Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
kuzynn
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2008, 16:50

Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: kuzynn »

Jako grupa motocyklowa OGM PERUN wraz z innymi grupami motocyklowymi z naszego miasta,okolic i OLS chcemy zorganizować zakończenie sezonu motocyklowego. Ciekawi nas wasze zdanie na ten temat. 1Zlot Motocyklowy jest oceniany bardzo wysoko.Proszę o wypowiedzi.Tylko poważne.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Mies »

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysl, moze nie koniecznie musi to wygladac jak otwarcie (duza ilosc atrakcji dla widzow). Zakonczenie bedzie jak najbardziej OK, bede napewno podobnie jak na otwarciu.
Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu jeszcze lepszych powtorek.

Slawa
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Qrpiana »

Zakończenie sezonu motocylkowego - jak najbardziej ZA. Już nie koniecznie robić to z taką pompą jak rozpoczęcie (z tego powodu UM wzięło to jako swoją imprezę), ale trzeba coś zorganizować :jupi:
Myślę że Perunowcy i Mariusz nie zawiodą XD
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Qrzysio »

Impreza na rozpoczęcie była bardzo udana jak na Ostrołękę.

Byłem w tym roku także w Olsztynie na Kortowiadzie podczas której był pokaz freestylu motocyklowego. Byłem pod ogrooomnym wrażeniem i widzę, że to co było w Ostrołęce nie umywa się do profesjonalnej grupy, jak ta, która była w Olsztynie.

Za organizacją zakończenia jestem jak najbardziej za. Była to naprawdę dobra impreza, super przyjęta przez ludzi. Nikt nie mówił, że było słabo, nudno itp. Naprawdę był super poziom - jak na Ostrołękę - zaznaczam.
Minusem jednak było miejsce. Mimo wszystko ulica Prądzyńskiego jest za mała i całe przedsięwzięcie było moim zdaniem trochę niebezpieczne. Potrzebujemy większy parking jak ten przy Billi. Wtedy myślę że by było ok.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Mies »

Krzys wszystko ok w tym co napisales tylko szkoda jednego, za kazdym razem powtarzasz "jak na Ostroleke" Jak cos jest w Oce nie znaczy ze zaraz ma odbiegac od czegos z poza Oki, Widzialem pokaz motorow w Lodzi i powiem szczerze ze duzo im brakowalo do tego co zorganizowali chlopaki w Ostrolece wlasnie.
Pozdrawiam serdecznie
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: MISIO »

Jak najbardziej tak. Tylko można by zmienić miejsce. Było tam po prostu ciasno. Ogólnie cała formuła była fajna i nie ma co jej za bardzo zmieniać.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Qrzysio »

Mierzę taką miarą "jak na Ostrołękę" porównując po prostu jak ta impreza wypadła na tle innych, które są w mieście, takie jak bitwa itp. Naprawdę była udana. Nie byłem na zbyt wielu pokazach motocyklowych, porównałem ten z Olsztyna, który widziałem na własne oczy.

Nie mniej jednak taka impreza w naszym mieście z pewnością się przyjmie, bo zainteresowanie ostrołęczan było ogromne. Według mnie warto zorganizować zakończenie sezonu.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Czy organizować zakończenie sezonu motocyklowego?

Post autor: Bart3kk »

Widziałem otwarcie sezonu w Białymstoku, porównując do Ostrołęki , nie mamy się czego wstydzić. Fakt mało miejsca było u nas,ale tak było na solidną czwórkę. Zakończenie jak najbardziej ;]
ODPOWIEDZ