SAmochodowy warsztat naprawczy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Artur
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:23

SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Artur »

Witam.
Proszę o Was zaprezentowanie na forum waszych opinii odnośnie warsztatów naprawczych zlokalizowanych w Ostrołęce i okolicach. Czy korzystacie z warsztatów autoryzowanych czy indywidualnych? Z jakości których jesteście zadowoleni? Przytaczajcie własne opinie, podawajcie dane warsztatów "dobrych" i "złych".

Szukam firmy, która naprawi auto za rozsądną cenę i chcę poznać firmy, które "udają", że się znają.
Zróbmy wspólnie dokładną analizę. :D

PS. Jak często korzystacie z dodatkowych usług dla swoich aut? Np: czyszczenie tapicerki, odgrzybianie klimatyzacji, renowacja karoserii itp. Czy uważacie je za ważne?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Qrzysio »

Filtry, olej i rozrząd to podstawa.

Polecam Car-Service na Kołobrzeskiej. Duży, nowy czysty warsztat z dobrym wyposażeniem.
biały931
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 22 lis 2008, 22:54

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: biały931 »

ja polecam warsztat w troszynie na slowackiego5 !
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: gutek »

Qrzysio pisze:Filtry, olej i rozrząd to podstawa.

Polecam Car-Service na Kołobrzeskiej. Duży, nowy czysty warsztat z dobrym wyposażeniem.

Qrzysiu chyba twój znajomy tam pracuje, ostatnio kolega wstawił tam swoje auto i opinia z jego ust była negatywna. Obawiam się że jeśli będę musiał będę korzystał z innego serwisu lub warsztatu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Qrzysio »

Reputacja nie opiera się na jednej opinii. Ja robiłem tam swoje autko i opinię mam bardzo dobrą.
Artur
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:23

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Artur »

Panowie moja sugestia jest następująca: W Ostrołęce powstało kilka dużych autoryzowanych serwisów ale jakość usług jest porażająco niska. Mam tu na myśli pracowników, z których 1 na 5 coś wiem o samochodach. Pozostali tylko udają... a ceny za usługi z kosmosu...za co się pytam...za logo pozyskane na zasadzie franchisingu?... Myślę, że jeszcze długo w Polsce większą jakość usług uzyskamy w tych mniejszych warsztatach gdzie nawet sam właściciel stoi przy samochodzie. Popieram małe warsztaty!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Y@rosh »

ile ludzi tyle opinii. Jednemu mogą zrobić dobrze a drugiemu źle i już będą gadali że ten mechanik jest ZŁY. Ale istnieje coś takiego jak reklamacja. Ja za to uczulony jestem na klientów typu "panie robiłeś mi pan silnik a teraz mi tylna szyba nie chce się otwierać, coś pan z pieprzył !!", i tak powstaje błędna opinia. .... Ja polecam warsztat na Nowej 3 lub koło Cafe Fusy....
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: gutek »

Y@rosh pisze:ile ludzi tyle opinii. Jednemu mogą zrobić dobrze a drugiemu źle i już będą gadali że ten mechanik jest ZŁY. Ale istnieje coś takiego jak reklamacja. Ja za to uczulony jestem na klientów typu "panie robiłeś mi pan silnik a teraz mi tylna szyba nie chce się otwierać, coś pan z pieprzył !!", i tak powstaje błędna opinia. .... Ja polecam warsztat na Nowej 3 lub koło Cafe Fusy....
I tu się zgadzam z tobą w zupełności.............
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: kasia pelasia »

Ja również jestem zadowolona z Car Service, zmieniałam tam opony, wymieniałam tarcze, klocki i amortyzatory i było ok, szybko i miło i jeszcze kawkę zrobili jak czekałam na zmianę opon. Dodam, że nikogo tam nie znam.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Czejen »

My zawsze robimy u Świrków na Stacji albo u Malona? Jakoś tak
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:17 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Artur
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2009, 12:23

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Artur »

A jaka macie opinie na temat serwisu Bosch....Chodzi mi o ten serwis za salonem Toyoty (były Opel) na trasie do Wawy? Ceny? Jakość? Obsługa?
jogurcik
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2009, 22:44

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: jogurcik »

Serwis BOSCH jest OK.
Pracownicy OK, ceny też a i doradzą jak trzeba. Mnie jeszcze nie próbowali na nic naciągnąć.
Jak na na ten czas, polecam.
Aha, aby nie być gołosłownym, od dwóch lat korzystam z ich usług z moim autem.
dzwiedziu
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:04

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: dzwiedziu »

Witam. A jakie zdanie macie o mechaniku jak się wjeżdża na Pomian??
Vollcik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2009, 23:09

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: Vollcik »

Zdecydowanie ODRADZAM zakład blacharsko lakierniczy u Małża (niebieski budynek po lewej stronie wjeżdżając na stację od miasta). Nie dość że odmówił mi wystawienia faktury VAT to wypisał mi na śmiesznej kartce że udziela 6 m-cy gwarancji na swój lakier. Poza tym koszt lakierowania jednego elementu to 500zł i to bez faktury. Mało tego jak na drugi dzień wyciekł mi płyn z chłodnicy którą mi zamontował to powiedział że może mi wymienić ale koszt 200zł +100zł wymiana, oprócz tego że zdarł ze mnie jak jeszcze nikt. Mam nadzieje że jeszcze mi się trafi he he... A przy okazji jeśli ktoś z Was został oszukany przez Małża to piszcie jeśli jest nas więcej to można by było jakiś artykuł w prasie zamieścić
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: SAmochodowy warsztat naprawczy

Post autor: incognitusek »

dzwiedziu pisze:Witam. A jakie zdanie macie o mechaniku jak się wjeżdża na Pomian??
Znajomy tam robil pare razy drobiazgi i jest zadowolony.

Opony i olej wymienia prawie wszedzie i raczej ciezko cos zepsuc, wiec co do dobrych warsztatow to warto pisac o tych co dobrze zdiagnozuja usterke, wymienia tylko konieczne czesci a po wyjezdzie czuc poprawe. Odnosnie zlych odpowiednio inaczej :)
ODPOWIEDZ