Projekt kuchni

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Projekt kuchni

Post autor: bachi »

Witam
Gdzie w Ostrołęce znajdę kogoś kto mi zaprojektuje kuchnię.
ralf
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2009, 17:56

Re: Projekt kuchni

Post autor: ralf »

wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Projekt kuchni

Post autor: wimp »

wykaz sie odrobiną kreatywności i sama sobie zaprojektuj
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Projekt kuchni

Post autor: bastylia »

Znam świetną projektantkę,która mi projektowała kuchnie i łazienkę.polecam Ja znajomym i jak do tej pory wszyscy sa bardzo zadowoleni.nazywa sie Marta Wiśniewska,tel.602150211.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Projekt kuchni

Post autor: samanta »

Marta Wiśniewska??? proszę cię, tylko nie ona!!! zdecydowanie nie polecam - nieprofesjonalna
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Projekt kuchni

Post autor: bastylia »

nie wiem jak ktos nieprofesjonalny moze robic powazne instytucje....a z tego co wiem to Marta ma ich pare na swoim koncie.a ty chyba jestes z konkurencji!ja ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
sylwek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2009, 19:23

Re: Projekt kuchni

Post autor: sylwek »

ja właśnie korzystam z pomysłów Marty i jestem bardzo zadowolony.... Jestem w trakcie remontu mieszkania... pomysłów ma naprawdę tysiąc i bardzo dobrze mi się z nią wspołpracuje... dam znac jaki będzie efekt końcowy:) ale poki co jest dobrze :)
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Projekt kuchni

Post autor: maniek290 »

A ja nie polecam pan z centrum targowa, meble fajne, cena spora ale wykonanie Oki tylko te projektantki tak zaprojektowały mi szafki ze niektórych nie mogę otworzyć do końca bo przeszkadzają szafki!!!
sylwek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2009, 19:23

Re: Projekt kuchni

Post autor: sylwek »

ja tez niepochlebne opinie słyszałem o Centrum Targowa, o Vedze i o firmie mieszczącej się w Handlowcu, nie pamiętam nazwy....

Za to dość dobre opinie ma stolarz z Nakł.... tylko strasznie długo czeka się na realizację... Znajoma czekała pół roku...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Projekt kuchni

Post autor: Qrzysio »

Wega podobno strasznie opóźnia, robi inaczej niż było w projekcie, a na koniec jest wielkie tłumaczenie że było inaczej. Nie znam natomiast cen, ale znam tylko niepochlebne opinie.
sylwek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2009, 19:23

Re: Projekt kuchni

Post autor: sylwek »

Ukończyłem już remont i meblowanie mieszkania, jestem szczęśliwym posiadaczem pięknego mieszkania, dzięki współpracy z Martą Wiśniewską. Miałem się podzielić wrażeniami, więc piszę: przede wszystkim jest bardzo kontaktową i konkretną osobą. Bardzo terminowa, jak obiecała, że coś będzie to zawsze było. Była bardzo otwarta na moje i małżonki (często zwariowane) propozycje. Efekt końcowy jest powalający (po zaprojektowaniu kuchni, zdecydowaliśmy się na urządzenie przez nią reszty naszego mieszkania). Nasi znajomi są zachwyceni. Nasze 80 metrów, to zupełnie inne 80 metrów niż przed remontem. :D Ale najważniejsze jest to, że wszystko jest niezmiernie funkcjonalne. Poza tym poleciała nam bardzo dobrego stolarza Pawelczyka. Facet naprawdę zna się na rzeczy !!!!
Agnieszka120674
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:19

Re: Projekt kuchni

Post autor: Agnieszka120674 »

sylwek pisze:ja tez niepochlebne opinie słyszałem o Centrum Targowa, o Vedze i o firmie mieszczącej się w Handlowcu, nie pamiętam nazwy....

Za to dość dobre opinie ma stolarz z Nakł.... tylko strasznie długo czeka się na realizację... Znajoma czekała pół roku...
Mam prośbę do osób piszących niepochlebne opinie na temat firm, których nazw nie pamiętają...w Handlowcu z tego, co wiem tamtej firmy o której była mowa już nie ma, natomiast mieści się inna firma także zajmująca się projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie. Tak więc przez taką opinię bez podania konkretnej nazwy firmy można skrzywdzić kogoś innego w tej lokalizacji. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)
ODPOWIEDZ