Ginekolog na kasę chorych

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
qwedsa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2009, 12:20

Ginekolog na kasę chorych

Post autor: qwedsa »

wita,
który ginekolog w Ostrołęce przyjmuje na kasę chorych i gdzie?? pozdrawiam
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: monika12 »

na Kościuszki w budynku maditrans przyjmuje dr. Niewiński i jakaś kobietka, na wizytę przychodzisz i zostajesz przyjęta od razu, nr do rejestracji 29760 44 11.
wiem ze jeszcze przyjmują w nowy szpitalu chyba Achcinska i na Hallera dr.Mróz i Buciński, ale u nich trzeba ok miesiąca na wizytę czekać./
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: justek »

Do dr bucińskiego wcale nie czeka sie az tak dlugo na kase jest rowniez dr Pysklo na sienkiewicza w przychodni specjalistow za stokrotka co do Niewinskiego nie polecam ale to twoj wybor
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: monika12 »

ja w tamtym miesiacu sie zapisywałam do dr bucinskiego i dopiero na dzisiaj mialam wizyte, wiec miesiac czekalam. A pyskło na sienkiewicza tylko prywatnie przyjmuje.
qwedsa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2009, 12:20

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: qwedsa »

no wlsnie sporo osob polecalo mi Dr. Bucinskiego. A to jest mlody lekarz?? bo jakos do mlodych nie mam zaufania ;/
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: justek »

Moja kolezanka chodzi do Pysklo i na kase chorych oczywiscie przyjmuje tez prywatnie a co do Dr. Bucinskiego jest to bardzo dobry lekarz jesli nie masz zaufania do mlodych wpisz w wyszukiwarce jego imie i nazwisko i wyskoczy ci jego zdjecie gdyz startowal z jakiejs listy nie pamietam jakiej a co do wieku to tak 40 lat .Ja go bardzo polecam sama do niego chodze jesli masz jakis problem czy cos cie nie pokoi po prostu dzwonisz do niego na komorke i zawsze znajdzie dla ciebie czas by cie uspokoic abo cos polecic
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: kasia pelasia »

Jeżeli chodzi o Marka Bucińskiego to spróbuj w Olszewo Borkach w przychodni zdrowie, ja nie czekałam miesiąca, tel. do przychodni 029 761 32 63
marta06
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:44

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: marta06 »

A czy mozesz napisac jak dotrzec do tej poradni w Olszewo Borkach? Dzis sie zapisalam ale nie mam pojecia jak tam trafic :?
lilith
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2009, 21:07

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: lilith »

Z ul. Warszawskiej skrecasz na Olszewo-Borki ;), na drugim skrzyzowaniu w lewo i za jakies 80 metrow po prawej stronie spory (nowy) budynek to wlasnie przychodnia.
marta06
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:44

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: marta06 »

Dzieki wielkie :wink:
bububu831
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2011, 19:00

Re: GINEGOLOG NA KASE CHORYCH

Post autor: bububu831 »

nie polecam Bucińskiego jest strasznie nie przyjemny i ciężko od niego się coś dowiedzieć do trzeciego miesiąca nawet karty ciąży nie zakłada nigdy wiecej do niego nie pojde
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Ginekolog na kasę chorych

Post autor: muszelka »

Ja równiez nie polecam dr Bucińskiego a szczegóły raczej zostawie dla siebie...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ginekolog na kasę chorych

Post autor: Qrzysio »

A ja szczerze polecam doktora Bucińskiego. Wbrew niepodpartym powyżej opiniom twierdzę, że jest bardzo kontaktowy i dokładny. Specjalista w każdym calu.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Ginekolog na kasę chorych

Post autor: palipies »

Qrzysio pisze: Specjalista w każdym calu.
uaa
czy my o czymś nie wiemy moderatorze? ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ginekolog na kasę chorych

Post autor: Qrzysio »

Wiedziałem, że tak będzie. :)
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Ginekolog na kasę chorych

Post autor: Domka »

Ja również nie polecam dr Bucińskiego faktycznie czeka się na wizytę miesiąc czasu i cieżko sie dowiedzieć czego kolwiek od niego. Wiem co mówię bo prowadził moją ciążę i nie jestem zadowolona. Prosił o wizytę za miesiąc a w rejestracji nie mieli wolnego terminu więc pozostawała do wyboru wizyta prywatna albo za półtora miesiąca. Idziesz na wizytę prywatną a swoje trzeba odsiedzieć w kolejce 1-1.5 godz to norma a z brzuchem nie jest to miłe.
ODPOWIEDZ