Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: hooLigans »

witam, gdzie w okolicy Ostrołęki lub Szczytna można pojezdzic konno??jakie ceny za godzinę jazdy??co trzeba miec aby pojezdzic??
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: baryłka »

Ja polecam serdecznie Przystań. Fajny klimat, zadbane konie. Cen niestety nie pamiętam bo nie jeździłam już od roku.
Warto mieć ze sobą kask(jest bezpieczniejszy od toczka) i wygodne spodnie. Z biegiem czasu możesz sobie kupić bryczesy, czapsy, rękawiczki, sztyblety i palcat(fakultatywnie)
NoCoTy
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:56

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: NoCoTy »

Przystani juz nie ma . W okolicy Ostrołęki mozesz pojezdzic na Ławach lub w Dzbeninie . Cena ok. 30 zł za godzinę ; )
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: baryłka »

Jak to nie ma już Przystani?! Mam nadzieję, że żartujesz! Ja Dzbenina nie polecam. Nie zajmują się "klientami". Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to omijaj to miejsce szerokim łukiem! Atmosfera tam jest fajna, ale nic poza tym. Właściciele nie dbają wcale o bezpieczeństwo, zwracają na Ciebie uwagę jak im się przypomni, że ktoś zapłacił i wziął konia :/
Ostatnio zmieniony 18 maja 2009, 15:43 przez baryłka, łącznie zmieniany 1 raz.
NoCoTy
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:56

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: NoCoTy »

Podzielam opinię co do Dzbenina : ) nie polecam tej stajni, tu nikt nie uczy jeździć : )) naprawdę brak im specjalistów w dziedzinie jazdy konnej. Przystan zlikwidowana podobno, tak mi mowila wlascicielka na hubertusie. mowila dokladnie, ze jest w likwidacji , wiec mysle ze juz zlikwidowali ; D
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: baryłka »

Lipton :/
Marta20
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2008, 16:42

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: Marta20 »

A właśnie, że stajnia w Przystani chyba jeszcze jest. Widziałam na n-k u pewnych dziewczyn zdjęcia z Przystani robione stosunkowo niedawno. :)
Niger
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2009, 22:53

Re: Stadnina koni.mozliwośc jazdy konnej

Post autor: Niger »

A ja muszę powiedzieć, że się nie zgadzam. Naprawdę fajnie mi się jeździ w Dzbeninie. Ludzie są fajni i jest naprawdę miła atmosfera. No i jest blisko od miasta;].
ODPOWIEDZ