Poker Ostrołęka

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

Witam! Poszukujemy ludzi grających i interesujących się pokerem. Jeżeli zbierzemy wystarczającą ilość osób bardzo możliwe jest zorganizowanie turnieju lub rozgrywki pokerowej. Osoby które grają w pokera metodą Texas Hold'em prosimy o e-mail na: pokerostroleka@o2.pl lub o post w tym temacie.
Pozdrawiam
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: rybka1991 »

Ja się piszę lubię popykać w pokera :D.
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

ja czasami gram w to na gryonline.wp.pl, więc też się piszę ale raczej na jakiś turniej, bardzo fajna rozrywka
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

rybka1991 pisze:Ja się piszę lubię popykać w pokera :D.
sKaLpeL pisze:ja czasami gram w to na gryonline.wp.pl, więc też się piszę ale raczej na jakiś turniej, bardzo fajna rozrywka
Mam do Was prośbę, wyślijcie mi na PW swoje numery GG. Będziemy mieć lepszy kontakt. Pozdrawiam
AgresYa
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:52
Lokalizacja: WO

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: AgresYa »

Ja gram w pokera i mam duzo kumpli co grają i jak cos bedziecie organizowac, jakis porzadny turniej na kase to chetnie wezmiemy udział, zetony i karty mamy do dyspozycji. Więcej info na priv.
;)
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

AgresYa pisze:Ja gram w pokera i mam duzo kumpli co grają i jak cos bedziecie organizowac, jakis porzadny turniej na kase to chetnie wezmiemy udział, zetony i karty mamy do dyspozycji. Więcej info na priv.
Nie wiedziałem, że w Ostrołęce jest tylu sympatyków pokera :-) Napisz mi na PW swoje GG, to porozmawiamy.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: Sarcev »

u mnie w domu spotykamy sie co jakis czas na partyjke w holdem. Osobiscie gram na bwin, pokerstars, oraz freerole na everescie i unibecie....
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

Sarcev pisze:u mnie w domu spotykamy sie co jakis czas na partyjke w holdem. Osobiscie gram na bwin, pokerstars, oraz freerole na everescie i unibecie....
Podasz mi swój numer GG na PW?

Moi Drodzy! Podawajcie mi swoje numery GG, w ten sposób będziemy mieć lepszy kontakt i łatwo będzie się umówić na sesję pokerową :-)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: oes »

ja tam w pokerka gram na komórze w trybie HARD i czasem udaje mi się wygrać..... ale lubie grać w brydża sportowego.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

Dobra, a więc piszcie kto będzie chętny do grania w ewentualnej rozgrywce pokerowej? Jeżeli ktoś przychodzi np. ze swoimi znajomymi to piszcie imiona także swoich znajomych. Po prostu piszcie w postach tylko kto będzie. Takie szczegóły jak termin i godzina itp. na PW.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: Sarcev »

proponuje zgadac sie na GG, nie kazdy tu pisze, moze czyta ale nie kazdemu sie chce... :) Dzis w turnieju na pokerstrategy gralo 4 ostroleczan.... zajalem 51 miejsce a jeden z naszych byl w czołówce :) ciekaw jestem jak mu poszlo :) Mam nadzieje ze wygra!
xyz321
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2009, 14:58

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: xyz321 »

Witam wszystkich graczy. Wszystkich zainteresowanych grą w turnieju proszę o maila do mnie z nr gg.
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

xyz321 pisze:Witam wszystkich graczy. Wszystkich zainteresowanych grą w turnieju proszę o maila do mnie z nr gg.
Czyli podejmiesz się zorganizowaniu takiej rozgrywki pokerowej w Ostrołęce? Jeżeli tak to podaj może tutaj na forum swój numer GG.
xyz321
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2009, 14:58

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: xyz321 »

pokerostroleka pisze:
xyz321 pisze:Witam wszystkich graczy. Wszystkich zainteresowanych grą w turnieju proszę o maila do mnie z nr gg.
Czyli podejmiesz się zorganizowaniu takiej rozgrywki pokerowej w Ostrołęce? Jeżeli tak to podaj może tutaj na forum swój numer GG.

Witam
Gramy co środa turniej w 1 z pubów. Chętnym podaje nr gg 8978658.
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

Świetnie xyz321, że zająłeś się tym. Ale może co piątek lub sobotę a nie środa?
xyz321
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2009, 14:58

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: xyz321 »

pokerostroleka pisze:Świetnie xyz321, że zająłeś się tym. Ale może co piątek lub sobotę a nie środa?
Niestety ale weekendy odpadaja chyba, ze macie miejsce do grania. W srody w pubie, o ktorym pisze mamy udostepnione miejsce do grania. Jak ktos ma pytania prosze walic na gg.
kaktusiak
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:56

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: kaktusiak »

W pubie Adrenalina prawie codziennie sa rozgrywane partyjki w pokera :) zapraszam do nas :)
pokerostroleka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:31

Re: Poker Ostrołęka

Post autor: pokerostroleka »

Witam!
Powracamy na nowo z tematem pokera. Proszę napisać kto mógłby zaoferować/udostępnić miejsce na rozgrywki pokerowe w Ostrołęce?
ODPOWIEDZ