SOKÓŁ&PONO, JAY DELANO - AMNESIA MAXX

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
AMNESIA MAXX TEAM
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2009, 21:05
Lokalizacja: Łomża

SOKÓŁ&PONO, JAY DELANO - AMNESIA MAXX

Post autor: AMNESIA MAXX TEAM »

Witamy, Witamy!!!! wszystkich forumowiczów

Już w najbliższy piątek 24.04 zapraszamy na niezwykły koncert Sokoła i Pono w Amnesii Maxx w Łomży przy ul. Poznańskiej

Sokół i Pono zostali nominowani do nagrody w ESKA Music AWARDS 2009 w kategorii "Video Roku". Pomimo, iż wielka gala rozdania nagród odbywa się właśnie 24 kwietnia, Sokół i Pono zaśpiewają dla nas tego dnia w klubie Amnesia Maxx.


Dzień później zapraszamy na koncert Jaya Delano

Jay Delano (właśc. Jerrel Delano Koningsverdraag, ur. 26 maja 1974) – holenderski piosenkarz. Wokalista zespołu R'n'G. W Polsce zasłynął dzięki piosenkom takim, jak "Rockstar", "Close To You", "Just Like Me" oraz "Here Comes The Sun". 12 grudnia 2008 ukazała się jego nowa płyta. Jay prezentuje na niej nowy, taneczny styl utworów, odbiegający od dotychczasowych popowych kompozycji. Pierwszym singlem z tej płyty jest "Let You Go". Wystąpi w 9 edycji programu Taniec z gwiazdami jego partnerką na parkiecie jest Kamila Kajak

Pozrawiamy i zapraszamy

Amnesia Maxx Team
Ps suportować wszystkie imprezy będą Dj Rod Peterssen oraz wasz Dj Feekey

Obrazek
AMNESIA MAXX TEAM
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2009, 21:05
Lokalizacja: Łomża

Re: SOKÓŁ&PONO, JAY DELANO - AMNESIA MAXX

Post autor: AMNESIA MAXX TEAM »

kolego po co te nerwy :)przecież nie musisz na niego przychodzić. Lepiej zaproponuj nam na jaki koncert chętnie byś przyszedł

P.S. jak masz wolne 30 tyś euro w gotówce to zasponsoruj nam booking Tiesto. Chętnie zaprosimy go do naszego lokalu

Pozdrawiamy

Amnesia Maxx Team
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Re: SOKÓŁ&PONO, JAY DELANO - AMNESIA MAXX

Post autor: pufty »

a ja sie wybieram na konert tpwc tylko transportu nie mam na tą chwile:)
Awatar użytkownika
Master
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 paź 2005, 13:27
Lokalizacja: O-ka

Re: SOKÓŁ&PONO, JAY DELANO - AMNESIA MAXX

Post autor: Master »

Bez nerwów :wink: denerwują mnie po prostu pseudo gwiazdy pokroju Jay Delano, Afromental... no ale dobra, oni też gdzieś muszą żyć. A co do mojej propozycji na koncert to jeśli chodzi o HH to proponowałbym Molestę, zespół która cieszy się respectem w całym kraju. Jeśli chodzi o jakiś dance/techno to... szczerze nie wiem, za małą kasę ciężko kogoś znaleźć. Cena robi swoje. Jeśli chcecie cennik artystów to mogę Wam przesłać na priv bo siedzałem do niedawna w tej branży.


pzdr
Free your mind

Tanio ubezpieczenia. Info na priv.
ODPOWIEDZ