po prostu pytanie...

Zmiany, propozycje, problemy
kafi44
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2008, 1:34

po prostu pytanie...

Post autor: kafi44 »

Proszę o wyrozumiałość, ale wróciłem dopiero co z zagranicy i dlatego poruszam ten temat, otóż za granicą nie mogłem obejrzeć filmików z serwisu itvp.pl gdzie był materiał o Łukaszu Lenkiewiczu(można tylko obejrzeć na terenie PL)...ok, wróciłem w końcu do polski, szukam, i okazuje się że wszelkie materiały wideo na temat tej sprawy znikły z itvp.pl to samo dotyczy się wszelkich odnośników z moja-ostroleka.pl, się zastanawiam co jest grane?? czemu to wszystko znikło? czy ta sprawa jest w jakiś sposób tuszowana??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: po prostu pytanie...

Post autor: Qrzysio »

Często jest tak, że po kilku miesiącach materiały video są usuwane. Zajmują dużo miejsca na serwerach. Widocznie tak właśnie robi iTVP.
kafi44
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2008, 1:34

Re: po prostu pytanie...

Post autor: kafi44 »

kiepskiego kompa nie mam akurat, opcja że czegoś nie miałem zainstalowanego w ogóle nie wchodzi w grę:] po prostu zarówno w firefox jak i w IE7 miałem komunikat "video nie jest dostępne z kraju w którym jesteś" (USA), no może w europie wszystko działa ok, nie wiem. Owszem kasują starsze tematy ale jak się przyjrzymy bliżej to w archiwum na itvp są dostępne o wiele starsze odcinki(takiej np sprawy dla reportera) od całkiem niedawno emitowanego odcinka o naszej wspanialej dyskotece czy tez jeszcze wspanialszym lokalu pod nią, właśnie chciałem to obejrzeć a tu zonk:/
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: po prostu pytanie...

Post autor: arecki »

sKaLpeL pisze:to tak jakbyś nie mógł oglądać zagranicznych filmików na youtube
to żaden argument, bo faktycznie są kanały na youtube, które dostępne są w zależności od kraju, ale itvp o to nie podejrzewałbym
ODPOWIEDZ