Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: mariusz88 »

Zadaje to pytanie głównie do zorientowanych w temacie rynku nieruchomości.Zauważając ostatnie spadki cen mieszkań w miastach od 50-80 tys mieszkańców, ciekawi mnie czy w Ostrołęce można kupić chodźby małą kawalerkę w cenie do 2 tys/m2... (chodz to i tak nie jest mało)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: AriS »

Z tego co ja się orientuję to trudno bardzo o taką kawalerkę ;] . Wszyscy teraz klapią " biedę " i zamiast obniżki to co raz wyżej --.-- ...
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: Infom »

to zle sie orjentujesz bo za taka cene kawalerke jak poszukasz to znajdziesz gorzej z wiekszym metrarzem
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: amsterdam »

... ja znalazłem ostatnio 35 metrów za 100 000 tysia !!! szok a mieszkanie nie było po remoncie,stare okna nie ociepolone :/
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: sKaLpeL »

w ostatnim tygodniku w ogloszeniach, pamietam ze w jednym byla podana cena 2900zł/m2 a drugiego nie pamietam ale tez cos kolo tego bylo, podaje tylko te dwa bo pod reszte trzeba bylo dzwonic :D a ja tak tylko przegladalem
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: grs »

jasienie dziwie ze takie ceny ludzie starsi uciekaja na pogranicza do domkow jednorodzinnych a mieszkania w blokach zostawiaja dzieciom, ludzi w miescie przybywa (z wiosekitd) a blokow nowych sie nie stawia, nieliczac tych przy Jana Pawłą ale zaczym blokpowstanie to juz nie ma wolnychmieszkan
a czy spadaja ceny nie chce misi e w to wierzyc, ceny sie trzymaja jak trzymaly nawet rosna
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: Sarcev »

Ponizej 2500zł/m2 nie wiem czy cos znajdziesz, chyba ze w katastroficznym stanie, i kiepskim miejscu... Chyba ze komus naprawde zalezy by szybko sprzedac mieszkanie...
raw66
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2007, 20:40

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: raw66 »

Witam.
Moim skromnym zdaniem lepiej nie będzie.
Kilka czynników:
1. Brak budowy nowych mieszkań(nieliczne wyjątki).
2. Planowane inwestycje: Stora Enso, nasza strefa ekonomiczna-trzy zakłady.
3. Duży popyt na mieszkania do wynajmu.
Także nie mamy co liczyć na obniżki. Taniej może będzie wybudować, ale czy kupić????
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: sKaLpeL »

dzisiaj tez przegladalem tygodnik (wczorajszy) i nie pominalem ogloszen

byla kawalerka 33m2 za 90tys zl. co po podzieleniu daje okolo 2700zł/m2 wiec chyba ceny nie spadaja
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: amsterdam »

Dokładnie, o tym sie tylko mówi .. niestety spadek cen to fikcja...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
pawik87
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:54

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: pawik87 »

A ja uważam, że ceny nie spadną. Dobrze by było gdyby zostały tak jak teraz, bo np w łomzy ciechanowie mragowie jest jeszcze drożej. Jak dzwonilem ostatnio to srednia cena za metr byla ok 2600 ale wszedzie tam trzeba remont zrobic (drzwi okna sciany podlogi). To wyjdzie z robocizna i materialami ok. 500 zl wiecej za metr (albo wiecej). Taniej jest znalezc mieszkanie na parterze, na 4 pietrze, w wiezowcach lub w okolicach parku. Ja to juz z pol roku czegos szukam :(
bolec19
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2008, 12:54

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: bolec19 »

Witam,
z punktu widzenia kupującego - nie spadają! Ale rzeczywistość jest trochę inna z punktu widzenia sprzedającego. Otóż, jak sobie podzwonicie po ogłoszeniach z tygodnika, to ma się wrażenie, że ceny zaczynają się od 2500 do >3000. Nieprawda!!! niektóre z tych ogłoszeń "wiszą" już kilka miesięcy, bo ciężko sprzedać! Próbowałem przez 2 miesiące sprzedać mieszkanie na Centrum, na 1 piętrze, za cenę 2600. Aż 2 osoby pofatygowały się je obejrzeć! Ludzie dzwonili tylko po to, zeby dowiedzieć się o cenę!! Sąsiad, też próbował sprzedać i tak samo.

Moim zdaniem - ceny spadają!!!
Obecnie rynek dyktuje taki przedział 2200-2700 (te droższe, to już nieźle musi być wyszykowane)
a za 3000 to może z basenem w środku.

Nie przepłacajcie!!
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Czy ceny mieszkań w Ostrołęce opadają?

Post autor: Sarcev »

Znajoma ostatnio sprzedawał mieszkanie okolice Witosa 40 pare metrów2, rzuciłą cenę 3000zł/m2 chetnych miala wielu, mieszkanie sprzedala w ciagu kilku tyg....

Nie sadze zeby ceny mieszkan spadły w najbliższym czasie,ewentualnie moga utrzymac sie na pewnym poziomie...
ODPOWIEDZ