Mieszkanie i studia w Wawie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Zajac
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2005, 13:53

Mieszkanie i studia w Wawie

Post autor: Zajac »

Witam poszukuje współlokatora ktory wynajołby ze mną mieszkanie na spolke w Warszawie. Moja szkola znajduje sie na PRADZE wiec gdzies w okolicach chcialbym szukac mieszkania.Najlepiej 2 pokojowe, dzielnica Saska Kempa lub Centrum... piszcie zawsze mozna sie dogadac[/b]
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

no szkoda, że Ty nie współlokatorka;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

nwar zaraz tam szkoda... rodzice na pewno nie mieliby nic przeciwko... koedukacja jest w modzie :P
Zajac
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2005, 13:53

***

Post autor: Zajac »

:) racja nie ma czego zalowac jakos malo ludzi chyba szuka wspollokatora :/ w koncu dojdzie do tego ze bede musial sam mieszkac a to by bylo nuuudne :(
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie martw się na pewno znajdziesz. Jak nie teraz to w październiku. Jednak nie lepiej mieszkać w akademiku? Jezeli masz taką możliwość to jest to o wiele lepsza opcja.
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Akademik odpada...uwierz mi :? ..Jak Masz fajne towarzystwo w mieszkaniu jest o niebo lepiej...Akademik to opcja ostateczna
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Akademik to opcja najlepsza. Przynajmniej dla mnie. Mieszkam w akademiku i jest bardzo dobrze. Wszystko po ręką, ściągi, znajomi. Jest się z kim uczyć, ktoś ci cos wytłumaczy itp. Moi koledzy ze studiów mieszkający w Wa-wie przyjeżdżają uczyć się z nami w akademiku bo samemu nie można wszystkiego od razu zrozumieć. W mieszkaniu nie masz takiego komfortu.

Nie wiem czy studiowałeś już coś czy nie, ale ja po 1 roku studiów stwierdzam, że w mieszkaniu z pewnością nie chciałbym mieszkać.

Jeżeli sugerujesz się opiniami znajomych, którzy mówią, że w akademikach są ciągłę imprezy i nie ma się jak uczyć to zapytaj ich, czy oni na pewno mieszkali w akademiku, czy tylko wiedzą to z opowieści...
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Wiesz kto co woli...Nie sugeruje sie opiniami znajomych bo sam mieszkałem w akademiku politechniki w wawie....Fakt jezeli chodzi o nauke to jest super tak jak mówisz ściągi itd...Ale nie wiem czy nie wolał byc mieszkać z kolegami i koleżankami w mieszkaniu, w dobrym punkcie miasta...Atmosfera taka sama tylko masz poprostu więcej prywatnosci...Nie wiem jak Ty ale je czasami lubie posiedzieć sobie z dziewczyną w spokoju , ciszy i...... :twisted: heh...Myśle ze to jest kwestia przyzwyczajenia..
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

U mnie w akademiku nie ma z tym problemu.
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Post autor: nwar »

Qrzysio pisze:nwar zaraz tam szkoda... rodzice na pewno nie mieliby nic przeciwko... koedukacja jest w modzie :P
ok, ja tam przeciwko koedukacyjnym mieszkaniom w zasadzie nic nie mam;) jednak rodzice są jeszcze w wielu przypadkach temu przeciwni, czasem nawet (!) sami właściciele mieszkań. swój "kawałek podłogi" już mam (choć niewykluczone, że się z niego wyniosę-te ceny...), po prostu dla znajomej szukałam...
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

ja takze szukam osoby, ktora chciala by wynajac...lub chce wynajac...mieszkanie..ewentualnie..pokoj.....

[ Dodano: 20:40, 16.10.2005 ]
teraz dolaczyl do mnie jeswzcze kolega..takze jest nas 2:)...jeszcze 2 osoby i mozna wynajac jakies mile..przytulne mieszkanko...dziewczyny zapraszamy 8)
ODPOWIEDZ