powierzchnia działek w ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: zetel »

jaka jest powierzchnia działek w Ostrołęce, głównie chodzi mi o działki na których znajduje się zabudowa bliźniacza np. na os Pomian, lub w okolicach aresztu??

musze wykonać na zajęcia pewien projekt, a z racji, że mieszkam pod Ostrołęką to nie orientuję się
'grozisz mi'
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: MISIO »

Jak mieszkałem na Pomianie to moja działka miała 2,58 ara
jogurcik
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2009, 22:44

Re: powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: jogurcik »

Średni działka ma, wręcz powinna mieć około 4 arów(to tylko 400m/2). Taka powierzchnia na terenie miasta jest "średnia", według mnie minimum. Pomian jest w tej kwestii wręcz nie do przyjęcia. Ktoś po prostu "darł" z ludzi kasę jak mógł. Poza miastem już większe, około 10 arów.
Nie wiem o czym piszesz pracę ale do zabudowy bliźniaczej nie powinno mieć to znaczenia, wtedy po prostu działka pozostaje w większej mierze do zagospodarowania.
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Re: powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: zetel »

Muszę zrobić zagospodarowanie dowolnej ostrołęckiej działki w formie zabudowy jednorodzinnej bliźniaczej i chciałam zrobić to mniej więcej zgodnie ze stanem faktycznym, ale rzeczywiście działki minimalnie większe niz 2a są obecnie nie do przyjęcia.
'grozisz mi'
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: MISIO »

Domy na Pomianie powstawały w latach 80-tych. Wtedy każdy się cieszył z tego co miał i z tego, że może się wyrwać z bloku. Takie małe działki to tragedia. Z przodu metr do chodnika, z tyłu nie dużo więcej. A mieszka się tak samo jak w bloku. Słychać wszystko co robią sąsiedzi.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: powierzchnia działek w ostrołęce

Post autor: Pedro »

Specjalnie zapytałem dziś rodziców, na jakiej "posesji" mieszkają. Ich działka, na osiedlu kwiatowym ma całe 380m2.
Dodam, że mieszkają w domu szeregowym (potrójny) i zajmują środkowy budynek.
ODPOWIEDZ