Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Post autor: sKaLpeL »

Dzisiaj doszło do drugiego wypadku na tym przejściu i to w krótkim odstępie czasu, bo nie wiem czy minęło chociaż 2 miesiące od ostatniego, te przejście jest słabo oświetlone i oznakowane !!! każdy to wie, a nikt z tym nic nie robi. Chciałem tutaj złożyć prośbę do Qrzysia aby zaapelował na głównej stronie do Władz Miasta aby zamieściły nad tym przejściem taką wydłużoną lampe która dobrze by to oświetlała wraz z pomarańczowym migającym sygnałem ostrzegawczym. Tam jest duże natężenie ruchu a widoczność naprawde nie najlepsza, dlatego apeluje bo nie wiadomo czy nastepnym razem, ja kogos nie potrace, a naprawde bym tego nie chcial
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Post autor: Qrzysio »

nie sądzę, żeby znak pomógł. Sam bardzo często tamtędy przejeżdżam i zwalniam bo widoczność jest naprawdę mała. Myślę, że powodem tego jest brak oświetlenia na trawniku. Oczywiście nikt nie kupi lamp, które będą świecić na trawę, ale przez ten kawałem nieużytków w nocy poza jezdnią po prostu nic nie widać.
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Re: Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Post autor: Zych »

zgadzam sie z Wami i przylaczam do apelu zeby miasto cos zrobilo z tym przejsciem.Proponuje postawic tam jakies oswietlenie lub poprostu zlikwidowac przejscie.Innego wyjscia nie ma
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Post autor: rOsA »

Jakimś trafem byłem świadkiem tego wypadku.
Dziwna sprawa z tym przejściem, ale zdecydowanie powinno coś sie z tym zrobić.
Znak na pewno nic tam nie zmieni.

Zychu zlikwidowanie przejścia tytko pogorszy sytuację, na pewno nie chciało by Ci się dymać aż taki kawałek do następnego. Po prostu przebiegał byś przez ulicę. Tyle :?
bo...
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Przejście dla pieszych na Jana Pawła II

Post autor: sKaLpeL »

Panie Macieju dziękuję bardzo, widzę że już napisał pan interpelacje do Rady Miasta, bardzo słusznie cieszę się z tego i dziękuję :) sam bym takie też napisał ale nawet nie wiedziałem że jest taka możliwość przez internet, teraz juz wiem :) Oby władze miasta teraz zrobiły coś z tym
ODPOWIEDZ