Rzekuń - masakra

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

Rzekuń - masakra

Post autor: asystentka »

witam wiem że z Ostrołęką ma to niewiele wspólnego ale remont w Rzekuniu nawierzchni i rozkomapna niezabezpieczona droga, przejazd tylko jedną stroną Normalnie żyjemy w XXI wieku a nie średniowieczu czy remont długo jeszcze potrwa tylko tragedii tam brakuje...
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: hempgru »

ja rowniez chcialbym wiedziec jak dlugo jeszcze potrwa ten koszmar. to co dzieje sie podczas deszczu jest nie do opisania. co ten wojt sobie wyobraza do jasnej cholery
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: prezes »

Witam serdecznie. Ja też jestem mieszkańcem Rzekunia i muszę przyznać, że to co możemy obserwować na drogach w centrum Rzekunia to istny skandal i kompromitacja głównie wójta. Drogi są rozkopane już od bardzo długiego czasu - ten remont trwa już co najmniej rok! Obserwując prace firmy wykonującej prace remontowe wygląda to co najmniej kiepsko. Jedna osoba kieruje ruchem drogi bardzo mało uczęszczanej (można postawić znak objazd), reszta jak nie jest na papierosie to właśnie je lub rozmawia. Prace są prowadzone mozolnie i niudolnie. W innych miejscowościach już dawno takie praco byłyby zakończone. Chciałem tez zadać pytanie kiedy remont się zakończy oraz kto wykonuje te prace? Może warto zmienić podwykonawcę?
Nadmienię też, że jest to centrum Gminy a wygląda jak pobojowisko trzeciego świata.
kiliniak
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2008, 16:45

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: kiliniak »

wybralista wujtka to teraz cierpta wsiochy
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: hempgru »

kolega wyzej niech zapozna sie ze slownikiem.. i jak nie ma potrzeby to niech sie nie udziela, a tak serio to obawiam sie ze i na przyszla kadencje wybiora "szanownego" Pana Tyszke ;/
flower
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: flower »

Jak zwykle cała wina spada na wójta....a on już dawno chciał rozwiązać ZGK, ale rada sprzeciwiła się. Wystarczyć pomyslec gdyby stało sie tak jak chcial Pan Tyszka to inna firma bylaby wykonawca tych prac.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: Bart3kk »

Ta droga to tragedia, ciągle rozkopane został jeden pas z asfaltem, gdzie i pas asfaltu jest do d***. W innych gminach porządeczek ,wszystko porobione ,a tutaj to jakiś jeden wielki plac budowy, gdzie nikomu się robić nie chce. Wstyd mi,że muszę mieszkać w takiej gminie.
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: dzialka10 »

oj nie narzekajcie;) , ostatnio nawet podsypali czymś asfaltopodobnym i wyrównali przynajmniej tę główną ;) da sie przejechać bez urwania koła ;) hehe
ale niestety macie racje.. podobno taka bogata gmina a drogi zwłaszcza ta główna WSTYD
mam nadzieje że to w niedługim czasie sie zmieni, chłpoaki sie postaraja, co chłopaki??
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
Awatar użytkownika
maka7777
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rzekuń - masakra

Post autor: maka7777 »

dzialka10 pisze:oj nie narzekajcie;) , ostatnio nawet podsypali czymś asfaltopodobnym i wyrównali przynajmniej tę główną ;) da sie przejechać bez urwania koła ;) hehe
ale niestety macie racje.. podobno taka bogata gmina a drogi zwłaszcza ta główna WSTYD
mam nadzieje że to w niedługim czasie sie zmieni, chłpoaki sie postaraja, co chłopaki??

Myślę że stwierdzenie " da sie przejechać bez urwania koła " dodałbym ( szczęściażom ) jest najlepszym podsumowaniem .
Może im się uda tylko czy zdążą do euro 2012 ??
Vectra KLUB Polska http://www.vectraklub.pl
ODPOWIEDZ