłopie :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Idąc tokiem rozumowania ruperta wychodzi na to, że to Twoje ogłoszenia. MI przeszkadza, jeśli Tobie nie no to trudno.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

OmG robicie wielką aferę z niczego ;] I tak nikt z tym nic nie zrobi ;p
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
rupert
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2007, 19:15

Post autor: rupert »

Chodzi mi o to że Ci ludzie dając takie ogłoszenia doskonale muszą sobie zdawać sprawę z tego że jeżeli odwiedzi ich np POLICJA nie będą mogli się tłumaczyć w taki sposób że "nie wiedziałem". A uderzyłem w Ciebie ze względu na to że jesteś zbytnio tym poruszony, od dawien dawna wiadomo że sporo osób korzysta z takiej pomocy a TY tego procederu nie zmienisz jednym postem na FORUM, moim zdaniem jeżeli chcesz zmienić coś w tym kierunku to powinieneś złożyć doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Może wtedy jeżeli była by przykładnie ukarana osoba ludzie zastanawiali by się co piszą w sieci.
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

Malykazio - a jak Tobie bedzie cos takiego potrzebne to co robisz? Odpowiesz na jedno z tych ogloszen...czasami czepiacie sie takich banalnych szczegolow...wiadomo ze w dzisiejszych czasach kazdy chce na wszystkim zarobic...
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Jak to co zrobię... skoro to ma być moja praca, więc sam napiszę.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

malykazio popieram Cię, ja też nie lubię oszustwa.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

nikt chyba nie lubi (?)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Oj Kaziu kazi , teraz zwracasz uwagę za "nieprawości" a sam w życiu ich wiele popełniłeś... każdy popełnia , wiec nie zwracaj uwagi na te ogłoszenia skoro tak cię w oczy kolą... nie twoje nie dotykaj...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Jesteś moim sumieniem? Nie sądzę, więc niewiele na mój temat wiesz. Daruj sobie bo pomawiasz mnie o rzeczy, o których skoro mnie nie znasz, nie masz pojęcia.
Ale życzę Ci, żebyś trafił:
na urzędnika, który kupował prace i ściągał na egzaminach,
na prawnika, który kupował prace i kupił magisterkę,
na drodze na kierowców, którzy kupili prawo jazdy,
etc., etc.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

malykazio pisze:Ale życzę Ci, żebyś trafił:
na urzędnika, który kupował prace i ściągał na egzaminach,
na prawnika, który kupował prace i kupił magisterkę,
na drodze na kierowców, którzy kupili prawo jazdy,
urzędnik raczek będzie znał swoje zadania
prawnik wszystkie paragrafy i kruczki prawne też, a kupienie pracy to nie taka straszna rzecz
kierowca, który kupil prawko też umie jeździć, w koncu gdyby nie umial to raz dwa by przypier.. np. w drzewo
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

sKaLpeL przeczytaj to, co sam napisałeś. ZE dwa razy najlepiej :wink:
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Dosadnie jednakże celnie.
Do Skalpela:
Co innego znać swoje zadania a co innego umieć je dobrze wykonywać. Jeśli wszyscy urzędnicy znają swoje zadania to dlaczego wszyscy narzekamy na urzędy?
Co do prawników: żaden nie zna wszystkich paragrafów i kruczków bo jest tego zbyt wiele. Poza tym nie na tym to polega. Rzecz w tym, że trzeba umieć czytać to co jest napisane, zinterpretować, wyciągnąć wnioski i umieć zastosować. Będzie to umiał taki, który wszystko dostał na tacy albo kupił?
W każdym razie wszystkim lekko przyjmującym kupowanie prac ( to na początek, co będzie dalej!) dedykuję moje wcześniejsze życzenia.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

To wg Ciebie mamy kolejki w Urzędach bo pracownicy prace kupili tak?? Nie żartuj chłopie zanim coś puścisz na forum 2 razy to przeczytaj... kolejki są bo jest zbędną biurokracja , Urzędy tona w stertach papierów a nie.. przez "KUPOWANIE PRAC" ... ehhh... Widac ze raczej nie masz do czynienia z Urzędami ;)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

Qrzysio pisze:sKaLpeL przeczytaj to, co sam napisałeś. ZE dwa razy najlepiej :wink:
przeczytalem i nie doszedlem do czego sie czepiasz, wiec najlepiej to napisz, bedzie mi latwiej zripostowac :)
ODPOWIEDZ