Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Martita 23
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2009, 22:07

Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: Martita 23 »

Pilnie poszukuję zespołu czy też scholi,którzy mogli by zająć się oprawą Mszy Św. podczas ceremoni śłubnej. Gdzie mogę znaleźć kogoś takiego w Ostrołęce? Bardzo proszę o pomoc.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: steward »

Heh najlepsza jest chyba schola tych babć co w klasztorze siedzą :lol: :lol: Przeciez to godności słuchacza uwłacza :!: No ale to tak na marginesie.

Myślę, że załatwienie chóru to tylko kwestia $. Jeśli masz większy fundusz, podejdz do szkoły muzycznej, ock, 2LO i popytaj. Jeśli mniej, porozmawiaj z proboszczami różnych parafii - tylko jeśli wybierzesz tą drugą opcję to nie zdziw się, jeśli przyjdą stare kwękające babcie :wink:
0langel
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2008, 14:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: 0langel »

Witam,
Może schola z Klasztoru? Zapraszam można posluchać i zobaczyć jak spiewamy. Niedziela - 20:00 , blizsze informacje - 0langel@wp.pl.
POZDRAWIAM. :)
ryjek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2009, 21:41

Re: Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: ryjek »

A może chór Cantilena z 2 LO pod dyrekcją profesora Henryka Gadomskiego? Z tego co mi wiadomo kilkakrotnie tworzył oprawę mszy podczas ślubów
Martita 23
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2009, 22:07

Re: Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: Martita 23 »

z tego co wiem o chórze z 2 LO to Pan Profesor i jego dziewczęta występują tylko podczas ślubów swoich byłych lub obecnych chórzystek.
ryjek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2009, 21:41

Re: Poszukuję zespołu,scholi który poprowadzi oprawę Mszy ślub.

Post autor: ryjek »

Chór śpiewa podczas ślubów byłych chórzystek, ale z tego co mi wiadomo, to raz brał udział w oprawie mszy ślubnej. Wiem, bo jestem byłą chórzytką
ODPOWIEDZ