Sklep elektroniczny

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Sklep elektroniczny

Post autor: Dri_X »

Witam.

Chciałbym zapytać się ostrołęczan, gdzie w mieście jest sklep elektroniczny, nie tylko z przewodami, łącznikami, wtyczkami, itp. Dokładnie chodzi mi o tranzystory, rezystory, stabilizatory napięcia, potencjometry, jakieś laminaty, itp.

Wiem, że jest 'Elektronik' przy Pizza Rica, ale obsługa zostawia wiele do życzenia i potrafi łatwo zbić człowieka z tropu.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: oes »

Jak tam idę (do ELEKTRONIKA), to mam wszystko napisane na kartce, z tego połowa po pobieżnej ocenie przez sprzedawcę mówi Ni Ma i pozostaje zakup w internecie, czesto taniej jak zakup w Ostrołęce. Obsługa jest miła, ale dla kolesi a reszta to niepotrzebny balast zakłócajacy ponurą atmosferę :lol: :lol: :lol: :lol:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
euroauto
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2008, 14:43

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: euroauto »

fakt obsługa w elektroniku jest beznadziejna
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: MłodyGSX-R »

oni jakby za karę tam pracowali... :?
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: Dri_X »

oes pisze: [...] i pozostaje zakup w internecie, czesto taniej jak zakup w Ostrołęce.
Fakt faktem, ale jeśli kupujemy większą ilość towaru. Natomiast jeśli przebicie między naszym Elektronikiem, a sklepem internetowym na jednym elemencie (tranzystor, potencjometr, rezystor) wyniesie np.10-30gr to zakup przez internet jest nieopłacalny.

Słyszałem o sklepie na Zawadzkiego, hurtownia jakaś czy coś, z elementami elektronicznymi. Chyba nawet na allegro mają sklep.
pol
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:19

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: pol »

co wy za głupoty piszecie...jeśli o mnie chodzi to w tym sklepie może i nie jest wszystko od ręki ale jest to napewno najlepiej wyposażony sklep z wszystkich w naszym mieście.Towar gdyby co można zamówić i po problemie , nikt przecież nie będzię trzymał towaru na który nie ma popytu ,zresztą tym na internecie też trzeba dać czasami zarobić.Jesli chdzi o obsługe to nic nie powiem złego a wy " euro i młody" wcale nie musicie tam przychodzić jak coś nie pasi lepiej idzcie tam na centum ,macie wybór :devil:
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: Dri_X »

Nie czas na sprzeczanie się o obsługę czy inne głupoty.
Chciałbym abyście napisali, gdzie jeszcze w Ostrołęce mogę dostać tranzystory, rezystory, potencjometry czy stabilizatory napięcia. Chce zmontować kilka małych układów, a ściągać z netu po 2 czy 3 sztuki elementu nie wchodzi w grę.

Kolega wyżej napisał, że na centrum coś jest. Dostane w.w. elementy?
pol
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:19

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: pol »

sklep elektronik gorbatowa ,pozdrawiam wszystkich
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: Dri_X »

Jakbyś zdążył zauważyć, cały czas toczy się tu gadka właśnie o Elektroniku na Gorbatowa przy Pizza Rica.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sklep elektroniczny

Post autor: kasia pelasia »

Na Zawadzkiego jest firma EXAR ale nie wiem czy oni sprzedają takie rzeczy, robią efekty do gitar i jakieś takie muzyczne rzeczy, ale warto zapytać, to jest w tym budynku co Nadleśnictwo.
ODPOWIEDZ