dobry lokal na chrzciny

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
ania794
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2008, 12:36

dobry lokal na chrzciny

Post autor: ania794 »

Witam
Planujemy z mężem zrobic chrzciny w lokalu w Ostrołęce. Może ktoś pomoże wybrać najlepszy za przystępną cenę?Planujemy zaprosić ok 20 osób
Awatar użytkownika
Medium
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2008, 20:50

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Medium »

Może pomyślcie o Kuglu naprzeciwko Zbawiciela, nie ma tam może dużo miejsca, ale jedzenie jest bardzo dobre.
Głupota jest rzeczą ludzką :)
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: KvN »

ABC W Tobolicach Polecam
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: gutek »

Moi znajomi wybrali Elbę, po porównaniu cen w stosunku do jakości usług...
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: kama »

polecam augustyniaka super !!!! ekstra szefowa jedzonko pyszne , polecam schab w sosie kremowym
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Gizmunia »

Ja polecam Ostoję. Robiłam tam chrzciny, co prawda w lecie, pod strzechą, ale myśle, że lokal w środku też niczym nie odbiega. Jest fajny klimat, z szefową idzie się dogadać, jedzenie super. Cena to ok 60-80 zł od osoby, podobnie jest w Kuglu. ale wybór nalezy do Ciebie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: gutek »

A mnie do Ostoi siłą nie zaciągnie nikt.Pojechaliśmy ze znajomymi na pogaduchy i zamówiłem golonkę i ku memu zdziwieniu było to że nie mogłem w nią wsadzić widelca. Więc zwróciłem się do pani grzecznie w jaki sposób mam ją zjeść, a pani mi na to że ona tego nie przygotowywała.
Reakcja moja była natychmiastowa, aby pani ją grzecznie zabrała i w to miejsce musiałem jednak zamówić coś innego. To na tyle. Nie polecam.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: gutek »

A co do Augustyniaka to zgadzam się z wypowiedzią kamy....
ania794
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2008, 12:36

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: ania794 »

dziękuję bardzo za rady. Napewno przydadzą się przy wyborze.
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: kachna »

A może Orange? Jest tam przytulnie, miło i bardzo dobre jedzenie, poza tym jest to na piętrze gdzie jest cisza i spokój. Polecam
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: mIcHaLos »

Widzę że temat był poruszany jakiś czas temu ;) - 2lata

Czy moglibyście go uaktualnić? - Fajny lokal, dobre jedzenie i przystępne ceny.

Czekam na opinie !
WERONIKA
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2007, 23:49

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: WERONIKA »

augustyniak przy PGO super na imprezy z dziecmi poniewaz jest fajny plac zabaw i bardzo duze podworko- inne sprawy tez w porzadku
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: MoskoU »

Wszystko zależy czego się oczekuje.
Ostatnio miałem "do czynienia" z chrzcinami w MarcoPolo.
Jedzenia było aż za dużo. Minus taki, że mieści się tam ok. 30 osób + biegające dzieci -> no ale chyba nie potrzeba aż tylu gości na chrzcinach ? Poza tym to ciekawa lokalizacja ... blisko. No chyba, że chrzciny w Wojciechowicach.
natalia1
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:13

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: natalia1 »

a ja polecam restaurację Art caffe na Hallera, piękny lokal, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa
xavi
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, 23:00

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: xavi »

a ja polecam zabytkowa
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Qrzysio »

Jest takie śmieszne powiedzenie o Zabytkowej: "Do zabytkowej chodzą tylko same zabytki".
Nie wiem jak imprezy, ale w tygodniu to się potwierdza. Poza tym obsługa bardzo narzeka na właścicielkę, więc nie wiem czy warto.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Modzel »

Będę wyprawiał już drugie chrzciny w lokalu i wszędzie ten sam problem, chrzciny mam na godzinę 13 , czyli w lokalu będziemy o godzinie około 14:30 , a okazało się już drugi raz po zapłacie ,że właściciele życzą sobie koniec imprezy o godzinie 18:30 , moim zdaniem jeżeli będę miał około 40 osób , od osoby płacę 80 zł bez ciasta i alkoholu to najlepiej wziąść dla tych właścicieli pieniądze i jak najszybciej zakończyć imprezę.
TAKŻE JAK BĘDZIECIE PLANOWAĆ CHRZCINY I MACIE RODZINNĘ , KTÓRA LUBI SOBIE POSIEDZIEĆ TO USTALAJCIE GODZINĘ ZAKOŃCZENIA.
U mnie w końcu po długich negocjacjach wyszła dopłata 100 zł za każdą godzinę przedłużenia.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 21:15 przez Modzel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Qrzysio »

Strasznie drogi lokal. Możesz napisać, kto tak zdziera?
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Domka »

Tak ja również prosiłabym o podanie nazwy tego lokalu będę wiedziała który omijać szerokim łukiem. Mnie także czekają wkrótce chrzciny i bardzo mnie interesują te lokale.
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Modzel »

Jak tylko będzie po chrzcinach to napiszę dokładnie jak wszystko wypadło , na razie stanęło na cenie 80 zł za osobę, trzy dania ciepłe + dostawki i napoje - ciasto i alkohol we własnym zakresie.
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: prezes »

Polecam Marco Polo
promyczek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2011, 9:20

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: promyczek »

Witam!
Miałam komunię Córki. Na poczatku Pani, która prowadzi tą restaurację była bardzo miła mówiła jak wszystko będzie zoraganizowane jak będzie wygladało i ustaliłyśmy,że komunia ma się odbyć nie w Zabytkowej tylko Diamentowej. Pokazywała nawet jak będą w Diamentowej stoły rozstawione. Na tym się skończyło. Po komunii Córki wraz z gośćmi przyjechaliśmy do restauracji Diamentowa tam gadzi umówione było przyjęci ekomunijne a tu ZONG!!!!!!!!!!!!!!! Wychodzi kelnerka i mówi, że nie ma tu żadnego przyjęcia komunijnego i Ona nic o tym nie wiem. Właścicielka zrobiła na własną rękę komunie w Zabytkowej chociaż wiedziała, że ja tam nie chce mieć przyjęcia. Menu do końca też nie było takie jak zamawiałam. NIE POLECAM USŁUG TEJ PANI!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest zwykła oszustka mówi co innego a robi inaczej bez konsultacji z osobą ,której dotyczy to przyjęcie. Nigdy więcej kontaktu z oszustami!!!!!!!!!!! jestem bardzo niezadowolona z tego przyjęcia a przeciez komunię dziecka ma się raz w życiu.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: szilka11 »

Szukam lokalu do wynajęcia (chcę aby moja kucharka gotowała) do zorganizowania chrzcin. Jeżeli znacie jakiś fajny i godny polecenia lokal to napiszcie.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: behindblueeyes »

Pytanie, na ile osób? Bo jeśli niewiele, ja osobiście polecałbym w plenerze. Dosłownie.
Ciekawa forma. Pod warunkiem, że będzie dobra pogoda.
Medium pisze:Może pomyślcie o Kuglu naprzeciwko Zbawiciela, nie ma tam może dużo miejsca, ale jedzenie jest bardzo dobre.
Taaa. Proponuję zaproponować, by dać tam swoje napoje. Sami sprawdźcie rezultat.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: szilka11 »

szukam lokalu na około 40 osób
ODPOWIEDZ