Usuwanie zębów

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Sara
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:29

Usuwanie zębów

Post autor: Sara »

Mój narzeczony okropnie boi się usuwania zębów. Był raz i powiedział że więcej nie pójdzie, a musi!Czy są i gdzie jakieś przychodnie stomatologiczne co usuwają zęby pod narkozą uśpienia.Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, 23:40 przez Sara, łącznie zmieniany 1 raz.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Usuwanie zębów

Post autor: bartek1030 »

usónięcie to jakaś większa medycyna chyba więc może boleśnie natomiast usunięcie to zwyczajny zabieg wyrwania zęba i myślę że większość przychodni jak się zapłaci za narkozę to je użyje o ile nie będzie żadnych przeciwwskazań
Obrazek
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Re: Usuwanie zębów

Post autor: Lecter »

Bartek nie pij. A wyrywanie zębów w narkozie chyba przeszlo do historii - kiedyś było praktykowane w Szpitalu - zbawienne dla głęboko upośledzonych i chorych psychicznie dzieci i nie tylko. Jednak stomatologia zrobiła olbrzymie postępy w znieczulaniu i polecam dr Suchcicką na centrum. można poprosić o nieco mocniejsze znieczulenie i nic nie poczuje. Zdecydowanie gorszy jest nastepny dzień - jak znieczulenie puści, ale po narkozie - tak samo następny dzień jest bolesny. Wypróbowałem i polecam. Można nawet znieczulic dziąsło przed zastrzykiem znieczulającym. :)
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Usuwanie zębów

Post autor: hallerak »

super bezbolesnie usuwa zęby SUCHCICKI w wieżowcu naprzeciwko kwiaciarni przy metalówce...na dodatek to jest chirurg wiec nie ma sie czego bać a i fajny facet do pogadania
naprawde polecam
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
brenda
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:27

Re: Usuwanie zębów

Post autor: brenda »

Dlaczego narkoza jest bardzo popularna. Trzeba popytać w prywatnych gabinetach.
Masz złego sąsiada? http://www.wredny-sasiad.pl
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: Usuwanie zębów

Post autor: Tubylec »

Na ul. Zubrzyckiego ma gabinet stomatolog Zajewski. Usuwa szybko i bezboleśnie. Dwa razy byłem jego pacjentem. Widać, że facet się zna na tym co robi.
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

poszukuje dobrego dentysty do wyrywania zebow

Post autor: aj_em22 »

jak w temacie. szukam dobrego dentysty, ktory szybko i w miare bezbolesnie usunie zdrpwe zeby :) w odp prosze podc adres i nr tel.
z gory dzieki
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Usuwanie zębów

Post autor: aj_em22 »

Tubylcu musisz byc twardy. ja tylko widzialam usuwanie zeba przez zajewskiego i napewno do niego nie pojde...
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: poszukuje dobrego dentysty do wyrywania zebow

Post autor: major »

Jednej osoby na pewno Ci nie polecę Ch(H)udziaszek mojej znajomej wyrwał nie tego zęba :? Poleciłbym Pania na Hallera przy skrzyżowaniu z Witosa
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie zębów

Post autor: sKaLpeL »

aj_em22 pisze:Tubylcu musisz byc twardy. ja tylko widzialam usuwanie zeba przez zajewskiego i napewno do niego nie pojde...
tez slyszalem od znajomych ze do zajewskiego lepiej nie
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Usuwanie zębów

Post autor: aj_em22 »

czytajac w/w posty to chyba pojde poszukam gabinetu tego Suchcickiego. musze usunac cztery zrowe zeby, ktore maja sie dobrze i latwo z nimi nie bedzie a zalezy mi na tym, zeby szybko i w miare bezbolesnie (przynajmniej w trakcie wyrywania) sie ich pozbyc....

brr :?
papa
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2009, 16:50

Re: Usuwanie zębów

Post autor: papa »

usunięcie ósemek tylko dr suchcicki
11 listopada 2/35
tel 764-44-78, 502-630-966
syśka123
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 16:25

Re: Usuwanie zębów

Post autor: syśka123 »

w jakich granicach jeśli chodzi o cenę Dr Suchcicki wyrywa zęby??
xxxpaulinka28
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2010, 13:32

Re: Usuwanie zębów

Post autor: xxxpaulinka28 »

hey,ja polecam stomatologów co przyjmuja w meditransie,dr.bieńkowska lub dr.kurpiewskiego.Musialam miec wyrwana 8(co jest trudnym)zebem,a wogole nic mnie nie bolalo,a sam zabieg trwal chwilke,poza tym po znieczuleniu prawie nic mnie nie bolalo,moglam normalnie jesc,normalnie byłam w szoku,odtad chodze tylko do niego,sa dosyć drodzy,ale te pieniadze sa adekwatne do jakosci,nie polecam dr Switaj,jak mi wyrwala zeba 6 to przez 4 dni nie mogłam normalnie funkcjonowac,poza tym na bakier ma z podstawowymi zasadami higieny
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: Usuwanie zębów

Post autor: Tubylec »

sKaLpeL pisze:
aj_em22 pisze:Tubylcu musisz byc twardy. ja tylko widzialam usuwanie zeba przez zajewskiego i napewno do niego nie pojde...
tez slyszalem od znajomych ze do zajewskiego lepiej nie
Może słyszałeś opinie na temat leczenia zębów u pana Z. Ja też słyszałem, że w leczeniu nie jest najlepszy a za to dobrze wyrywa. Dlatego też poszedłem do niego usuwac i byłem zadowolony z usługi a dodam, że "wrażliwy" ze mnie pacjęt jeśli chodzi o zęby ;-) Facet "nieduży", ale ma siłę w reku i skuteczne metody na "uparty ząb". To tylko moja opinia oparta na osobistym doświadczeniu.
bambo225
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:35

Re: Usuwanie zębów

Post autor: bambo225 »

Lecter pisze:Bartek nie pij. A wyrywanie zębów w narkozie chyba przeszlo do historii - kiedyś było praktykowane w Szpitalu - zbawienne dla głęboko upośledzonych i chorych psychicznie dzieci i nie tylko. Jednak stomatologia zrobiła olbrzymie postępy w znieczulaniu i polecam dr Suchcicką na centrum. można poprosić o nieco mocniejsze znieczulenie i nic nie poczuje. Zdecydowanie gorszy jest nastepny dzień - jak znieczulenie puści, ale po narkozie - tak samo następny dzień jest bolesny. Wypróbowałem i polecam. Można nawet znieczulic dziąsło przed zastrzykiem znieczulającym. :)
Ja nie poleca, jej mi źle wyrwała ząb i miałem tylko straszne problemy przez nią
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Usuwanie zębów

Post autor: tankian »

syśka123 pisze:w jakich granicach jeśli chodzi o cenę Dr Suchcicki wyrywa zęby??
150zl-200zl
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie zębów

Post autor: sKaLpeL »

mam do usunięcia ósemki, powiedzcie którzy lekarze zostawiają dziury, a którzy zszywają ?
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Usuwanie zębów

Post autor: swieczkos »

Mi wszystkie ósemki usuwała Maria Kowalczyk. Przyjmuje w Meditransie. Górne wyszły bez problemu, przy dolnych konieczne było dobieranie się do nich, bo były częściowo ukryte. Przy usuwaniu dolnych nie obyło się bez szycia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie bolało też tak bardzo jak to sobie wyobrażałem. W sumie w ogóle nie bolało. Nieprzyjemne jest jednak uczucie kiedy ktoś siłuje się z Twoją szczęką.
Bo mi się należy!
ODPOWIEDZ