Czego brak w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Rafalk2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2005, 8:05

Czego brak w Ostrołęce?

Post autor: Rafalk2 »

No właśnie czego brak? Może warto by było coś zbudować dobudowac? Co Waszym zdaniem by sie przydalo?
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

zbudować??? oczym ty marzysz!!! nasze ock budowali przez 10 lat i co wyszło?? miało byc wieksze a sprzedano pół budynku! hipermarketów nie bo bezrobocie bedzie (i tak jest juz b.duże) ! za 15 lat ostrołeka to bedzie wieksze kadzidło mówie wam!!
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

ock 10 lat ?
buehe, co najmniej 20...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

tak coś wygląda jakby ktoś próbował szybko sobie program wyborczy ustalić :>
nie trzeba nic budować... tylko rozwinąć to co jest... przykład: wspomniane OCK. Skończyć je w końcu. No i oczywiście otworzyć małą salę kinową.
Oczywiście lista życzeń jest dużo dłuższa, ale chyba nie ma sensu pisać tak na forum...
RaQ

Post autor: RaQ »

po co mała sala.. jak duza swieci pustkami.. :P
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Własnie po to, żeby nie trzeba było wpuszczać 10 osób do sali, która może pomieścić 200...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

arecki pisze:otworzyć małą salę kinową
Być może jest takie zapotrzebowanie, ale obecna sala według mnie nie jest wielka. Może tę zostawić jako małą a zbudować dużą? Nie jesteśmy Japońcami żeby wszystko ciągle zmniejszać (oprócz podatków :twisted: )
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no, podatki też trzeba obnizać, bo ...... 22% płacimy za zakupiony towar i 19% zabierają z wypłaty czyli razem 41% :D to bardzo dużo
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

Porządnego rynku pracy wiem ze jest cieżko w całej Polsce ale u nas w O-ce to już tragedia a z tego co pamiętam to ktoś nam obiecywał miejsca pracy tylko kto :?: :?: :?: 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
WhOOkiE
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:18
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: WhOOkiE »

W Ostrołęce brak:
- porządnej pływalni
- porządnych dróg
- ścieżek rowerowych
- porządnych sklepów ze sprzętem od ręki, szczególnie jeśli chodzi o deskorolki ... tragedia ...
- nieśmierdzacej wody
- nieśmierdzącego powietrza
- czystej rzeki, w której możnaby się wykąpać bez obaw o problemy skóro-zapachowe z odcieniem zdrowotnym
- jakiegoś fajnego placyku gdzie można by miło pośmigać na rowerku albo deskorolce. Mówię o tym gdyz na desce nie śmigam za dobrze i miejsca typu minimal, gośka, bank mi nie leżą. Na sk8parku za mało dobroci a na ulicy nudno

... więcej
::: Życie jest parodią samą w sobie ... w której gramy my ... istoty zwane ludźmi ... :::
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Brak kogoś kto by sie wzioł za tą dziurę, bo jak narazie to władze tego miasta martwią sie tylko o siebie i jak się dorobić żeby się nie narobić.

Teraz budują niby obwodnice tylko, że stare dziurawe drogi pozostaja dalej dziurawe, a budowa ścieżek rowerowych polega na postawieniu znaku C-13 (niebieskie kółeczko z rowerkiem) na dziurawym chodniku przykład: Witosa, AWP itd. Powinni najpierw poprawić to co już jest a nie za nowe się brać.
A nasz kochany prezydent na koniec kadencji powie: "wybudowałem to i to, zrobiłem tyle i tyle". :|
Obrazek
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

witosa hahaha czesto tamtędy jeżdze tyle ze samochodem TRAGEDIA TRAGEDIA i jeszcze raz TRAGEDIA. jedziesz tamtendy jak pociągiem a przepraszam poprawili ją ponapierd.... łatek to tu to tam jak jade tamtedy to tak jak slalomem zeby jak najmniej mnie rzucało Boże patrzysz i nie grzmisz na to co sie dzieje w tym mieście.

Ps. chyba ta droga niby obwodnica to nie zasługo pana Ryszada Z. tylko to jest droga bbdowana przez rejon dróg w Radomiu czy jak to sie tam nazywa
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Post autor: Tyson »

Do niedawna myslalem ze drogi w oce sa tragiczne, ale jak pojechalem do bialegostoku to stwierdzilem ze u nas nie jest az tak najgorzej Biorac pod uwage, ze jestesmy miastem powiatowym a bialystok wojewodzkim, to u nas sa bardzo dobre drogi. U nas mozna powiedziec ze jedynie ta witosa jest fatalna, ale bialystok nawet takiej witosa by nam pozazdroscil. Fakt fatkem sa tez ladne drogi w bialym, ale to sa nowe nawierzchnie. Drogi w oce maja juz pare latek i jak narazie ich stan dobrze sie trzyma :-)
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

Zabrzmi to dziwnie : w ostrołece brakuje DOBREJ wody bierzącej!
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

_kwiatek pisze:Zabrzmi to dziwnie : w ostrołece brakuje DOBREJ wody bierzącej!

święta racja :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

- McDonalds mogli by zrobic :]
- porzadny basen ( jakis aqua park najlepiej :] )
- hipermarket z jedzeniem sportowymi rzeczami itd
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

O ja jestem za przedmówca.. co do basenu..( aqua park to chyba bym odwiedzala codziennie :lol: )
Hipermarket ? Nie :>
No chyba ze jakies dobre sklepy z nieprzeciętnymi rzeczami, bo w Ostrołęce nie ma nic orginalnego :D Przydalby sie jakis metalshop :P
Nie mam pojęcia po co byla ta ankieta na MO na temat teatru.. skoro w kinie zazwyczaj świeci pustkami :>
A może jakieś kręgle ? 8)
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Kradniesz mi Marta pomysły wiesz o tym ? .. a o Metal Shopie ani mru mru .. sama wiesz dlaczego :evil: ... tobie to zdradzić jakaś tajemnice handlową 8)

A co do tematu to przydałby sie jakiś club z kreglami (j.w.) tor dla gokartów, Zoo, Pizza Hut, wiekszy Veritatis, boisko do plazowaj piłki noznej, club ze stołami do snookera, i ktoś kto dałby mi na to kase zebym mógł to wszystko zwiedzić :twisted:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

no a czy ja cos wspominalam o twoich planach ? :> jako mieszkanka Ostroleki napisalam o swojej potrzebie :> TYLE
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Dobrze juz starczy ... Ciiii :twisted: dla mnie jest na reke zeby jeszcze 3 lata takie cos w Ostrołece nie powstało 8)
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

A ja jestem za zbudowaniem robota który w końcu dobrze zadził by tą naszą mała Ojczyzna!!! Bo narazie obecy "myśliciel" moim zdaniem sie nie sprawdza.
A jak juz coś pujdzie ku lepszemu to proponuje zbudowanie:
-Aqua Parku nie lubie za bardzo plywac ale w takim Parku wodnym z checią bym sie popluskał!!!
-Mc Donald's to przezytek proponuje jakąś spokojna kawiarenke z kawą,herpata itp...
-Przyday by sie jakies boiska osiedlowe bo z tym to bieda w kazdym miejscu w O-ce!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Tylko nie mów ze poszedłbys sie napic herbaty do kawiarenki gdzie siedzą same stare babcie tuz po kościele ... nie ublizając im ... i to wcale nie jest stereotyp 8)
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Obżerać się hamburgerami z Mc Donald’s też jest niezdrowo, a jakiejś dobrej góralskiej herbatki to i ja bym się napiła :D:D:D:D
Ad. Staruszek J
Babcie też w końcu muszą mieć jakąś swoją ‘miejscówkę’ na ploteczki..
:twisted:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Pelson pisze:Tylko nie mów ze poszedłbys sie napic herbaty do kawiarenki gdzie siedzą same stare babcie tuz po kościele ... nie ublizając im ... i to wcale nie jest stereotyp 8)
A ty nie mów ze poszedłbyś do McDonalda na hamburgera gdzie jest tłok i przychodzą mali żebracy żeby kupic im hamburgera!!! ja jestem z kawiarenka i na herbate w towarzystwie starych babć napewno bym sie wybrał!!! :twisted:
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

A kto powiedział ze chce iść do McDonalda oprócz Ciebie ?:twisted: A co do zebraków to pierwsze słysze zeby sie w McDonaldach stołowali :lol: ...

PS: Te forum zaczyna nam sie klasowe robić a "ananas" swieci pustkami 8)
Zablokowany