co sądzicie o obsłudze w banku PKO BP

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
krzysiek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2007, 10:23

co sądzicie o obsłudze w banku PKO BP

Post autor: krzysiek »

chce tam założyc konto i nie wiem czy warto....
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

konto założyć - opłaca się prowadzenie jest tanie
ale będziesz musiał przyzwyczaić do KILOMETROWYCH kolejek. Niestety mimo że są bankomaty i płatności elektroniczne czasami musze także stanąć w kolejkę i minimum jest to godzina czekania bo czynne są 1 lub góra 2 kasy :cry:
Skoro nic nie można już zmienić, pozostaje tylko wąchać kwiatki
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Polecam INTELIGO. Konto internetowe w banku PKO BP. Idealna sprawa dla tych, którzy nie chcą stać w kolejkach z moherami, a poza tym bardzo tanie. Prowadzenie konta 0zł, przelewy do innych banków po 0,99zł. Ta bardzo szeroko reklamowane konta studenckie nie mają startu do konta INTELIGO.
Sam używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.
Tak samo polecam eKonto w mBanku.
krzysiek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2007, 10:23

Post autor: krzysiek »

a czy w budynku zus-u obsługa jest kompetentna, boje sie tych kolejek
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

Konto jak konto. Jeśli już to tylko z bankowością internetową, żeby ograniczyć wizyty w oddziałach do naprawdę niezbędnego minimum. Co do obsługi w oddziale w zus'ie nie wiem jak to jest, korzystam tam tylko z kasy do wpłacania pieniędzy na konto czasem.
Może być też konto w mBanku. Fajna sprawa dla ludzi ciekawych świata, którzy chcą za darmo pobawić się np. w fundusze inwestycyjne czy w akcje. Kłopotliwe jest tylko założenie konta (wnioski, czekanie na kuriera i takie tam).
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Polecam Bank Milenium ..... przeniosłem się z PKO BP z powodów nadmiernego obciąenia konta bzdurnymi opłatami
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

krzysiek dla mnie ZUS to najlepiej działający urząd w mieście. Zawsze jak tam jestem, wizyta nie zajmuje mi dłużej niż 10-15 minut, obsługa wyjaśnia wszelkie wątpliwości i jeszcze nigdy nie widziałem kolejki powyżej jednej osoby oczekującej przede mną.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Zgadzam się z tym, że kolejki są za długie,ale jak już dotrzesz do kasy to panie bardzo miłe :) ale jak założysz konto jednocześnie z inteligo to myślę, że się opłaci. Opłata za prowadzenie 5,4 zł i za elektroniczne 2 zł. Moim zdaniem opłaca się.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

mogli by pomyśleć nad następnymi bankomatami PKO B.P. gdzies przy starym szpitalu i w okolicach kupców i handlowców...
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Post autor: zyrtex »

masz neta to nic innego jak mbank, zero oplat za prowadzenie konta , 50 gr za przelew do innego banku, 2 bankomaty w oce

mialem konto w pko bp ale drazniło mnie ze muszę stać w kolejce , polecam mbank :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

PKO BP ma całkiem ciekawą oferte (sam z niej korzystam)...ale te kolejki to...jak wplacam kase to wplacam ja w punkcie kasowym na goworoskiej a wyplacam w bankomacie...pozatym mam karte kodów i wiekszosc przelewów robie przez net...takze...ogólnie polecam...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Qrzysio pisze:Prowadzenie konta 0zł, przelewy do innych banków po 0,99zł. Ta bardzo szeroko reklamowane konta studenckie nie mają startu do konta INTELIGO.
Taaa a ja mam konto studenckie w Millenium Bank.
O dziwo 0zł za prowadzenie konta, 0,50 gr za przelewy.
Najlepsza obsługa w Ostrołęckich bankach, Panie bardzo miłe (z tego miejsca pozdróffka), brak kolejek bo zawsze wszystkie stanowiska są obstawione.
Zapomniałem wspomnieć o pełnej kontroli w prowadzeniu i zakładaniu lokat przez internet. Szczególnie przydało mi się to jak przebywałem w UK. Pieniądze nie leżały bezczynnie. :D

I kto jest cFaniak?
bo...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

ja mam konto w mbanku jestem zadowolony w 100% w sieci bankomatów euronet za free tak samow cash4you , za prowadzenie sie nic nie płaci all załatwia sie przez neta nawet umowe podpisac sami przyjadą do Ciebie w umuwione miejesce
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

kasia pelasia skąd wzięłaś te stawki? Chyba nie mówisz o INTELIGO?

zyrtex ciągle myslalem ze mamy jeden bankomat w O-ce darmowy mBanku. Sprawdziłem jednak i rzeczywiście są już dwa! no to teraz mam bliżej :)

rOsA przez internet robisz przelewy czy u miłych Pań?
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Przelewy robię przez neta, a Panie odwiedzam przy okazji jakiejś wpłaty na konto.

POZDRO
bo...
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Post autor: zyrtex »

w pko bp mozna zrobic wplate kasy przez bankomat korzystajac z opcji depozytu
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Qrzysio tyle właśnie płacę za prowadzenie konta, przed chwilą specjalnie dla Ciebie sprawdziłam na wyciągu :). Tyle, że konto najpierw miałam "normalne" a od 2 lat dodatkowo korzystam z inteligo. Nie wiem czy ma na to wpływ, że klientem tego banku jestem już 10 lat, ale chyba raczej nie.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Post autor: malykazio »

kasia pelasia ma rację... 5,40+2zł (superkonto+bankowość elektroniczna). Taryfa
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:20 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

kasia pelasia czyli płacisz dużo...

paul997 przed chwilą o tym mówiliśmy - w Ostrołęce są dwa bezprowizyjne bankomaty mBanku!
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:20 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No tak... przepraszam :oops:
smietanka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2007, 9:49

Post autor: smietanka »

Konto Inteligo lub w PKO BP to jest to.
Dlaczego :
1. Najważniejsze jest, to bank POLSKI czyli raczej nie padnie czego o innych raczej nie da się powiedzieć.
2. Patrząc na pkt 1 jakieś symboliczne opłaty za przelewy i prowadzenie konta nie mają znaczenia.
3. Cały interfejs www jest mocno intuicyjny, formularze proste
4. Rejestracja i uzyskiwanie potwierdzeń transakcji SUPER.
5. BEZPIECZNY dostęp z netu.
6. Z kilku fajnych e-banków ten jest najlepszy a obsługa mało uśmiechnięta czyli kokosów nie zarabia
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

smietanka nie masz chyba pojęcia o rynku finansowym. W dzisiejszych czasach nie ma możliwości aby jakikolwiek bank upadł. Jeżeli któremuś powodzi się gorzej, to wykupuje go inna, większa instytucja, zgarniając jego klientów pod swój dach. Dlatego coraz częściej dochodzi do fuzji dużych instytucji, a na świecie działa kilku ogromnych potentatów.

Oczywiście, że plusem jest to, iż INTELIGO jest prowadzone przez polski bank. mBank jednak jest tańszy, dlatego to jemu powierzam załatwianie większości moich spraw. Na stronach INTELIGO (nie wiem czy tylko dal klientów) dostępna jest ankieta na temat usług i zadowolenia klientów konta INTELIGO. Ankieta jest obszerna, zajmuje sporo czasu aby ją wypełnić, ale mam nadzieję, ze moje "haczyki" przy zaznaczonych odpowiedziach przydadzą się aby INTELIGO było większą konkurencją chociażby dla mBanku.
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

paul997 pisze:mBank ma ten minus, że zakupy autoryzujesz tylko podpisem, a nie PINem i że maksymalnie w jednym dniu możesz wypłacić 5000. No i brak możliwości bezprowizyjnej wpłaty gotówki w Ostrołęce. Wahałem się, ale zostałem w Pekao SA - w Oce jest jakieś 6 darmowych bankomatów. Przelewy przez internet moim zdaniem mają jednak złodziejskie - 1 zł.
Wlasnie dobrze, ze autoryzacja podpisem, a nie PINem, ktory wszyscy moga podejrzec w sklepie. Jak ktos ukradnie Ci karte i uzyje PIN, to nie masz odpowiedzialnosci wlasnej do 150 EURO jak w przypadku podpisu, a wogole nie uznaja reklamacji. To jest w regulaminach, wiec sprawdz :)

W Ostrolece ja korzystalem z Pekao, bo kasy i bankomaty, a mialem sam konto w Pekao w Warszawie, bo niestety duzo wplacam gotowki.

Teraz najlepszy i najtanszy jest LukasBank. Darmowe konto i darmowe przelewy, do tego jest gdzie wyplacic i wplacic.
ODPOWIEDZ