Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
dan_oka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2008, 14:30

Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: dan_oka »

Witam :)

Tak jak w temacie .

Bardzo prosze o opienie ludzi ktorzy maja pomysł na biznes w ostrołęce a nie maja kapitału , albo maja kapitał i nie maja pomysłu :)

Czy w ostrołęce mozna zrobić biznes ? i zarobic prawdziwe pieniądze ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: Michał »

Jeżeli ktoś miałby pomysł na biznes to wątpię żeby chciał się nim podzielić z tobą abyś mógł założyć mu konkurencję...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: kasia pelasia »

Kręgielnia
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: erOs »

Podpisuje sie pod Kasia
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: gutek »

A ja podtrzymuję to co napisała kasia pelasia.............
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: koyocik »

Zróbcie sklep 24h na Stacji !
melina
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2008, 10:38

Można

Post autor: melina »

Idź na dziesionę
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: BikeRider »

Biznes w oce? I to legalny. Nie w tym mieście tu nic nie przejdzie takiego. Tylu było już chętnych i każdy uciaka daleko. Nawet galerii nie mamy. Co prawda robią coś ale zapewne to nie bedzie nic specjalnego.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: sKaLpeL »

dochodwy bizens ?

oczywiscie ze LOKAL - pub, club, dystkoteka - czy cos w tym rodzaju tam gdzie bedzie alkohol % ludzie zawsze przyjda posiedziec, pogadac, napic sie czy potanczyc, ale taki LOKAL oczywiscie musi miec jakis fajny klimat, a napewno co weekend bedzie wypelniony :)
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: grubcio »

myślę że kryte lodowisko czynne cały rok było by dobrą inwestycją najbliższe takie są w wawie białym i mikołajkach myślę że przasnysz łomża zambrów pułtusk ostrów maz. + wioski by przyjeżdżały pojeździć na łyżwiach hehe xD
(L)egia Warszawa!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: sKaLpeL »

oglądajcie porgram na tvn Kapitalny Pomysł, może znajdziecie coś dla siebie i otworzycie takie coś w Ostrołęce :)
Anulka23
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:11

pomysł na własny biznes

Post autor: Anulka23 »

Witam,
Mam do Was znowu pytanie i proszę o podpowiedz.Jestem osobą bezrobotną i to od dłuższego czasu i szukam pomysłu na własny biznes w Ostrołęce.Piszcie czego brakuje wam w naszym mieście.Będę wdzięczna za podpowiedzi.Pozdrawiam.
nicia
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2006, 15:31

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: nicia »

Hejka:)
Nie wiem jak inne mamy,ale mi tutaj brakuje żłobka.Praktycznie każde przedszkole jest od 3 lat.Nie wszyscy mają babcie,które by siedziały z dziećmi,a sytuacja czasami jest taka że trzeba pracować.Wolałabym dziecko oddać do żłobka niż wynajmować niańkę.Dziecko w żłobku ma przynajmniej kontakt z innymi dziećmi,a nie siedzi w domu.
pozdrawiam
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: maniek290 »

elektrownia wiatrowa na hałdach
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: prezes »

Wszędzie można zarobić widziałem rynki lokalne gdzie wydawałoby się, że rozkręcenie jakiegokolwiek biznesu jest nierealne a jednak. Znalezli sie inwestorzy z pomysłami pozornie smiesznymi którzy zmonopolizowali rynek i zarabiaja na tym bardzo duze pieniadze. Grunt to bardzo dobry pomysl i realne ceny bez nezsensownego zawyzania.
Z tego co obserwuję w Ostrołęce ceny sa bardzo wysokie - w wiekszych miastach ceny np. ubran sa nizsze a u nas jak by byly ze zlota az czasem smiac sie chce. Dlaczego siec sklepow biedronka z ktorej niektorzy tak sie smieja odnosi taki sukces.Tam gdzie upada jakis sklep w jego miejsce wchodzi biedronka i funkcjonuje - zawsze jest tam duzo ludzi i chetnie kupuja. Powodem tego sa bardzo niskie ceny, kosztem na pewno troche nizszej jakosci produktow, ale ja sam tam kupuje czasem i nie narzekam mam czasem o polowe taniej dobry produkt. Dlaczego nasi lokalnie przedsiebiorcy tego nie zauwazaja i nie obnizaja cen? Jest kilka sposobow pozyskania klienta mozna kusic wysoka jakoscia z czym przewaznie wiaza sie wysokie ceny lub troszke nizsza jakoscia ale dobrymi cenami. Uwazam ze ten drugi wariant na naszym rynku bedzie mial duzo wieksze powodzenie.
Co otworzyc w Ostrołece - prawdopodobnie nikt nie napisze Ci szczerze bo gdyby wiedzial ze to wypali sam by to otworzyl ja wiem jedno dobry pomysl i ceny bez zdzierania z ludzi pozwoli otworzyc Ci kolejny punt przez co osiagniesz siec sklepow i bedzie lokalnym potentatem - brzmi banalnie prosto ale jest trudne do osiagniecia. Wiem, ze moja wypowiedz jest bardzo ogolnikowa w stosunku do zadanego pytania, ale chcialem podzielic sie swoimi przemysleniami
Roksana357
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2018, 15:59

Re: Biznes W Ostrołęce - Na czym Zarobic ?? - Pomysł na Biznes

Post autor: Roksana357 »

W Ostrołęce, można zarobić na 3 rzeczach: apteka, kebab lub pożyczki -patrząc po rynku hehe
A tak na serio, to polecam franczyzę w finansach. Zobaczcie sobie oferty fines, QS, czy kredytok. Niektóre firmy mają na prawdę fajne warunki współpracy, jak np. brak opłat franczyzowych.
ODPOWIEDZ