Blokada komentarzy!!

Zmiany, propozycje, problemy
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Blokada komentarzy!!

Post autor: rybka1991 »

Moim zdaniem powinno się zablokować dodawanie komentarzy do artykułów ponieważ tak jak rok temu w wakacje są wulgaryzmy.Ta wojna przeciwko WOS a WO to jest głupota. Myślę ze miesięczna blokada uspokoi te towarzystwo.Czekam na opinie innych.
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: Qrzysio »

Przytocz kilka wulgaryzmów, jakie się pojawiają.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: rbk »

Moja ostrołeka to jedna wielka pomyłka...a raczej człowiek który to prowadzi...pan hojnofski
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: rybka1991 »

Podałem przykład z tamtego roku a obrażanie ludzi jak tu panuj ogólnie. MO schodzi na psy.pozdro
:D rybki lubią pływać :D
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: rybka1991 »

Krzychu podoba Ci się tak wojna bo masz sporo wejść i zawsze ktoś kliknie w reklamę taka prawda a prawda boli. Pozdro może sonda czy zablokować komentarze .tak-nie
:D rybki lubią pływać :D
specjal3_pl_tl
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2009, 22:23

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: specjal3_pl_tl »

malykazio pisze: Dajta wy wszyscy spokój...gów*no jak będziesz tykał to będzie tylko bardziej śmierdzieć (mam na myśli tutaj WOSy). A jak staropolskie przysłowie głosi - gów*o nawet jak wyperfumujesz zawsze pozostanie czym?

Żałosne jest to, że Moja Ostrołęka przyczynia się do wywoływaniu konfliktów i spięć, wzajemnego obrażania się, obrzucania wyzwiskami, znieważania. Niestety przyłączył się do tego ostatnio również Tygodnik Ostrołęcki, ale czego spodziewać się po lokalnej prasie. Dno i wodorosty.
Mów o sobie a nie o WOS'ach cwaniaczku. A co do lokalnej prasy to jestem takiego samego zdania. Żal
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: malykazio »

Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Zaznaczyłem, że jest to cytat za Arabellą. Fakt, nie ująłem go w cudzysłów ale odpowiednio wyodrębniłem w osobny akapit. Mea culpa, zaraz będzie w ciapkach ("")
Awatar użytkownika
shutkovsky
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2009, 1:18

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: shutkovsky »

co jest nie tak w moim komentarzu??
bo wysylanie formularzy mnie nudzi

wój komentarz zawiera wyrazy wulgarne, obsceniczne lub reklamy, przez co nie zostanie zamieszczony.


Jeśli masz uwagi dotyczące działania naszego systemu, skopiuj swój komentarz i prześlij nam za pomocą formularza jego treść. Dzięki Twoim wskazówkom udoskonalimy nasz system!

Treść twojego komentarza:
patrzac na reklamowki pewnie rowerem jechala jakas babcia. wg mnie powinno byc zabronione wieszanie czegokolwiek na kierownice. mnie tam nie bylo ale wnioskujac po zdjeciu wersje moga byc dwie, jedna ze dziadek z mercedesa sie czyms zajal albo zaslabl i zjechal na pobocze, a druga ze babcia jadac po krawedzi drogi z zakupami na kierownicy jak uslyszala samochod, reka sie zatrzesla, a przy takim obciazeniu wystarczy na chwile stracic rownowage i nieszczescie gotowe, "zarzucilo" ja na droge i o... dochodzenie zostawimy policji, mam nadzieje ze jak dojda jak bylo naprawde to moja o-ka o tym napisze [*]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Blokada komentarzy!!

Post autor: malykazio »

Jeśli chodzi o komentarze to polecam wszystkim tekst z polityki (przedostatniej bodajże):
http://www.polityka.pl/archive/do/regis ... id=3363923
Jest o wielu z Was. Wiem, że Ci, których dotyczy nie zadadzą sobie trudu żeby go przeczytać, bo jest za długi (dłuższy niż informacja o majtkach Dody), ale polecam całej reszcie.
ODPOWIEDZ