Darmowe rozmowy do wybranego n-ru. KTORA SIEC?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Kriss00501435
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2008, 22:10

Darmowe rozmowy do wybranego n-ru. KTORA SIEC?

Post autor: Kriss00501435 »

Otoz mam pytanko.

Chcialbym ustawic sobie jednen numer darmowy do ERY. Czy jest moze wlasnie w erze jakas taryfa dzieki, ktorej moglbym gadac bez ograniczen?

Albo w ogole nawet inna siec, z ktorej do ery bede mogl zadzwnic za darmo. (choc to watpliwe)

Z gory dzieki za wskazowki.

Pozdro.
To be? Or not to be?
That's the question!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Darmowe rozmowy do wybranego n-ru. KTORA SIEC?

Post autor: Qrzysio »

Wiem że w tamtym roku była promocja, że chyba za 1zł miesięcznie miało się darmowyt numer stacjonarny lub w sieci era. Nie wiem jak teraz, ale opcja raczej jest możliwa tylko przy abonamencie. W Orange chyba jest także na kartę o ile darmowy będzie drugi numer z sieci Orange.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Darmowe rozmowy do wybranego n-ru. KTORA SIEC?

Post autor: kasia pelasia »

Ja dostałam darmowy numer przy przedłużaniu umowy. Tzn. powiem tak, że "wyszarpałam" go bo nie chcieli mi go dać, jestem w Erze 11 lat, mam ten sam nr telefonu i gdy przy [przedłużaniu umowy zaproponowali mi kiepskie warunki to wysłałam fax z informacją, że rezygnuję. 2 dni później dostałam satysfakcjonującą mnie ofertę i jeszcze nr darmowy do Ery. dobra rzecz, musisz być twardy to mam nadzieję, że Ci się uda. Powodzenia
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: Darmowe rozmowy do wybranego n-ru. KTORA SIEC?

Post autor: metrosex »

w zasadzie jest taka opcja o którą tobie chodzi. z ery do ery ale pod warunkiem że korzystałeś z programu "era premia" jest tam opcja że za zdobyte punkty możesz sobie na 1 rok zamówić rozmowy z jednym numerem po jednym groszu za połączenie ( niezależnie ile bedzie trwało) .
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
ODPOWIEDZ