Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Blitz1916 »

Słuchajcie administratorzy, błagam zróbcie system moderowanych komentarzy, po prostu niech będzie jak na np. onet.pl czy innych serwisach informacyjnych...

Błagam bo od tego syfu i wyzwisk robicie sobie anty-reklame. Jak tak można, wchodzę na jakąkolwiek podstronę i czytam w komentarzach "a gdzie byli rodzice" albo "łomża to wieśniaki" etc etc... Zróbcie jakiś filtr żeby nie leciało wszystko co ludzie napiszą na stronę tylko wybiórczo, po cholere później dyskusje że "a mój komentarz usunięto.. DLACZEGO?!", kasujcie te bzdury bo aż żal na to patrzeć.

Liczę na jakieś rozwiązanie tej żenującej sprawy bo większość normalnych czytelników jest zażenowana poziomem i brakiem najmniejszego sensu tych komentarzy.

Pozdrawiam
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Siara »

Podpisuję się pod apelem...

Sam dzisiaj się nad tym zastanawiałem czytając niektóre "inteligentne" komentarze...
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Master »

Blitz1916 pisze:Słuchajcie administratorzy, błagam zróbcie system moderowanych komentarzy, po prostu niech będzie jak na np. onet.pl czy innych serwisach informacyjnych...

Błagam bo od tego syfu i wyzwisk robicie sobie anty-reklame. Jak tak można, wchodzę na jakąkolwiek podstronę i czytam w komentarzach "a gdzie byli rodzice" albo "łomża to wieśniaki" etc etc... Zróbcie jakiś filtr żeby nie leciało wszystko co ludzie napiszą na stronę tylko wybiórczo, po cholere później dyskusje że "a mój komentarz usunięto.. DLACZEGO?!", kasujcie te bzdury bo aż żal na to patrzeć.

Liczę na jakieś rozwiązanie tej żenującej sprawy bo większość normalnych czytelników jest zażenowana poziomem i brakiem najmniejszego sensu tych komentarzy.

Pozdrawiam

Tobie to się chyba nudzi w domu...
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: pawelek7 »

popieram pomysł.komentarze są na poziomie pudelka aż szkoda to czytać
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Sarcev »

Popieram, poziom komentarzy delikatnie mówiac nie jest wysoki ;] przez co osoby mające cos sensownego do napisania, darują sobie...

Pozdrawiam
leon
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:33

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: leon »

jestem za
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Sarcev »

powinno od bywac sie to w sposób, ze moderator najpierw akceptuje komentarz nastepnie umieszcza go na portalu, a nie najpier widzimy text, który pozniej jest usuwany, przez co zamiast komentarz do art. jest komentarz do komentarza, a przewaznie to jakies bluźnierstwa do poprzednika ;/ badz rozwijany jest wogóle inny wątek.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Qrzysio »

Zadziwiające, że temat ten powstał zaledwie dwa dni po wprowadzeniu nowego systemu cenzury słów.

Zauważcie, że od zawsze portalowi zarzucają kasowanie komentarzy nieprzychylnych jednej z opcji politycznych, pomyślcie co by się stało, gdyby najpierw była moderacja? Od razu na forum powstały temat, że teraz to już tylko będziemy chwalić swoje i w ogóle, bo już złe komentarze nawet nie pojawią się na stronie....

Uważam, że ulepszony nowy cenzor jest o niebo lepszy od poprzedniego. Ciągle jeszcze jest poprawiany, ale wyniki są już spore, bo uzytkownicy przeklinający szybko się zniechęcają.

Nie da się jednak wszystkiego przewidzieć, bo człowiek zawsze pokona maszynę - w końcu ludize tworzą maszyny. Niestety komentarze są odzwierciedleniem mieszkających tu ludzi i niewiele da się poradzić.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Blitz1916 »

Ehh Qrzysio Ty chyba nie rozumiesz problemu, tu nie chodzi o kasowanie konstruktywnej krytyki wobec jakichkolwiek partii czy poglądów, ale to ma być komentarz z sensem a nie ciągle anonimowe "gdzie byli rodzice" etc. Ja dalej zostaje przy swoim apelu bo tak na marginesie to do kitu ten Twój nowy cenzor :), zobacz sam na stronie. Weź przykład z większych portali bo M-O ewidentnie kuleje w tej dziedzinie, POWINNA BYĆ 100% MODERACJA. Bo dążenie do sztucznego obiektywizmu i tak nikogo nie uszczęśliwi.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Qrzysio »

Ja po prostu przewiduję to, co pozostała część Czytelników powie przy okazji wprowadzenia moderacji. Naszym zadaniem jest zadowolić jak najwięcej osób. Nie da się oczywiście wszystkich.

Pomyślę o waszych pomysłach.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Czuly/Narew88 »

Tyle że zadowoleni są tylko idioci, a nie normalny użytkownik.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Blitz1916 »

Z ust mi to wyjąłeś Czuly... Z tego co nawet rozmawiałem ze znajomymi to ludzie są co najmniej zdegustowani takimi dennymi komentarzami, przecież to naprawde poziom rynsztoku...
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: malykazio »

Zgadza się. Powinna być moderacja a najlepiej, żeby powiązać komentarze z logowaniem na forum. Niedobrze się robi kiedy czyta się niektóre obraźliwe komentarze. Naprawdę chcecie żeby któregoś dnia policja albo prokurator zaczął wyciągać od waszego ISP logi, kiedy posypią się pozwy albo zawiadomienia o przestępstwie?
Normalni ludzie powstrzymują się od komentowania, bo nie warto.
Qrzysio: Na której części czytelników bardziej Ci zależy, na tych normalnych czy na dzieciarni i chamach? Wiem, wiem, liczy się oglądalność, którą tak bardzo się chwalicie ale uważajcie, bo jeszcze trochę i zacznie spadać, bo nie będzie po co tu wchodzić.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: arecki »

A może system zgłaszania komentarzy do usunięcia przez użytkowników.
Klikasz usuń i pojawia się okienko, aby podać powód usunięcia.

Moderator dostaje info i odpowiednio reaguje.
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Incognitus »

Arecki, mądry pomysł. Tak samo jak wymaganie konta na MO. Wydaje mi się, że pomysł z moderowaniem z YouTube jest dobry. Użytkownik sam zaznacza jakie komentarze mają się wyświetlać. A oceniają inni użytkownicy.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
rysiek ochódzki
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, 14:33

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: rysiek ochódzki »

" Panie reżyserze kochany, ja, ja pana to widziałam we wszystkich filmach. I w polskich, i zagranicznych i amerykańskich, ale żeby tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej żeby mnie wszystko wysłać, bo on to do mojej siostry, do tej suki uciekł, a przecież to jest jego dziecko. W sądzie był. Mówi, że w więzieniu siedział, a przecież, dwa razy w więzieniu jak byłam u niego, no to czyje to może być dziecko jak nie jego. Tego łobuza! Robuś, zaświadcz, żeby nie była nasza krzywda, no powiedz, no powiedz kto to jest, kto to jest, no?"



proszę wskazać slowa wulgarne!!!!



Q rwa MAĆ
rysiek ochódzki
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, 14:33

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: rysiek ochódzki »

"Obywatel w skórzanej czapce proszony o przejście na zebry! O tak, prawidłowo. Przechodniu trzymaj się zebry! Nie do was mówię"


przesadzacie z tymi wulgaryzmami
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jeszcze raz o komentarzach na indexie

Post autor: Qrzysio »

Ad. 1
do tej suki uciekł
Ad. 2
Rzeczywiście system się mylił. Wprowadziłem poprawkę.
ODPOWIEDZ