Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: amsterdam »

Jest to wylęgarnia bezrobocia i tyle :) większość idzie tam tylko po mało wart tytlu licencjata w najlepszym razie magistra...
Zainwestuj środki w porządna szkołę a nie to..

pozdrawiam
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: grey3 »

już lepiej do łopaty chyba iść niż do takiej 'szkoły'...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: Michał »

Na informatykę do tej szkoły idą wszyscy, którzy mają problemy z zaliczeniem u nas w Kolegium Nauczycielskim. Tam mają same piątki a w Kolegium mieli dwóje także sam sie domyśl jaki tam jest poziom :)
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: Rycerz_Ni »

Idź sobie chłopie na poważny uniwersytet albo politechnikę. Nie zmarnujesz pieniędzy i czasu. Papier będziesz miał przyzwoity i wiadomości w głowie więcej. Poza tym w większym mieście jest więcej okazji do nawiązania znajomości również związanych z przyszłą pracą. Te nasze szkoły wyższe to tylko namiastka prawdziwego kształcenia. Zresztą wystarczy popatrzeć kto te szkoły kończy i prześledzić ich "kariery" zawodowe żeby wyrobić sobie zdanie. Będą oczywiście wyjątki ale są one jak rodzynki w cieście i generalnie potwierdzają regułę.
MadziaMadzia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2011, 15:39

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: MadziaMadzia »

Ponawiam pytanie. Chcialabym znac opinie osob, ktore tam sie ucza. Jaka jest kadra, zajecia, zaliczenia? z gory dziekuje za pomoc ;)
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: nusiaczek »

MadziaMadzia pisze:Ponawiam pytanie. Chcialabym znac opinie osob, ktore tam sie ucza. Jaka jest kadra, zajecia, zaliczenia? z gory dziekuje za pomoc ;)
Ja tu studiuję, i powiem tak, zależy u kogo, ale bardzo ciężko nie jest. Co do zaliczeń, to wszystko zależy od wykładowcy, jeden zada pytania i siedzi przy biurku, wtedy idą w ruch ściągi, a inni chodzą i pilnują, zdarzają się egzaminy ustne.
Zajęcia też normalnie przebiegają, trwają głównie od 9 do 16,17,18. Zjazdy są na pierwszym roku w pierwszym semestrze prawie co tydzień, a potem już co 2 tygodnie.
Ja załapałam się na stypendium, więc za szkołę nawet nie płacę. A i co do stypendiów, to są bardzo wysokie, więc nawet jeszcze zarobisz :D

W razie pytań śmiało pisz.

Pozdrawiam ;)


Co do niektórych, wolę iść do tej szkoły, niż w ogóle nie mieć wykształcenia. Nie każdy ma pieniądze na warszawskie szkoły tym bardziej, jeśli chce studiować niestacjonarnie. A tu czesne wynosi 1200 zł.
asdfg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2011, 19:53

WSES

Post autor: asdfg »

Witam,
czy ktoś może studiuje na studiach uzupełniających magisterskich na wses i może udzielić informacji jak to wygląda? Proszę również o opinię na temat tych studiów.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: WSES

Post autor: nusiaczek »

asdfg pisze:Witam,
czy ktoś może studiuje na studiach uzupełniających magisterskich na wses i może udzielić informacji jak to wygląda? Proszę również o opinię na temat tych studiów.
Coś o tym wiem, ale na prawdę bardzo mało. Zadzwoń do szkoły i poproś o rozmowę z Kanclerzem.

Aktualnie mają sporo studentów.
asdfg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2011, 19:53

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: asdfg »

A mogłabyś przekazać mi to co wiesz bo dzwoniłam do tego Pana ale niestety zbyt wiele to on mi nie powiedział. A na prawdę zależy mi aby jak najszybciej dowiedzieć się czegoś o ich systemie kształcenia.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: nusiaczek »

asdfg pisze:A mogłabyś przekazać mi to co wiesz bo dzwoniłam do tego Pana ale niestety zbyt wiele to on mi nie powiedział. A na prawdę zależy mi aby jak najszybciej dowiedzieć się czegoś o ich systemie kształcenia.
to jak Kanclerz Ci mało powiedział, to ja tym bardziej nic nie powiem :)
nowa08
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2013, 10:32

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: nowa08 »

Ja aż się boję teraz po przeczytaniu tego tematu bo zapisałam się do tej szkoły i chciałabym się czegoś nauczyć ;(
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: Bart3kk »

Wzorcowy temat, który można wałkować. Te nasze śmieszne wyższe szkoły, naprodukują licencjatów i magistrów z parzenia kawy i herbaty. Fajna szkoła, bo 3 albo 5 lat minęło na bezstresowych zaliczeniach. Mam dużo znajomych ,którzy skończyli te high schoole, a wysiłku włożyli tyle co kiwnąć palcem, tylko, że poziom wiedzy mają taki jak po ukończeniu szkoły średniej.Warto, się pomęczyć i iść na lepszą uczelnię, jeżeli kogoś stać nawet zaocznie do jakiejś renomowanej uczelni i na jakiś mądry kierunek,a nie na socjologię albo pedagogikę. Potem tylko to zaprocentuje i satysfakcja po ukończeniu będzie większa niż po kilku latach pierdzenia. A tak to zostaje ukończyć taką szkołę a potem żalić się na cały świat, że do żadnej pracy nie chcą człowieka, a on przecież taki obyty i wykształcony.
nowa08
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2013, 10:32

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: nowa08 »

nie ma żadnych perspektyw w małych miastach
janpsztet
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2013, 20:13

Re: Co myślicie o Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej??

Post autor: janpsztet »

Prywatne jeszczę trochę będą musiały pracować na swoją renomę.
ODPOWIEDZ