usunięty post

Zmiany, propozycje, problemy
qazwsxedcrfv
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2009, 17:02

usunięty post

Post autor: qazwsxedcrfv »

Witam p. Administratora :)
Chciałbym dowiedzieć się dlaczego został usunięty mój post z tematu "Ciekawe miejsca??" ? Post był związany z tematem i nie zawierał żadnych niedozwolonych treści.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: usunięty post

Post autor: Qrzysio »

Post zawierał reklamy, które na forum są niedozwolone. Pisaliśmy już na ten temat na Pw, więc uważam, że dalsza dyskusja będzie zbędna.

Rozumiem, że reklama jest potrzebne każdemu, jednak każdy serwis pracuje na swoją renomę długie lata i uważam za bardzo prostackie zachowanie reklamowanie czegoś konkurencyjnego.
okmijnuhb
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2009, 18:58

Re: usunięty post

Post autor: okmijnuhb »

Witam ponownie.
Dziękuję za "Zostałeś na zawsze wyrzucony z tego forum." Gwarantuję, że będzie to mój ostatni post. A teraz chwila wyjaśnienia.
Post zawierał odnośnik do strony związanej z tematem. Strona, której link i tak będzie ocenzurowany więc jej nazwy nie napisze jest związana z ciekawymi miejscami w Ostrołęce i okolicach. Link został podany w temacie "Ciekawe miejsca??" więc jak wskazują wszelkie znaki na ziemi i niebie był związany z tematem. Widać nie każdy tak sądzi. Szczególnie dziwne jest to, że w poście wcześniej również podany został link z adresem strony o Ostrołęce ale nie został jakoś usunięty. Czyżby nie był konkurencyjny? Dziwne. Serwis którego adres jest na tym forum zakazany nie ma w założeniach być konkurencją dla MO. To administracja "stworzyła" sobie tę konkurencję. Odwiedzanie jednej strony związanej z Ostrołęką raczej nie zakazuje odwiedzania innych, szczególnie jeśli ma inne zadanie do spełnienia - promowanie ciekawych miejsc. No chyba, że ktoś chce wprowadzić w internecie idee "jednej partii".
Pozdrawiam jedyną osobę jaka przeczyta tę wiadomość - pana Administratora :) :*
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: usunięty post

Post autor: gocha26 »

Witam ponownie.
Dziękuję za "Zostałeś na zawsze wyrzucony z tego forum." Gwarantuję, że będzie to mój ostatni post. A teraz chwila wyjaśnienia.
Post zawierał odnośnik do strony związanej z tematem. Strona, której link i tak będzie ocenzurowany więc jej nazwy nie napisze jest związana z ciekawymi miejscami w Ostrołęce i okolicach. Link został podany w temacie "Ciekawe miejsca??" więc jak wskazują wszelkie znaki na ziemi i niebie był związany z tematem. Widać nie każdy tak sądzi. Szczególnie dziwne jest to, że w poście wcześniej również podany został link z adresem strony o Ostrołęce ale nie został jakoś usunięty. Czyżby nie był konkurencyjny? Dziwne. Serwis którego adres jest na tym forum zakazany nie ma w założeniach być konkurencją dla MO. To administracja "stworzyła" sobie tę konkurencję. Odwiedzanie jednej strony związanej z Ostrołęką raczej nie zakazuje odwiedzania innych, szczególnie jeśli ma inne zadanie do spełnienia - promowanie ciekawych miejsc. No chyba, że ktoś chce wprowadzić w internecie idee "jednej partii".
Pozdrawiam jedyną osobę jaka przeczyta tę wiadomość - pana Administratora

:devil:

no cóż
zazwyczaj na forach tak jest, że nie podaje się linków do konkurencji (związanych tematycznie), więc myślę że tutaj też nie powinno się podawać do stron innych, o Ostrołęce
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: usunięty post

Post autor: jarpen »

Chojnowski kreuje wolny rynek for o Ostrołęce :DD
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: usunięty post

Post autor: oleandra »

witam ja tez mam prosbe ,ludzie pisza tragiczne rzeczy na moja kochana zmarła przyjaciolke,prosze o kontakt z administratorem bo tak byc nie moze,administrator wykasowuje obrazliwe komentarze w stosunku do politykow i znanych tego miasta,prosze w imieniu rodziny zmarlej o zablokowanie komentarzy pod jakimkolwiek tematem dotyczacym tej sprawy,
ODPOWIEDZ