Mc Donald's w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Mc Donald's w Ostrołęce

Post autor: setme3 »

Po mieście krąrzą plotki, że za mostem, zaraz przy rondzie (w miejscu gdzie zwieziono duże ilości piachu, przed barem Rancho) ma powstać Mc Donald's. To plotki czy fakty?
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

moze to tylko plotki ale bym sie ucieszyl jakby postawili Mc Donald'a w Ostrołęce niech stawiaja nawet za mostem ale zeby byl ;]
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

juz tego mcdonalda to stawiaja od kilku lat w kazdym miejscu gdzie sie da... jakby to wszystko bylo prawda to juz ze 20 mcdonaldow by u nas stalo... w Ostrolece watpie zeby ktos zainwestowal w taki bar poniewaz za malo jest ludzi i ogolnie bieda, malo przejezdnych wiec taki interes jest nie oplacalny
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

a ja mysle..ze postawia maca...przez oke przejezdza duzo warszawiakow..a to na mazury...albo w stronego łajtstoka...mysle ze nie byl by to taki glupi pomysl...chociaz sam osobiscie bede wolal pojsc na hamburgera do ostoi, przynajmniej wiem ze swieze i nie z psa :lol:
Awatar użytkownika
Killian
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Killian »

Juz od kilku lat tak "zawziecie" buduja Mc D. ciekawe czy sie wyrobio przez najblizsze 5 lat :D
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć co do pierwszego to nie mam pewności"- Albert Einstein
Soldier
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Soldier »

Przez najbliższe 5 lat to moze nie ale może za 15 to zbudują. 8)
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Po co wam ludzie ten MacDonald ?! ... Obiad w tym na zdrowie napewno nikomu nie wyjdzie ... jezeli go postawią (za 5 - 10 lat) to napewno nikt mnie tam nie zobaczy .. a juz napewno jak coś jem :twisted:
8)
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

ja do maca przyjde na piwo (ktorego nie podaja w macach) i tyle bylo a tak wogle ja nawet w ostoi nie lubie jesc niema to jak HOT - budki na rynku tam na 100% jest swieze i zdrowe (sprawdzalem) a tymbardziej ze moich rodzicow znajomi maja taka budke...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Pelson pisze:Po co wam ludzie ten MacDonald ?! ... Obiad w tym na zdrowie napewno nikomu nie wyjdzie ... jezeli go postawią (za 5 - 10 lat) to napewno nikt mnie tam nie zobaczy .. a juz napewno jak coś jem :twisted:
8)
:? :? :? :shock: :shock: :shock:

To zes teraz stary dowalił ..... kogo to ochodzi czy Ty tam bedziesz jadl czy nie .... :shock: jedzenie moze i niezdrowe ... ale smaczne 8) i raz na jakis czas mozna sie przejsc! Tez uwazam ze Mc D to dobry pomysl w tym miejscu .... lecz ja slyszalem inna wersje ..... ze tam ma byc co innego ... nie wazne juz co ale kto wie moze aqrat zrobia nam ten Mc D :P
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

No tak ... jak Cie nie obchodzi to nie czytaj. Jak chcesz zjaleść tam robote to sie mozesz modlic zeby Ci go postawili. Mi sie chce zygać na samą mysl ze bedą to do nas zwozić tirami (mam na mysli te tanie i SMACZNE(jak dla kogo) jedzienie) ...
8)
Kylu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: emigracja

Post autor: Kylu »

FC Motherwell-Celtic Glasgow 2:1 :( :( :(

Bramki:

29' [0 - 1] C. Sutton

88' [1 - 1] S. McDonald

90' [2 - 1] S. McDonald

Celic przez tą porażkę stracił pewne mistrzostwo :wall:
Teraz już nigdy nie pójdę do Mc Donalda :P
NIE dla tego syfu w Ostrołęce!
Ostrołęka nie pęka!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja tez jestem zeby tego tu nie budowali
owszem lubie od czasu do czasu zjesc cos z tego sklepu czyli raz w miesiacu ale jakos nie pragne aby to bylo w o-ce wystarczy mi w łomży :]
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Lepsze by bylo KFC niz Mc'D
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja tam nie chce miec zadnego syfu typu Mc Donald czy KFC w Ostrołece.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

ja jestem za...lubie sobie podezrec w Mc Donalds.Ale watpie zeby zroblili go wlasnei w O-ce :( mimi ze ta trasa jest dosyc ruchliwa...
Marta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2005, 10:41

Post autor: Marta »

Michał pisze:juz tego mcdonalda to stawiaja od kilku lat w kazdym miejscu gdzie sie da... jakby to wszystko bylo prawda to juz ze 20 mcdonaldow by u nas stalo... w Ostrolece watpie zeby ktos zainwestowal w taki bar poniewaz za malo jest ludzi i ogolnie bieda, malo przejezdnych wiec taki interes jest nie oplacalny
Zgadzam sie z Michałem.. jakos marnie to widze... :(
Lepiej grzeszyć a pozniej zalować, niż żałować, że sie nie grzeszyło....
RaQ

Post autor: RaQ »

Marta pisze:
Michał pisze:juz tego mcdonalda to stawiaja od kilku lat w kazdym miejscu gdzie sie da... jakby to wszystko bylo prawda to juz ze 20 mcdonaldow by u nas stalo... w Ostrolece watpie zeby ktos zainwestowal w taki bar poniewaz za malo jest ludzi i ogolnie bieda, malo przejezdnych wiec taki interes jest nie oplacalny


jak tu jest mało przejezdnych przy rondzie to ja chyba zle widze.. non stop napipeszają samochody.. wiec to chyba troche błędna teza ze jest mały ruch...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

RaQ przejezdni to sa ale nie skrecaja na Ostroleke :)
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Nie muszą skrecać na Ostrołeke.. Warszawiacy którzy jadą na mazury przejeżdzają przez nasze rondo i dalej na trase na Olsztyn ... tam MacDonald moze mieć wziecie tylko przydałby sie jeszcze spory parking...
8)
Marta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2005, 10:41

Post autor: Marta »

Pelson moze masz i racje.. w sumie jak ktos jedzie gdzies przypuszczam ze by sie zatrzymal... ale i tak marnie to widze...
Lepiej grzeszyć a pozniej zalować, niż żałować, że sie nie grzeszyło....
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

krajzega pisze:NIE NIE NIE
Ja na to nie pozwole. Ja nie chce zeby nasze ostroleckie dziewczeta wygladaly jak one.
Eeee, tam. Najpierw do McD, a potem do Ostoi na spotkanie klubu rowerowego - gwarantuję Ci, że nie przytyjesz :D
Pozdrówka
paul997
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

W sumie McDonald's nie jest złym pomysłem, zwłaszcza przy rondzie koło warszawskiej - zawsze to jakaś praca dla miejscowych. A to, że w sieciach tego pokroju sprzedają syf, to już inna sprawa. Ja bym tam nie jadł - obejrzyjcie np. "Super size me". :shock:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Dyw pisze:W sumie McDonald's nie jest złym pomysłem, zwłaszcza przy rondzie koło warszawskiej - zawsze to jakaś praca dla miejscowych. A to, że w sieciach tego pokroju sprzedają syf, to już inna sprawa. Ja bym tam nie jadł - obejrzyjcie np. "Super size me". :shock:
"Super size me" film na prawde godny obejrzenia.
Tylko to lekka przesada co tam jest pokazane. Gościu przez cały miesiąc je TYLKO to co jest w McD. Śniadanie, obiad, kolacje. Chyba tylko mały ułamek ludzi tak robi.
Przytył 11 kg, a lekarze kazali mu przerwać dietę.
A i jeszcze jedna sytuacja która utkwiła mi w pamięci. Dzieciom z USA pokazywane są 3 zjęcia. Pierwszego prezydenta USA, klauna z McD i Jezusa. Tych dwóch pierwszych rozpoznały bez problemu. Niestety Jezusa nie :oops:
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

No 3x dziennie przez 30 dni to nikt chyba jeszcze w McDonald's nie jadł, ale w wynikach badań tego kolesia z filmu musi być duż prawdy. Nie na darmo bodajże 60% Amerykanów ma problemy z nadwagą.
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

W USA to jest juz epidemia jak swojego czasu SARS w Azji ... szkoda gadać ... nadwaga to juz choroba...
8)
ODPOWIEDZ