Dobry ortopeda w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
AD4ZEE
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2009, 9:53

Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: AD4ZEE »

witam poszukuję dobrego ortopedy w ostrołęce, kto jest godny zaufania??
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: MISIO »

Ja chodziłem do dr Struniawskiego. Przyjmuje w poradni w Czerwinie chyba na parkowej, telefonu nie pamiętam. Bardzo miły człowiek i mi pomógł. Polecam.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: bartek1030 »

dr. Gurzęda (imienia nie pamiętam dokładnie) konkretny lekarz nie każdy go może lubi, ale bynajmiej zna sie na rzeczy, dla mnie najlepszy ortopeda w mieście przyjmuje w nowym szpitalu
Obrazek
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: Aneta »

Ortopeda to tylko lek.Gadomski - nie ma bardziej konkretnego i zorganizowanego lekarza w ostrolece.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: sKaLpeL »

ja bym w Ostrołęce swoich nóg tym wszystkim ostrołęckim lekarzom nie powierzył
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: tommi »

dobry ortopeda w ostrołęce??? nie ma nikogo takiego!!! przez tych "lekarzy ortopedow" moglem miec amputowana stope, jak przyjeli mnie w wa-wie szpitalu sw. anny na barskiej, lekarzy zatkalo. Reszty nie bede komentowal.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: Y@rosh »

bartek1030 pisze:dr. Gurzęda (imienia nie pamiętam dokładnie) konkretny lekarz nie każdy go może lubi, ale bynajmiej zna sie na rzeczy, dla mnie najlepszy ortopeda w mieście przyjmuje w nowym szpitalu
pomyliłeś lekarzy... nie chodzi tu o wyjęcie drzazgi ze stopy, ani spuszczenia płynu z kolana lub wsadzenia nogi w gips tylko o profesjonalistę....
operował mi nogę lekarz Gadomski i Przeździecki. niby noga ok ale do końca nie gra w 100%.

a wiecie kto przyjmuje na kasę chorych?
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: Tapatik »

bartek1030 pisze:dr. Gurzęda (imienia nie pamiętam dokładnie) konkretny lekarz nie każdy go może lubi, ale bynajmiej zna sie na rzeczy, dla mnie najlepszy ortopeda w mieście przyjmuje w nowym szpitalu
Ten "konkretny" lekarz wsadził mnie w gips nie robiąc żadnych badań co mi właściwie jest ("chyba skręcenie"). Dopiero wizyta u innych lekarzy w Warszawie, a później w Olsztynie doprowadziła mnie do operacji, która powinna być wykonana natychmiast po wypadku, a że była wykonana po pół roku, to do dziś mam problemy.

Polecam lekarzy z Warszawy albo Olsztyna.
Pszczółka maja
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 27 sty 2006, 14:33

Re: dobry ortopeda w ostrołęce

Post autor: Pszczółka maja »

Ja polecam dr Sionka. Przyjmuje w W warszawie. Ale warto jechac. Super podejście do dzieci, stoicki spokój. rewelacyjny lekarz.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: zabka »

Tylko nie Gadomski, nie jest dokładny i precyzyjny
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: error »

Miałem dość ciężką operację przeprowadzaną przez dr. Przeździeckiego i dr. Gadomskiego, rehabilitację i dalsze leczenie kontynuowałem w Warszawie w Centrum Medycznym Damiana. Specjaliśći tam naprawdę znają się na rzeczy i powiedzieli że to co zrobili Ci dwaj ostrołęccy lekarze było zrobione bardzo dobrze i dokładnie, leczenia nie kontynuowałem w Oce bo pan Gurzęda miał je prowadzić i po pierwszej wizycie zrezygnowałem bo chciałem chodzić a nie męczyć się 4 lata. Pozdrawiam i odradzam ekhm dr... Gurzęde.
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: mburgh »

...ja polecam doktora Sokołowskiego
natid
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:06

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: natid »

ale sie wkurzylam...prosze nie nazywac Dr Gurzede i Gadomskiego konkretnymi lekarzami bo sa beznadziejni...potrafia operowac bez powodu...
ODPOWIEDZ