blokady w skuterze

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

blokady w skuterze

Post autor: koyocik »

Dzien dobry. Wiecie moze panstwo gdzie mozna zdjac blokady w skuterze. Jak tak to dajcie mi na priv nazwe serwisu lub numer do mechanika ktory sie tym zajmuje. skuter kingway koyot
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: blokady w skuterze

Post autor: oes »

hmmmmmm...................
Po co zdejmować blokady?? przecie to dla bezpieczeństwa kierujacego tym pojazdem jest :oops:
By jeździć po drogach Ostrołęki to trzeba mieć jeszcze odpowiedni papierek :arrow: taniej wychodzi.

Jak zdejmiesz blokade to..... kup sobie za wczasu wymiarową trumnę ......... bedzie Ci przypominała o tym,że możesz się w niej znaleść lub podarujesz ją innym w potrzebie.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: blokady w skuterze

Post autor: jarpen »

jak się nie umie samemu zdejmować to radzę ze zdjęciem zaczekać
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: blokady w skuterze

Post autor: gutek »

Do oes- popieram cię w całości.... :faja:
rafQ
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2008, 16:30

Re: blokady w skuterze

Post autor: rafQ »

Bardzej bezpieczne wydaje sie jazda na Krowie, taki jak ma gutek obrazek ^^
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: blokady w skuterze

Post autor: Dri_X »

Przypominam, że aby jaździć takim skuterem powyżej prędkości 45km/h określonej odpowiednimi przepisami, musi odbywać się przez osobę posiadającą prawo jazdy kategorii A lub A1.
Jeśli kierujesz takim pojazdem bez tego prawa jazdy, sprawa skończy się w Sądzie Grockim.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: blokady w skuterze

Post autor: gutek »

rafQ muszę ci powiedzieć że jest wygodna :jupi:
bicykl
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2006, 22:32

Re: blokady w skuterze

Post autor: bicykl »

Na Mój gust to skuterami do pojemności 125 cm powinno się jeździć bez prawa jazdy kat.A .Wystarczyło by posiadanie uprawnień kat. B. Moim skromnym zdaniem to fakt bez znaczenia czy skuterek ma 50cm , czy 125 cm. Dopiero powyżej tych pojemności zaczynają się
prawdziwe bolidy.A jak ktoś nie przestrzega przepisów "zdrowego rozsądku" , jest bez znaczenia czy ma takowe uprawnienia czy nie. :faja:
Awatar użytkownika
Kriss00501435
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2008, 22:10

Re: blokady w skuterze

Post autor: Kriss00501435 »

Ja mam zdjęte 2 blokady. Jest zdecydowanie lepiej. Hmmm. Dla bezpieczeństwa. Być może... Ja nie musiałem się mocno rozpędzać żeby mieć wypadek. ;)

Blokadę możesz zdjąć na Żeraniu na stacji 'Husqvarna'. Tam prowadzą sprzedaż skuterów, qadów, kosiarek itp. Ceny nie znam. Tylko nie zdejmuj jej zbyt wcześnie. Jeśli skuter jest nowy to powstrzymaj się parę m-cy. ;)

Co do skuterka. Mam ten sam model. ;)

Do reszty: Odpowiadajcie na pytanie, które ktoś zadał a nie zaczynacie nowy temat.

Pozdro!
To be? Or not to be?
That's the question!
ODPOWIEDZ