Co o tym myślicie??

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Co o tym myślicie??

Post autor: kamczatka »

Osz ku!#@$, a ja ostatnio z firmy wysłałam tej Pani plecaczek, przybory do malowania (głównie kredki, flamastry i farby)!
Brak mi słów, inicjatywę podjęłam sama, byłam pewna, że w słusznej sprawie, a tu taki kwiatek. Nie warto pomagać :/
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Co o tym myślicie??

Post autor: MISIO »

Nie wiem kto się jeszcze daje nabierać na takie rzeczy. Sprawa powinno się zgłosić do Allegro. Możliwe są dwa przypadki. Pierwszy ktoś się temu użytkownikowi włamał na konto, co się zdarza. Wysyłając zgłoszenie z kopią otrzymanego maila, pomoże się oszukanemu użytkownikowi. Druga możliwość jest taka, że użytkownik ukas222 robi to specjalnie, a wtedy jest to wielokrotne oszustwo. Na to jest paragraf, nawet przy nikłej wartości szkody. Ludziom należy pomagać, ale trzeba to robić z głową.
Jest też trzecia możliwość. To wszystko może być po prostu prowokacja. Powiedz mi kolego lub koleżanko aresn jakim cudem twój post jest taki sam jak: http://nasza-klasa-foto.pl/?p=1413 i http://ukasz222.blox.pl/html. Więcej nie chciało mi się szukać. Czyżby kolejny łańcuszek szczęścia?
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Re: Co o tym myślicie??

Post autor: Rycerz_Ni »

A ja jak zobaczyłem tego gościa w basenie to aż parsknąłem śmiechem. Nie wiem czemu ale strasznie mnie rozbawiło zestawienie treści tego listu do zdjęcia. Widzę że koleżka nieźle sobie żyje z datków płynących od naiwniaków. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ