instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Post autor: wolf7777 »

Witam,tak jak w temacie,poszukuję gazownika ,który ma program diagnostyczny do regulacji inst. gazowej LANDI w autach .Szukałem w O-ce ale każdy tylko lovato,brc itp. potrafi ustawić.Może ktoś zna kogoś kompetentnego?Będę wdzięczny za pomoc.
adamek
starszy szeregowy
Posty: 81
Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:59

Re: instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Post autor: adamek »

Ja szukam gazownika do instalacji BRC Sequent24. Potrzebuje wymienić zestaw naprawczy reduktora a później ewentualna regulacja. Wiem ze w Łomży są dwa warsztaty które zajmują się BRC a w Ostrołęce podobno nikt się tym nie zajmuje. Jeśli zna ktoś osobę co zajmuje się tymi instalacjami proszę pisać
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 8:31 przez adamek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Post autor: mIcHaLos »

Również poszukuję fachowca gazownika od instalacji : BRC Sequent24 !
Bardzo zależy mi na fachowym założeniu i regulacji! - Żeby auto chodziło bez zarzutów!

W Ostrołęce boje się dać - słyszałem że w Łomży są lepsi fachowcy... Ma ktoś może jakieś konkretne namiary? nr tel...?

Jaki jest mniej więcej teraz koszt założenia owej instalki?

Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam
artek1976
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2009, 11:30

Re: instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Post autor: artek1976 »

"Mak-Rob" Wojciech Walczyk

Łomża, ul. Senatorska 13, tel. 086 2166948
altmedia
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:41
Lokalizacja: Wyszków / Ostrołęka

Re: instalacja gazowa LANDI-potrzebny gazownik

Post autor: altmedia »

Witam

Zalezy jaki model Landi. Mam zamontowaną wiekowa już LIS z reduktorem LI02. Podregulowałem samodzielnie po wymianie reduktora na nowy (programowo), interfejs i oprogramowanie mam, aczkolwiek bez klucza sprzetowego nie za duzo da sie zdzialac;-)

Dodatkowo bez pomiaru ciśnienia jest dosyć ciezko - spedzilem kilka godzina na ustawianiu (autoadaptacja + wzbogacenie przy przyspieszaniu, bo nie "wchodził" gładko na wyższe obroty).

W dalszym ciągu mam kilka zastrzeżeń co pracy instalacji.

Generalnie Landi są 2 warsztaty w najbliższych okolicach:

1. Długosiodło (podobno kiepsko sobie radza, ale sprzet maja);
2. Kręgi Nowe (za wWyszkowem w kierunku na Serock, ok. 5 km) - podobno rewelacja, ale umówić się cieżko - byłem 10 lipca, najbliższy wolny termin to.... 27 lipca

Opisz moze jakie masz objawy, moze cos sie uda poradzic lub zdalnie zdianozowac, gdzie lezy problem.
Pozdrawiam, Grzegorz Płachetko
----------------------------------
altmedia
Poligrafia, reklama... Najwyższa jakość po rozsądnej cenie...
http://www.alt-media.com.pl
----------------------------------
ODPOWIEDZ