STACJA NET - ignorowanie klientów

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mil_mil
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:45

STACJA NET - ignorowanie klientów

Post autor: mil_mil »

Piszę ponieważ chciałbym stanowczo odradzić internet Stacja-net ignorujących swoich klientów. Dzwoniłem do przedstawicieli tej firmy wiele razy i za każdym razem obiecywano mi podłączenie internetu lecz potem nikt w umówiony dzień nie przyjeżdżał i nawet o tym nie powiadomił. Potem tłumaczono mi to na różne sposoby nawet nie pytając o moje nazwisko? (Więc nie tylko ja miałem taki problem) Obiecano mi, że ktoś , do mnie zadzwoni lecz jak zwykle zero odzewu. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak lekceważącą swoich klientów firmą. Czy ktoś może podzieli się podobnymi sytuacjami?
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: STACJA NET - ignorowanie klientów

Post autor: Stacja-NET »

Z ostatnich 14 dni pamiętam jedno zignorowane zgłoszenie - klient zamawiający internet miał łamiący głos jak by był pijany. Może to Pan?

Tak mamy opóźnienia w podłączaniu nowych klientów ze względu nadmiar zleceń na nasze usługi.
W ciągu 2-3 miesięcy zatrudnimy i wyszkolimy nowych pracowników i skrócimy kolejkę czekających klientów.
Jesteśmy w trakcie wykańczania biura firmy, wiec dodatkowych prac nam nie brakuję.
Prosimy o wyrozumiałość.

Marek Gocłowski
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
mil_mil
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:45

Re: STACJA NET - ignorowanie klientów

Post autor: mil_mil »

Obrażając ludzi, zarzucając im pijaństwo na pewno nie poprawicie sobie opinii, nigdy nie próbowałem nawet alkoholu czego i panu życzę.
kat
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2009, 11:51

Re: STACJA NET - ignorowanie klientów

Post autor: kat »

Niewiem czemu kombinujesz z jakimiś półśrodkami, idziesz do telepunktu i zakładasz neostrade, jeśli nie będzie ci działała jak trzeba to dzwonisz na infolinnie z reklamacją która jest zawsze pozytywnie rozpatrywana, a tak to będziesz słuchał człowieka z takiej czy innej firmy ostrołeckiej że mają problem bo pada desz albo śnieg. Pozatym internet z telekomunikacji nie idzie przez żadne proxy czy też bez pojęcia napisane hfsc które w żadnym wypadku nie zagwarantuje ci wykupinego tranferu.
mx61
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2009, 17:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: STACJA NET - ignorowanie klientów

Post autor: mx61 »

Stacja Net to jeszcze nic, PROMYK NET Szczubełka to dopiero "1 333 000" KASZANA. Wczoraj wieczorem, jak wszyscy byli na stadionie, pierwszy raz wyciągał 400 Kb/s (prawie Neo 512). Zwykle chodzi 10 do 40 w porywach.
ODPOWIEDZ