Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: Czekoladka »

Ludzie jak wy się zachowujecie? Moja mama jechała do pracy kabanem z Myszyńca do Ostrołęki, to co zobaczyła było dla niej szokiem. Ok. 50 osób wsiadło do autobusu w Zalesiu z Ibizy.. Byli kompletnie pijani, naćpani... Jakaś para pie*** doliła się na końcu, (dziewczyno, kur**a jak Ci nie wstyd!) Inni napierdzielali się, tak, ze cały autobus trząsł się, zachowywali się wulgarnie w stosunku do kierowcy i pozostałych pasażerów. Co chwila jakieś wyzywki, pewien koleś parę razy uderzył dziewczynę, następny jarał skuna, a jeszcze inny dawał w żyłę. Co to jest ? burdel? Kierowca nie zatrzymał się na żadnym przystanku bocznym, bo bał się w oberwie, pasażerowie siedzieli jak na szpilkach, zeby przypadkiem nie wyrwać w cymbał, w Kadzidle, pijani chłopacy wyciągnęli z autobusa chłopaka i na przystanu spuścili mu łomot, jakaś dziewczyna darła mordę, biegała... Czy wy jesteście na tyle głupi, by zachowywać się jak hołota? Niech ktoś w końcu zrobi z tym jakiś porządek!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: Michał »

To samo jest wieczorem w sobotę jak te samo towarzystwo jedzie do tego Zalesia... Już od dawna zrezygnowałem z jazdy PKS-em w sobotę wieczorem i nie polecam tego nikomu... Za mocne wrażenia :/
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: madafaka »

Ja na szczeście nie jeżdże na tego typu wixiarskie imprezy :devil: :faja: Ale współczuje,jechac z taką chołotą :ble:
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: prezes »

To po prostu żenada! Ja też kilka razy jechalem autobusem z takim towazystwem to jest nieprawdobodone dla takiej chołoty nie ma żadnych ograniczeń. Moim zdaniem kierowca w takiej sytuacji powinien zgłosić sprawe na policje przez CB radio i wszystkich na dołek albo do izby wytrzeźwień, wtedy może zaczeli by troche sie zastanawiac.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: Infom »

kierowca nie posiada CB radia a jak by miał to policja go nie uslyszy , na lepiej przez telefon kom wezwac by było jak juz tak ? a kierowca moze nie chcial bo sam wypity byl
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Co się z wami dzieje? (Opis pasażera autob. z Mysz. do Oki)

Post autor: Czekoladka »

no co wy:D kierowca jakby wezwał policję, to na drugi dzień zawitało by na jego posesje towarzystwo i by dostał łomot, a nie dość ze i on to może i jego familia.... z takimi idiotami lepiej nie zadzierać, powiesić za jaja i patrzeć jak zdychają;/
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
ODPOWIEDZ