nauczyciel w Czerwinie

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
xxjustynaxx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2009, 11:02

nauczyciel w Czerwinie

Post autor: xxjustynaxx »

jestem jedna z uczennic szkoły podstawowej w Czerwinie. mam problem z nauczycielem histori.
on chyba uwaza ze jest dobry..ale wiekszosc moich kolegow i kolezanek mowi ze on ma cos z glowa nie tak....ale to nie moja sprawa....
pan gołąbek poprostu chetnie wszystkich by pozostawial w jedniej klasie.
z ocen które miałam w dzienniku wypadała mi czwórka na półrocze...a on początkowo chciał mi wstawić 2, na szczęście zmienił zdanie i mam 3. robi nam kartkówki co dzień...nie tylko z ostatnich lekcjii ale tez daje do domu po 10 rożnych dat, nazwisk,miejsc wydarzeń itp. których trzeba się wyuczyć.
mam tez pytanie...czy kartkówki i pytanie z piosenek patriotycznych jest jeszcze w systemie nauczania podstawówki??
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: nauczyciel

Post autor: Infom »

wszystko zalezy od nauczyciela jak sprawdza wiedze swoich uczniów , kartówki jak najbardziej sa nawet na studiach tylko pod inna nazwa (kolokwium), jak masz zastrzezena udaj sie do dyrektora
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: nauczyciel

Post autor: Qrpiana »

xxjustynaxx
to, że nauczyciel robi Wam klasówki na każdej lekcji - no cóż ma do tego prawo tak samo jak do odpytywania na każdej lekcji, jeżeli zadaje Wam za dużo do domu - no cóż takie życie ucznia, a jeśli chodzi o piosemki patriotyczne - są one związane z historią naszego kraju. Ale jeśli masz jakieś wątpliwości to poszukaj "rozkładu materiału do nauczania" w danm przedziale wiekowym oraz programu nauczania w Twojej klasie bo takowy musi istnieć i nauczyciel jest zobowiązany by o przestrzegać i realizować.

Ale tak na marginesie - każdy z nas miał jakiegoś "dziwnego" nauczyciela, który jak nie postawił jedynki w dzienniku to był chory :lol:
dasz radę 3maj się
xxjustynaxx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2009, 11:02

Re: nauczyciel

Post autor: xxjustynaxx »

no tak... może tak...ale to nie tylko mnie....
a u dyrekturę już ktoś był no i dyrektor go ignoruje..,,,nauczycielki maja podobne zdanie....no i co?? chodzą wkurzone całymi dniami...
a nauczycielka mojej starszej siostry(tez historyk) powiedziała ze ten nauczyciel nie umie porostu uczyć!!!
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: nauczyciel

Post autor: jarpen »

jak się nie podoba to zawsze można zmienić, ale jaki to sens w podstawówce
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: nauczyciel

Post autor: DziQ »

moim zdaniem trochę histeryzujesz dopiero chodzisz do podstawówki i już wyciągasz jakieś wnioski ten każde robić to, ten zadaje tamto nauczyciel chce wam dać dyscyplinę bo pewnie nic nie robicie a kartkówki nie sądzę że są za nic na pewno się nie uczycie i dlatego je macie bo gdybyście się uczyli to by ich nie robił bo jak napisałaś jest zły i na pewno nie lubi stawiać 5 tylko 1 :) poczekaj do gimnazjum jak z lekcji przyrody zrobi się chemia, fizyka, biologia i geografia :)
xxjustynaxx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2009, 11:02

Re: nauczyciel

Post autor: xxjustynaxx »

to sami powinniście usłyszeć i zobaczyć go na żywo!!
brenda
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:27

Re: nauczyciel

Post autor: brenda »

A jak przeżyjesz liceum? Będzie trzeba uczyć się i uczyć. Po 2 klasówki dziennie, jak trafisz.
Masz złego sąsiada? http://www.wredny-sasiad.pl
ODPOWIEDZ