Znikające komentarze.

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Znikające komentarze.

Post autor: Siara »

A dzięki wielkie arecki :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Znikające komentarze.

Post autor: Qrzysio »

Sam chciałem o tym napisać, ale doszedłem do wniosku że nie warto komplikować ;)
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Znikające komentarze.

Post autor: xomar »

Najwyższy czas przestać wchodzić na tę badziewiastą nie moją-ostrolekę. Wszystkie informacje przepisują, połowę komentarzy usuwają, bo nie można pisać o ostrołęckich "świętych krowach". Co parę dni komentarze w ogóle znikają, a Qrzysio nadaje się na admina jak Kania na posła. Tylko reklam nie brakuje, dzięki Bogu jest Adblock+.

P.S. Usuwaj Qrzysiu, usuwaj tylko to potrafisz!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Znikające komentarze.

Post autor: malykazio »

Trochę prawdy w tym jest ale z drugiej strony nie za bardzo jest alternatywa. Eostrołeka jakoś mnie nie przekonuje, może za sprawą zbyt uproszczonego forum.
Wiewióra
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2008, 10:15

Re: Znikające komentarze.

Post autor: Wiewióra »

Zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze moja ostroleka jest bardzo nie moja. Faktycznie szkoda czasu. Skoro nie można nawet dodać komentarza, a administrator olewa ludzi i ich uwagi, to mnie to nie pasuje.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Znikające komentarze.

Post autor: malykazio »

Warto byłoby chociaż czasem napisać "Przeczytałem, przyjąłem do wiadomości i... nie mam zamiaru z tym nic zrobić / coś z tym zrobię" (niepotrzebne skreślić).
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Znikające komentarze.

Post autor: Qrzysio »

Już to kiedyś pisałem.

Czytam 100% postów na forum.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Znikające komentarze.

Post autor: malykazio »

Przeczytać i nic nie napisać a przeczytać i napisać choć parę słów to różnica. Przynajmniej ten kto pisze ma świadomość, że jego słowa nie trafiają w próżnię. Poza tym jak jedna osoba pisze i nie ma reakcji z drugiej strony to nie ma też dyskusji a przecież dyskusja to istota forum. Monologi można wygłaszać na ławce a parku.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Znikające komentarze.

Post autor: sKaLpeL »

dziś przy tym temacie "Wybrano miss OLS " było około 60 komentarzy, a teraz są 4...


moze zamiast usuwac je, a pozniej sie tego wypierac, zrob komentarze moderowane i ci co chca dodac zeby zakladali konto czy cos, bo to co robisz to żal, wolność słowa niby, a jednak cenzura
ODPOWIEDZ