Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
JacuS
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2007, 12:45

Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Post autor: JacuS »

Witam.
Chciałbym się dopytać o jakiegos dobrego okuliste który dobiera PRAWIDŁOWE soczewki.
W Ostrołęce wiem tylko o paniach Chorembała i pani Jarząbek....
Niestety obie wredne.... dogadać się z nimi nie da ....soczewki wciskają Ci takie co mają w szawce.... nie chca wypisać żadnej recepty, ani nawet powiedziec jakie soczewki daja, tyko mowia zeby u nich kupywać. A cena jest 2-3 razy taka jak w internecie.... Szczerze odradzam te panie.
Wiec teraz moje pytanie.... czy znacie jakiegoś dobrego okuliste który zajmuje się soczewkami ??? Nawet takiego do ok. 50 km. od Ostrołęki ... tzn. jakiegos z Łomży, Ostrowi Maz., czy jakiegoś innego miasta.... Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Okulista Gumkowski przyjmuje w nowym szpitalu, z tego co pamiętam w czwartki. Ostatnio jak byłem u niego wytłumaczył mi całą historię z soczewkami, co jak i dlaczego. Bardzo kompetentny facet.

Problem jest tylko z rejestracją, bo trzeba być ok. 6.00 rano. Mozesz sie także dowiedzieć w jakie dni przyjmuje, telefon o nowego szpitala do rejestracji: 760 42 71.
kathia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:03

Post autor: kathia »

Najlepszy jest okulista Gumkowski przyjmuje w nowym szpitalu, jak niechcesz stać w kolejkach to idz prywatnie. Najtansze soczewki sa w nowym szpitalu, wiem bo miesiąc temu biegałam po optykach i szukałam przyzwoitej ceny. Pozdrawiam
JacuS
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2007, 12:45

Post autor: JacuS »

No okEj to sprobuje do niego się przejść. A jeszcze jedno pytanko. Jakie wam robił badania???
jaga
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2006, 19:01
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: jaga »

Badanie wzroku wygląda dokładnie tak samo jak przy badaniu zwykłej wady wzroku przy doborze okularów - ta sama procedura. Sama noszę soczewki, które dobrał mi dr. Gumkowski i jestem z nich bardzo zadowolona, kupuję je przez internet bo są o połowę tańsze. Dodatkowo dostaniesz na pewno po badaniu książeczkę w której będą zapisane wszystkie parametry soczewek jakie będziesz nosił, czyli krzywizna i ich moc. Soczewki, które poleci Ci dr. będą z firmy Ciba Vision :D Każdy lekarz współpracuje z jakąś firmą więc nie ma się co łudzić, że poleci Ci coś czego sam nie zna :D ale te soczewki akurat sama polecam, są naprawdę bardzo dobre :D
Martulka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2005, 11:29

Post autor: Martulka »

tez polecam gumkowskiego
ODPOWIEDZ