OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
RaQ

OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: RaQ »

jak wyżej.. :P
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

RaQ gdzie jest dokładnie ta Płośnica? Z chęcią się tam przejadę.
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ffoczka »

Płośnica – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Płośnica, na szlaku kolejowym pomiędzy Działdowem i Lidzbarkiem. Z Ostrołęki ok. 120 km. najpierw w kierunku Przasnysza, potem na Mławę i Działdowo.
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

wiksa nr 1 w polsce to omen jedno wielka bania rękawiczki i gwizdki ch.u.j.nia jednym słowem i ten pajac hejzel czy jak tam się zwał ser totalny pleśniowy :mrgreen: tam to jest wykrętów od piguł :shock: :shock: :shock: byłem zobaczyłem i się mało nieporzygałem co tam zobaczyłem .RaQ klimat he he a to to d.o.j.e.b.a.ł.eś :mrgreen:
Np.KLatka wawa to jest klimat!!!!!
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

rdza & prozak - krakow! to jest to!zero wiesniakow na WOS-ie a gwizdek w takim clubie rowna sie wy.je.ba.nie z lokalu!! je.ba.c techno i te wszystkie omeny,X, baby itp itd...bo mnie boli!
RaQ

Post autor: RaQ »

ja byłem wczoraj w Omenie...

skomentuje to tak.. moze tam jeszcze sa białe rakwiczki..
ale jezeli chodzi o klimat .. o ludzi .. poprostu tam kazdy przyszedł sie pobawic a nie szukac afery.. sa 2 sale .. powiem tak.. wole raz na miesiac tam pojechac .. niz tutaj co tydzien balowac.. jeszcze nigdy sie tak nie wybawiłem po 1 piwie.. jak tam ..

fakt wykreca co niektórych .. ale atmosfera klimat itp.. poprostu bomba ;]

za tydzien odwiedze Ibize w Uniecku i porownam te 2 kluby..

[ Dodano: 15:05, 17.09.2006 ]
maniek pisze:RaQ gdzie jest dokładnie ta Płośnica? Z chęcią się tam przejadę.
dokładnie 140 km stąd.. lecisz na Mławe.. pozniej na Działdowo.. w Działdowie na Lidzbark.. i bedziesz miał w prawo pozniej drogowskaz na Płośnice. Dajcie znac to pojedziemy większą ekipą jak ktos jest tym zainteresowany.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Zgodze sie z RaQ taka atmosfere ciezko znalezc w poblizu Ostrołęki poza "paroma" wykreconymi ludzmi, wg mnie jedna z lepszych dyskotek , muzyka zaj.ebi.sta super sie bawilem po 3 piwkach a nie czesto mi sie to zdarza... polecam i napewno raz w miesiacu warto sie tam wybrac bo w X zrobila sie ostatnio ostra wiocha (chodzi tu o ludzi w butach usranych po kolana i brudnych łachach) ale i tak tam bede dalej jezdzil bo jakby nie bylo jest...... blizej! :D OMEN RULEZ 8) 8) 8)
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

nie wiem czy słyszeliscie ale w X Clubie wczoraj kolesia tak nap.. ze az krew mu poszła z głowy i wywiezli go do lasu Dzis przechodzilem to widzialem tam pare radiowozow czy to jest koniec x clubu? z tego co mowicie w omenie taka sytuacja jest niemozliwa
RaQ

Post autor: RaQ »

to jest temat o omenie.. wiec piszcie o tym klubie a nie o innych.. :shock:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Byłem tam kilka razy z racji TYLKO I WYŁĄCZNIE, że moja dziewczyna mieszkała 40 km od Płosnicy i moim zdaniem, to największy WIX klub w dziejach Polski, nigdy przenigdy więcej tam nie pojade, wixa pełną gębą- a co mnie zaskoczyło, nie wiem czy jeszcze tam jest, ale w środku był sklep z gadżetami typu rękawiczki, gwizdki, co więcej, mozna było kupić białe kapelusze i spódniczki!!!! CYRK!!!! o muzyce nie wspomne, bo ja się osobiście męcze przy takich klimatach!!!! "Omeniki lecimy, nie śpimy" :D BYWA!!!!
Ktoś wcześniej wspomniał o "Klatce w Wawie, ze tam jest klimat" miałem okazje być tam nie dawno i w zasadzie nie mozna porównywac tych dwóch lokali, bo prezentują całkiem innym poziom, oczywiście dla mnie na PLUS KLATKA!! no ale, przecież łatwiej wsiąść w poldka i pojechac do Omena niż błąkac się po Warszawie i nie daj Boże z mapą ( bez urazy dla posiadaczy Polonezów)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

yhh pobawił by się znowu :) tylko daleko jechac... trzeba :P
Aneta kurpiewska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2006, 21:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Aneta kurpiewska »

Womenie jest zaje.... aby takich klubów wiecej w Polsce!
paloma
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

szkoda że jesteście cofnięci o 3-4 lata :-( vixa :-( / zajzyjcie co się dzieje na świecie - tempo zawalnia na 110 - 130 bpm, klimaty house, i czarna muza !
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

sam się spocisz chyba :) btw. o gustach sie nie dyskutuje .. dla mnie mozecie bawic się i przy 88 ;] ale akurat w omienie chodzi o klimat i co z tego ze jest co 2 wykrecony? ale sa tez normalni ludzi któzy przysli sie pobawic i nikt nie powie ze ten klub nie ma klimatu.. pozdro
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

"spiepszaj dziadu"
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Byłem wczoraj...Totalny odjazd...Wiadomo ze niewszystkim to sie podoba ale tak bywa...Jeden woli córke a drugi tesciowa:) Co do wykretów to jest troche:) Ale ja byłem wczoraj z dziewczyna i naprawde sie dobrze bawilem...Zauwazyłem ze tam sie nikt na nikogo niegapi tylko wszyscy sie bawia...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: lolo0151 »

mmm Omen . Jedno Serce, Jedno Bicie, Omen Club to nasze życie ! ! ! Pozdrawiam Omeniki! :D :D :D :D :D :jupi: :devil:
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: lolo0151 »

zeby to ocenic , trzeba tam być ;) Dla mnie BOBMA
sander
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2008, 20:49

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: sander »

jedne wielkie ćpanie tam jest, nic więcej..
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: NJoy »

lolo0151 pisze:mmm Omen . Jedno Serce, Jedno Bicie, Omen Club to nasze życie ! ! ! Pozdrawiam Omeniki! :D :D :D :D :D :jupi: :devil:
jakie wy jesteście downy!!!!
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re:

Post autor: NJoy »

rbk pisze:Ale ja byłem wczoraj z dziewczyna i naprawde sie dobrze bawilem...
zabierz Ją do do Piekarni do Wawki albo do BK w Krakowie, ja bym sie wstydził ,własnej panny zabierać w takie miejsca... :lol:
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: Feeekey »

o co chodzi???...... czytasz daty??? zwracasz na siebie uwage??? o co ci chodzi z tym omenem kto chce tam jezdzie a juz sie nie podnieca i pisze. jedzie sie wychasac i tyle... nikt tu juz nic nie pisze. nie zrozum mnie zle ale nie rozumiem po co te posty. pozdrawiam :wink:
rrr.......
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: rbk »

NJoy o gustach sie nie dyskutuje...Poza tym mi sie tam podoba i jak to moj poprzednik RAQ pisał-wole raz jechac do omena niz caly miesiac w oce...I niechwal sie ze byłes w piekarni czy gdzies tam bo to mnie nie rusza...Cienki w uszach jesteś stary...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
digsio
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2009, 10:12

Re: OMEN Club Płośnica - opinie uwagi komentarze :)

Post autor: digsio »

Super klubik :D ... Już sam fakt, że ludzie prawie z całej Polski przyjeżdżają do niego świadczy o tym, że to na prawdę miejsce godne uwagi :) W Oce nigdy takiego lokalu nie będzie ... a szkoda ! Do tego świetna muza i niezły klimacik :)
ODPOWIEDZ